Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

Biuro Usług Finansowych ADJO Sikorski Adam

Biuro usług opiekuńczych i finansowych

Praca dla mężczyzny (j. niemiecki dobry) od 13.12.2019 do 05.01.2020- 1.150EUR/ 13dni+ premia świąteczna+ zwrot kosztów podróży- 91623 Sachsen bei Ansbach (S/Kra)

 Do opieki:  

 KOBIETA: 89 lat, waga 80 kg, wzrost 170 cm. Po udarze, lewostronny paraliż i nietrzymanie moczu. Porusza się na wózku elektrycznym. Jest transfer, ale do dyspozycji są pomoce typu Lift (podnośnik). Raz dziennie przychodzi Pflegedienst- myją i ubierają Seniorkę.

MĘŻCZYZNA: 90 lat, waga 105 kg, wzrost 178 cm. Porusza się na wózku. Podopiecznemu trzeba pomoc wstać np. z łóżka (dziadzio pomaga przy tym).

Do obowiązków, oprócz opieki należy prowadzenie domu i robienie zakupów. Do dyspozycji pokój z oddzielną łazienką, internetem oraz TV. Możliwość korzystania z samochodu (automat).

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

Praca dla opiekunki (j. niemiecki dobry) od 26.10.2019 na 2 miesiące- 1400 EUR/ m-c+ 150 EUR dodatku świątecznego- 23568 Lübeck (PS/ Hol)

Do opieki kobieta, lat 91, waga 48 kg. Porusza się na wózku, jednak potrafi sama ustać na nogach, pomaga przy transferze. Bardzo komunikatywna, zadbana kobieta. Podopieczną trzeba umyć oraz ubrać. Seniorka bardzo chętnie chodzi na spacery. Opiekunka przyrządza tylko kolacje, na obiady chodzi się do restauracji, a śniadania przynoszone są do pokoju.

Seniorka mieszka w domu starców, opiekunka ma obok oddzielne mieszkanie (aneks kuchenny, łazienka i sypialnia). Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl