Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

ADJO

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 71364 Steinächle (C/Bäu)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 84 lata, 167 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, artrozę i nadciśnienie. Porusza się głównie przy balkoniku, a na dłuższe dystanse- na wózku. Pani potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu z łóżka i asekuracji podczas chodzenia. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne i krzesło toaletowe. Przychodzi regularnie Pflegedienst aby opatrywać rany na nogach i raz na jakiś czas pomóc w większej kąpieli. Noce są przespane. Seniorka mieszka w domu na wsi, lubi czytać i oglądać TV. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. dobry) od 02-03.11.21 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 71336 Waiblingen (C/G-Kam)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 85 lat, 160 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na demencję, nosi aparat słuchowy. Fizycznie jest mobilna, porusza się całkowicie samodzielnie i nie potrzebuje przy tym asekuracji. Sama się myje i ubiera. Noce są przespane. Seniorka z usposobienia jest sympatyczną osobą. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, w spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 09.11.21 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 71397 Leutenbach (C/Rom)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 80 lat, 68 kg wagi,163 cm wzrostu. Pani choruje na demencję, bardzo dużo zapomina, często pyta o to samo. Trzeba mieć na nią "oko". Fizycznie jest sprawna i samodzielna. Codziennie przychodzi Pflegedienst aby podawać podopiecznej leki. Seniorka jest bardzo towarzyską i aktywną osobą, lubi dwa razy w tygodniu spotykać się z koleżankami, wychodzą wtedy np. do restauracji (w tym czasie opiekunka ma dodatkowy czas wolny). Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 13.11.21 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 73614 Schorndorf (C/Ot)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 85 lat, 160 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, Parkinsona i częściowe nietrzymanie moczu (nosi wkładki, które sama sobie wymienia). Porusza się czasem samodzielnie, a czasem przy balkoniku, w zależności od kondycji danego dnia. Codziennie przychodzi Pflegedienst do nakładania pończoch uciskowych i podawania lekarstw. Noce są przespane. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 15.11.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 56626 Andernach (PS/Schr)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta, lat 87, waga 80 kg. Pani jest umysłowo sprawna,  ma nietrzymanie moczu (nosi pampersy), porusza się przy balkoniku, ma problemy ze słuchem i mówi czasami niewyraźnie, dlatego trzeba się wsłuchiwać, w to co mówi. Cztery razy w tygodniu przychodzi Pani do ogrodu, która również sprząta w domu.  Raz w tygodniu przychodzi fizjoterapeuta. Podopieczna jest bardzo gościnna, sympatyczna, uwielbia oglądać TV, czytać gazety i rozwiązywać krzyżówki. Mieszka sama w pięknym dużym domu. Do dyspozycji opiekunki pokój z dostępem do internetu i TV. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 15.11.21 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 71397 Leutenbach (C/Har)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta, lat 91, waga 69 kg, wzrost 163 cm. Jest w miarę samodzielna. Sama się myje i ubiera, ale należy jej przy tym pomóc, ponieważ robi to trochę niedbale. Podopieczna gra na pianinie, maluje obrazy, lubi grać w chińczyka i przesiadywać w ogrodzie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem, z dostępem do internetu i TV oraz oddzielna łazienka. Bardzo fajne miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 16.11.21 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 50859 Köln; (Pr/Gli)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 82 lata, 170 cm wzrostu, 45 kg wagi. Pani choruje na zanik mięśni, jest umysłowo sprawna. Jest osobą całkowicie leżącą- wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonuje się w łóżku. Podopieczna korzysta z cewnika i pieluch. Ma do dyspozycji łózko pielęgnacyjne. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst i wykonuje czynności pielęgnacyjne przy podopiecznej (mycie, przebieranie itp.). Seniorka mieszka samotnie w mieszkaniu, w dużym mieście, jest blisko po zakupy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu, TV i osobna łazienka. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby z doświadczeniem w pracy przy leżącej osobie.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 20.11.21 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 71397 Leutenbach (C/Ehm)

Sprawdzone zlecenie do małżeństwa:

Kobieta 88 lat, 148 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pani widzi na jedno oko, ma protezę w kolanie, choruje na osteoporozę, artrozę i nadciśnienie. Jest w stanie po operacji kręgosłupa- porusza się przy balkoniku. Podopieczna jest umysłowo sprawna. Potrzebuje pomocy/ asekuracji podczas chodzenia, nie ma problemów z oddawaniem moczu. Z usposobienia jest osoba serdeczną.

Mężczyzna 90 lat, 165 cm wzrostu, 62 kg wagi. Pan ma chorobę płuc, jest po udarze, choruje na artrozę, nadciśnienie i nietrzymanie moczu (w nocy korzysta z pieluch). Jest umysłowo sprawny, fizycznie osłabiony. Porusza się przy balkoniku, ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne. Podopieczny potrzebuje pomocy przy wstawaniu i asekuracji podczas chodzenia. Z usposobienia jest osobą cierpliwą i pozytywnie nastawioną do życia.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym na wsi. Lubią czytać i oglądać TV. Codziennie przychodzi do podopiecznych Pflegedienst zarówno rano jak i wieczorem (myją, przebierają i kładą spać seniora, seniorce nakładają i zdejmują rajstopy uciskowe). Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 21.11.21 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 71364 Winnenden (C/Rau)

Sprawdzone zlecenie dla mężczyzny:

Do opieki kobieta 85 lat, 164 cm wzrostu, 59 kg wagi. Pani choruje na demencję, Parkinsona i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek). Porusza się przy balkoniku, potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu rano z łóżka i czasem asekuracji podczas chodzenia. Seniorka słabo słyszy i ma problemy z mową. Jest osobą cierpliwą i ma sympatyczne usposobienie. Codziennie przychodzi Pflegedienst do zakładania rajstop uciskowych. Podopieczna mieszka wraz z mężem w domu wielorodzinnym, w centrum miasta. Mąż jest samodzielny i nie wymaga opieki. Seniorzy mają ogród, oraz własne kury i króliki. Do dyspozycji opiekuna osobne mieszkanko z TV, dostępem do internetu oraz łazienką. Sprawdzone miejsce. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. kom. lub dobry) od 23.11.21 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 73433 Aalen (C/Sor)

Sprawdzone miejsce.

Do opieki kobieta 90 lat, 49 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na cukrzycę, osteoporozę i jest osłabiona ze względu na wiek, intelektualnie zdrowa- nie ma demencji. Porusza się samodzielnie, tylko na spacery chodzi przy balkoniku. Podopieczna samodzielnie ubiera się i myje, samodzielnie korzysta też z toalety. Pani potrzebuje pomocy tylko przy myciu/układaniu włosów. Dwa razy dziennie przychodzi do podopiecznej Pflegedienst aby mierzyć poziom cukru i podać insulinę, seniorka czasem robi to sama. Konieczne jest gotowanie z zachowaniem odpowiedniej diety. Noce są przespane. Seniorka mieszka w domu na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 26.11.21 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 76646 Bruchsal (SL/Law)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 91 lat, 160 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, osteoporozę, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Porusza się całkowicie samodzielnie. Sama również myje się i ubiera, jest bardzo mobilna i w dużej mierze samodzielna w wykonywaniu codziennych czynności. Potrzebuje pomocy głównie w prowadzeniu domu. Seniorka ma przyjemne usposobienie, mieszka w niedużym mieście. Do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanie (dwa pokoje z TV i dostępem do internetu, kuchnia, łazienka). Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. Oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 26.11.21 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 46236 Bottrop (S/Hae)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 42 lata, 162 wzrostu, 70 kg wagi. Pani ma częściowy paraliż, porusza się na wózku. Podopiecznej należy pomóc przesiąść się np. z jednego wózka na drugi, lub wstać lub położyć się spać/ z wózka na toaletę- podopieczna pomaga przy tym (nie korzysta z pampersów). Pięć razy w tygodniu przychodzi Pflegedinst (w tym 2 razy kąpiel podopiecznej) aby odciążyć opiekunkę. Czasem przychodzi nauczyciel i prowadzi lekcję muzyki z panią. Pani ma alergię pokarmową- nie może jeść niektórych produktów. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 27.11.21 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 71384 Weinstadt (C/Säm)

Sprawdzone zlecenie dla mężczyzny lub kobiety.

Do opieki kobieta 92 lata, 40 kg wagi, 150 cm wzrostu. Pani choruje na lekką demencję, ma problemy z sercem, czasami nietrzymanie moczu. Seniorka jest bardzo samodzielna, mimo iż porusza się przy balkoniku. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst, aby jej nałożyć i zdjąć rajstopy uciskowe. Noce są przespane. Rodzina jest sympatyczna i bardzo pomocna. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Do dyspozycji opiekuna/ki pokój z oddzielną łazienką, internetem i TV. Możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.11.21 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 46119 Oberhausen (PS/Kuh)

Sprawdzone zlecenie do małżeństwa:

Kobieta 83 lata, 60 kg wagi. Pani choruje na parkinsona, demencję (ma kłopoty z pamięcią). Chodzi przy balkoniku, czasem trzeba ją asekurować jak ma gorszy dzień.

Mężczyzna 90 lat, 90 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję oraz nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku, ale mimo to jest w miarę samodzielny.

Codziennie przychodzi do małżeństwa Pflegedienst, aby seniorów umyć, ubrać oraz podać im leki. Miła i sympatyczna rodzina. Dobre i sprawdzone miejsce. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 29.11.21 na 2 m-ce; 1300 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 50937 Köln (N/Erb)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 82 lata, 65 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na alzheimera (nie jest agresywna, nie jest uciekająca), ma problemy z pamięcią. Porusza się  samodzielnie, samodzielnie również jest w stanie się umyć i ubrać. Podopieczna jest bardzo miłą, energiczną i kulturalną kobietą. Mieszka sama. Codziennie przychodzi do niej Pflegedienst, aby podać leki. Raz w tygodniu jest pod opieką Tagespflege i wtedy opiekunka ma dodatkowe wolne. Dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.11.21 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c +  premia świąteczno -noworoczna; 71106 Magstadt (Pr/Schm)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 85 lat, 165 cm wzrostu, 77 kg wagi. Pani choruje na demencję i nadciśnienie. Seniorka porusza się samodzielnie, tylko na spacery chodzi z balkonikiem, chce być jak najdłużej sprawna. Nie wtrąca się do gotowania. Codziennie przychodzi Pflegedienst do zakładania rajstop uciskowych i wydawania leków. Pani mieszka sama w pięknym domu z ogrodem. Rodzina seniorki jest bardzo miła, troskliwa i pomocna. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka, są bardzo dobre warunki. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. Oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.11.21 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 76149 Karlsruhe (SL/Sz)

Sprawdzone zlecenie do małżeństwa:

Kobieta 84 lata, 168 cm wzrostu, 66 kg wagi. Pani choruje na demencję, osteoporozę, artrozę i nietrzymanie moczu, miewa też nastroje depresyjne. Fizycznie jest jeszcze w miarę mobilna, porusza się o lasce, również na zewnątrz. Ma łózko pielęgnacyjne do dyspozycji. Jest osoba wykształconą i otwartą na ludzi.

Mężczyzna 90 lat, 171 cm wzrostu, 52 kg wagi. Pan choruje na raka i prostatę, ma też lekką demencję, nadciśnienie i lekkie nietrzymanie moczu. Fizycznie jest jeszcze sprawny, porusza się o lasce, podobnie jak jego żona. Z usposobienia jest cierpliwą osobą.

Seniorzy mieszkają w domu z ogrodem, w dużym mieście. Prysznic jest dostosowany do ich potrzeb. Codziennie przychodzi do podopiecznych Pflegedienst aby podawać leki i seniorce zakładać rajstopy uciskowe. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. kom. lub dobry) od 30.11.21 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 76133 Karlsruhe (SL/Ste)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 97 lat, 160 cm wzrostu, 50 kg wagi. Pani choruje na osteoporozę, miewa migreny i jest fizycznie osłabiona, ale umysłowo sprawna. Porusza się przy balkoniku. Pani ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne oraz Lift w wannie. Seniorka jest uprzejma, ma sympatyczne usposobienie, jest bardzo miłą i kontaktową osobą. Lubi rozwiązywać krzyżówki i opowiadać o swojej rodzinie. Mieszka samotnie w mieszkaniu w dużym mieście, jest blisko po zakupy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.11.21 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 92318 Neumarkt (S/Schel)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 97 lat, 170 cm wzrostu, 90 kg wagi. Pan choruje na artrozę i lekkie nietrzymanie moczu (nosi wkładki), słabo słyszy, jest zdrowy intelektualnie. Porusza się samodzielnie lub przy balkoniku, samodzielnie korzysta z toalety. Noce są przespane. Podopieczny potrzebuje pomocy przy kąpieli i myciu włosów. Pan mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z tarasem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.11.21 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ premia świąteczno- noworoczna; 74597 Stimpfach (C/Schm)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 89 lat, waga 63 kg, wzrost 160 cm. Pani choruje na osteoporozę, jest umysłowo sprawna. Porusza się przy balkoniku. Jest bardzo komunikatywną i niewymagającą osobą. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne oraz podnośnik kąpielowy. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.11.21 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 73479 Ellwangen (C/Wes)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 84 lata, 155 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na nadciśnienie, nietrzymanie moczu i demencję, nosi okulary. Porusza się samodzielnie. Lubi czytać i wychodzić na spacery. Seniorka mieszka na obrzeżach miasta w domu wielorodzinnym wraz z mężem, mąż nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu, oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość  j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.11.21 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 71397 Leutenbach (C/Schei)

Sprawdzone zlecenie. Do opieki małżeństwo:

Mężczyzna 83 lata, 170 wzrostu, 80 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję i nadciśnienie. Porusza się samodzielnie. Lubi słuchać muzyki i przebywać w ogrodzie. Ma sympatyczne usposobienie.

Kobieta 84 lata, 165 cm wzrostu, 85 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Porusza się samodzielnie. Codziennie przychodzi do niej Pflegedienst aby założyć rajstopy uciskowe. Seniorka lubi szycie i robótki domowe. Jest sympatyczną i cierpliwą osobą.

Seniorzy mieszkają na wsi. Do dyspozycji opiekunki: osobne poddasze z TV i z dostępem do internetu oraz osobną łazienką. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. (Mile widziane prawo jazdy.)

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.11.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 76307 Karlsbad (SL/Mül)

Sprawdzone zlecenie:

Do opieki kobieta 91 lat, 162 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję (trochę zapomina) i nietrzymanie moczu. Porucza się przy balkoniku. Samodzielnie korzysta z WC i wykonuje drobne czynności higieniczne takie jak np. mycie zębów. Noce są przespane. Seniorka jest sympatyczną i bezkonfliktową osobą, mieszka samotnie na wsi, w domu wielorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.11.21 do 04.01.22; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 70736 Fellbach (C/Bay)

Sprawdzone zlecenie na miesiąc:

Do opieki kobieta 86 lat, 165cm wzrostu, 50 kg wagi. Pani jest po udarze, choruje na demencję, nietrzymanie moczu (korzysta z pampersów) i nadciśnienie. Seniorka jest osobą całkowicie leżącą (jest po amputacji nogi, poniżej kolana). Pielęgnacja odbywa się w łóżku. Podopieczną należy karmić zblendowanymi posiłkami. Seniorka ma spokojne usposobienie. Umysłowo jest trochę jak małe dziecko, któremu trzeba wszystko tłumaczyć, bo nie pamięta np. że jest chora. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz łazienka. Dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. podst. lub komunikatywny) od 02.12.2021 na 2 m-ce; 1200-1300 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 75233 Tiefenbronn (Pr/Brz)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 78 lat, 140 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, fizycznie osłabiona. Choruje na osteoporozę, cukrzycę i nietrzymanie moczu (korzysta z wkładek na dzień i na noc). Porusza się samodzielnie lub pod rękę z opiekunką, a na spacery przy balkoniku. Seniorka ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne i podnośnik krzesełkowy w wannie. Trzy razy dziennie przychodzi do niej Pflegedienst w celu mierzenia poziomu cukru i podawania insuliny. Podopieczna mieszka samotnie w mieszkaniu na wsi. Z usposobienia jest osobą spokojną i raczej zamkniętą w sobie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Oferta dla osoby z podstawową+ lub komunikatywną znajomością j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry+ prawo jazdy) od 02.12.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 25524 Itzehoe (PS/Kli)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 80 lat, 78 kg wagi, 168 cm wzrostu. Pani choruje na lekką demencję, nietrzymanie moczu, jest też osłabiona fizycznie. Porusza się przy balkoniku. Seniorka potrzebuje pomocy np. przy wstawaniu rano z łóżka. Podopieczna lubi czytać gazety, dużo śpi/odpoczywa w ciągu dnia. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z oddzielną łazienką, internetem i TV oraz auto- Golf. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry lub bdb) od 03.12.2021 na 2 m-ce; 1500-1600 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 76199 Karlsruhe (SL/Ehr)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 87 lat, 178 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję, cukrzycę oraz miewa nastroje depresyjne. Porusza się przy balkoniku i ma lekkie nietrzymanie moczu. Senior jest osobą kontaktową, jest wykształcony i oczytany, więc można porozmawiać z nim na ważne tematy. Senior mieszka wraz z kotem w domu z ogrodem, w dużym mieście. Kot załatwia swoje potrzeby na zewnątrz, nie korzysta z kuwety. Raz na jakiś czas przychodzi pani do sprzątania. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziane zamiłowanie do gotowania.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 04.12.2021 na 6 tygodni; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 83043 Bad Aibling (B/Eis)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 86 lat, 75 kg wagi, 154 cm wzrostu. Pani jest osobą leżącą, wszelkie czynności pielęgnacyjne wykonuje się w łóżku. Nie ma tutaj dźwigania. Pani korzysta z basenu i pieluch. Choruje na reumatyzm, cukrzycę i ma problemy z sercem. Seniorka jest przemiłą i komunikatywną osobą. Noce są przespane. Trzy razy dziennie przychodzi Pflegedienst, aby podać podopiecznej insulinę. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. kom. lub dobry) od 04.12.2021 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 73635 Rudersburg (C/Sta)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 89 lat, 180 cm wzrostu, 90 kg wagi. Pan choruje na płuca, na Parkinsona, nadciśnienie oraz nie widzi. Porusza się przy balkoniku, samodzielnie wstaje z łóżka. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne oraz podnośnik krzesełkowy w wannie. Obecnie przychodzi do niego Pflegedienst i wykonuje czynności pielęgnacyjne. Senior ma sympatyczne usposobienie, mieszka samotnie w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 05.12.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 73435 Abtsgmünd (C/Schm)

Sprawdzone zlecenie:

Do opieki kobieta 92 lata, 58 kg wagi, 158 cm wzrostu. Pani ma problemy ze wzrokiem, jest umysłowo zdrowa, fizycznie osłabiona ze względu na wiek. Porusza się o lasce lub przy balkoniku, na spacery na wózku. Samodzielnie korzysta z toalety. Seniorka ma przyjemne usposobienie. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w niedużym miasteczku. W łazience zamontowany jest podnośnik w wannie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 08.12.2021 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 71296 Heimsheim (SL/Bin)

Sprawdzone zlecenie do małżeństwa:

Kobieta 76 lat, 155 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona i nietrzymanie moczu, ma też lekką demencję (zapomina). Porusza się o lasce lub przy balkoniku. Seniorka potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu z łóżka, ma też do dyspozycji stosowny uchwyt przy łóżku. Pani jest cierpliwa i otwarta w kontaktach z ludźmi. Jest miła i spokojna.

Mężczyzna 81 lat, 171 cm wzrostu, 84 kg wagi. Pan choruje na raka płuc i nietrzymanie moczu. Jest umysłowo sprawny. Porusza się przy balkoniku, nie potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Jest jeszcze w miarę mobilny, samodzielnie wykonuje codzienną toaletę. Jest typem samotnika.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem, w małym miasteczku. Noce są przespane. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 09.12.2021 na 4-6-8 tygodni; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 38114 Braunschweig (Pr/Buc)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 87 lat, 52 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona, artrozę, nietrzymanie moczu, jest po operacji bioder. Porusza się przy balkoniku. Samodzielnie korzysta z WC, nosi wkładki dla bezpieczeństwa. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu. Jest bardzo cichą i spokojną kobietą, umie zorganizować sobie czas, nie jest absorbująca. Pani mieszka samotnie w mieście, w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Spokojne i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od ok 5-10.12.2021 na 1 miesiąc; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 71397 Leutenbach (C/Hei)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 81 lat, 160 cm wzrostu, 52 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona, artrozę i nietrzymanie moczu, miewa również nastroje depresyjne. Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje niewielkiej pomocy przy wstawaniu rano z łóżka i asekuracji przy chodzeniu. Seniorka nosi okulary i korzysta z aparatu słuchowego. Pani ma sympatyczne usposobienie, mieszka samotnie w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 10.12.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 95233 Helmbrechts (PS/Ott)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 94 lata, 74 kg wagi. Pani choruje na osteoporozę, astmę, częściowe nietrzymanie moczu (korzysta z wkładek) i lekką demencję. Porusza się samodzielnie, sama chodzi do toalety. Seniorka jest miłą, spokojną i uśmiechniętą osobą. Mieszka samotnie w domu, w małej miejscowości. Cztery razy w tygodniu przychodzi pani, która sprząta. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od ok 10.12.2021 na 2 m-ce; 1400 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 30655 Hannover (PS/Kre)

Sprawdzone zlecenie. 

Do opieki mężczyzna 93 lata, 83 kg wagi, wysoki. Pan choruje na Parkinsona i nadciśnienie, ma trudności z oddychaniem i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek). Jest osobą leżącą. Wszystkie czynności pielęgnacyjne odbywają się w łóżku. Senior jest osobą kulturalną i o przyjemnym usposobieniu, czasami miewa halucynacje (ale nie jest agresywny). Senior mieszka samotnie w domu z ogrodem. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Jest to zlecenie przewidziane dla dwóch opiekunek jednocześnie, z czego jedna stała opiekunka jest już na miejscu. Do dyspozycji obu pań są osobne pokoje z dostępem do internetu (z czego jeden z nich jest z balkonem i TV), oraz łazienka dla opiekunek. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 11.12.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 73760 Ostfildren (Pr/Her)

Sprawdzone zlecenie dla mężczyzny.

Do opieki mężczyzna 95 lat, 165 cm wzrostu, 85 kg wagi. Senior choruje na lekką demencję i nietrzymanie moczu. Po domu porusza się z laską i asekuracją opiekuna/ki lub przy balkoniku, a na spacery na wózku. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu i myciu. W ciągu dnia korzysta z toalety, a na noc potrzebuje pampersa. Senior ma łagodne i spokojne usposobienie. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne. Senior mieszka samotnie w domu z ogrodem w małej miejscowości. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu i osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. kom. lub dobry) od ok 15.12.2021 na 2 m-ce; 1400-1600 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 73760 Ostfildern (C/Fun)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 73 lata, 170 cm wzrostu, 54 kg wagi. Pan słabo słyszy i widzi, ma chorobę płuc i oskrzeli oraz problemy z poruszaniem się. Podopieczny jest w stanie ustać na nogach i przejść niewielki odcinek przy balkoniku, ale porusza się głównie na wózku. Nie ma tu dźwigania, noce są przespane. Senior potrzebuje pomocy przy wstawaniu, asekuracji podczas chodzenia, pomocy w kąpieli i podczas posiłków (problemy z jedzeniem i przełykaniem). Wyposażenie domu jest dostosowane do potrzeb podopiecznego tzn. łóżko pielęgnacyjne, krzesełko pod prysznicem, uchwyty w łazience. Senior mieszka wraz ze swoją zdrową żoną, w domu na obrzeżach miasta. Żona jest pomocna np. przy kąpieli seniora. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.12.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ premia noworoczna; 37085 Göttingen (PS/Ape)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 89 lat, 60 kg wagi. Pani jest po operacji biodra, jest umysłowo zdrowa, nie ma żadnej demencji. Porusza się przy balkoniku zarówno po domu jak i na zewnątrz. Opiekunka zajmuje się tutaj głównie gotowaniem i prowadzeniem domu. Seniorka jest jeszcze dość samodzielna, dlatego potrzebuje pomocy przy czynnościach takich jak np. mycie i ubieranie tylko wtedy, gdy ma gorszy dzień. Dwa razy w tygodniu przychodzi do niej fizjoterapeuta oraz masażysta. Seniorka jest bardzo zadbaną i elegancką osobą. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z ogrodem, warunki mieszkaniowe są tutaj bardzo dobre. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 71364 Steinächle (C/Bäu)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 84 lata, 167 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, artrozę i nadciśnienie. Porusza się głównie przy balkoniku, a na dłuższe dystanse- na wózku. Pani potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu z łóżka i asekuracji podczas chodzenia. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne i krzesło toaletowe. Przychodzi regularnie Pflegedienst aby opatrywać rany na nogach i raz na jakiś czas pomóc w większej kąpieli. Noce są przespane. Seniorka mieszka w domu na wsi, lubi czytać i oglądać TV. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl