Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

Biuro Usług Finansowych ADJO Sikorski Adam

Biuro usług opiekuńczych i finansowych

 

                             

Witamy na naszej stronie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do osób poszukujących pracy jak również do firm zainteresowanych nawiązaniem współpracy w zakresie usług księgowo-podatkowych. Na stronie znajdziesz potrzebne informacje na temat naszej działalności, ofertę, adres i kontakt.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. podstawowy lub komunikatywny) od już !!! na 6 tyg lub 2 m-ce; 1200/1300 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 73529 Schwäbisch Gmünd (C/Wäl)

Oferta od już !!!

Do opieki kobieta 68 lat, 160 cm wzrostu, 45 kg wagi. Pani choruje na artrozę, nosi okulary, jest umysłowo zdrowa,  fizycznie osłabiona (po przebytej operacji). Porusza się jeszcze głównie na wózku, ale też trochę przy balkoniku po domu- z asekuracją. Jest w trakcie ciągłej rehabilitacji, robi postępy. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka, korzystaniu z toalety, asekuracji podczas chodzenia. Nie ma tutaj dźwigania, podopieczna pomaga. Ma przyjemne usposobienie, jest wdzięczna za pomoc. Pani mieszka samotnie na wsi, w domu jednorodzinnym z tarasem i ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl