Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

Biuro Usług Finansowych ADJO Sikorski Adam

Biuro usług opiekuńczych i finansowych

 

Praca dla opiekunki (j.niem. bardzo dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 92540 Altendorf (C/Hau)

Oferta od już !!!

Do opieki kobieta, lat 84, waga 65 kg, wzrost 158 cm. Ma depresję (stan jest stabilny- ustawiony lekami, nie jest agresywna), osteoporozę, cukrzycę, problemy z sercem oraz częściowe nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Ma spokojne usposobienie. Przychodzi Pflegedienst, aby podać leki i zmierzyć ciśnienie. Podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka- pomaga przy tym. Jest łóżko pielęgnacyjne. Seniorka mieszka samotnie na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce. Wymagana jest  dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 20.08.2020 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Kre)

 

Do opieki kobieta 64 lata, 160 cm wzrostu, 55 kg wagi. Pani choruje na demencję (ma problemy z orientacją, nie przejawia agresji), nietrzymanie moczu. Korzysta z pieluch. Porusza się całkowicie samodzielnie. Potrzebuje pomocy przy myciu. Podopieczna mieszka w domu z ogrodem wraz z mężem, który jest całkowicie zdrowy i nie wymaga opieki. Noce są przespane. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 22.08.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 73614 Schorndorf (C/Schr)

 

Do opieki kobieta, lat 85, waga 80 kg, wzrost 165 cm. Pani choruje na artrozę, depresję, nietrzymanie moczu i demencję- dużo zapomina. Seniorka porusza się samodzielnie, chodzi sama do toalety (w nocy korzysta z pampersów).  Ma spokojne i pogodne usposobienie. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedinst do podawania leków. Seniorka mieszka samotnie na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość  rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 22.08.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 97993 Creglingen (SL/Ben) 

 

Do opieki mężczyzna, lat 89, waga 65 kg, wzrost 165 cm. Ma początki demencji, problemy z sercem oraz nietrzymanie moczu. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst aby rozdzielić leki oraz wykąpać seniora. Podopieczny jest osobą palącą w domu. Porusza się samodzielnie- przy pomocy balkonika. Mieszka sam. Jest łóżko pielęgnacyjne. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z oddzielną toaletą, internetem i TV. Dobre i spokojne miejsce. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 07.09.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71522 Backnang (C/Tre)

 

Do opieki kobieta 83 lata, 50 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na alzheimera, artrozę i nietrzymanie moczu. Porusza się samodzielnie, potrzebuje tylko pomocy przy wstawaniu rano z łóżka, jest w miarę mobilna. Seniorka dwa razy w tygodniu przez pół dnia jest pod opieką Tagespflege. Pani mieszka wraz z mężem w domu jednorodzinnym. Mąż jest zdrowy, nie wymaga opieki, jeździ jeszcze samodzielnie autem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka (małe mieszkanie). Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest n miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 08.09.2020 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c-; 71576 Burgstetten (C/Hil) 

 

Do opieki kobieta lat 50, waga 69 kg, wzrost 174 cm. Jest po udarze mózgu, nie mówi, ma cewnik. Trzeba pomóc jej wstać z łóżka - podopieczna pomaga przy tym. Potrafi przejść parę kroków przy pomocy balkonika, ale raczej porusza się na wózku. Do domu przychodzą fizjoterapeuci i rehabilitanci. Raz w tygodniu Pani zabierana jest do Tagespflege. Podopieczna mieszka z mężem, który pracuje, ale jest też pomocny- robi zakupy, zabiera żonę na spacer w niedzielę. Podopieczna jest sympatyczna, lubi się śmiać. Jest bardzo pogodną osobą mimo swojej choroby. Bardzo chętnie ćwiczy, żeby jak najszybciej dojść do częściowej sprawności fizycznej. Do dyspozycji opiekunki pokój z dostępem do internetu i oddzielny prysznic. Sprawdzone miejsce. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 29.08.20 do 06.09.20 : 9 dni !!! za 450 EUR+ koszty podróży; 57080 Siegen (S/Sid)

Oferta dla mężczyzny lub kobiety na 9 dni !!!

Do opieki mężczyzna 79 lat, 180 cm wzrostu, 110 kg wagi. Pan choruje na alzheimera (nie przejawia agresji ani tendencji do uciekania), artrozę, nadciśnienie i epilepsję (od dawna nie miewa ataków- przyjmuje odpowiednie leki). Senior używa okularów do czytania. Porusza się samodzielnie z pomocą laski i bez problemu korzysta z toalety. Samodzielnie też ubiera się i myje, należy mu tylko o tym przypominać. Senior ma przyjemne usposobienie. Mieszka samotnie w mieszkaniu z ogrodem, wraz z trzema kotami. Do obowiązków opiekunki oprócz dbania o podopiecznego i prowadzenia domu należy również karmienie kotów. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 03.09.2020 na 22 dni !!! za 1100 EUR; 91174 Spalt; (S/Schmi)

Oferta na 3 tygodnie !!!

Do opieki kobieta 85 lat, 168 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pani choruje na demencję (nie przejawia agresji, nie ma tendencji do uciekania). Porusza się samodzielnie, a na spacery z balkonikiem. Jest w stanie wiele czynności wykonywać nadal samodzielnie, potrzebuje tylko asekuracji lub -aby mieć ją na oku. Seniorka mieszka samotnie w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 29.08.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Sei)

 

Do opieki kobieta 81 lat, 168 cm wzrostu, 68 kg wagi. Pani jest bardzo słaba fizycznie- leżąca (jest łóżko pielęgnacyjne do dyspozycji), wszelkie czynności wykonuje się w łóżku. Pani choruje na cukrzycę, demencję i nietrzymanie moczu (korzysta z pampersów), nosi też okulary. Seniorka mieszka w domu z ogrodem wraz z mężem, który nie wymaga żadnej opieki, a jedynie pomocy w prowadzeniu domu. Mąż podaje seniorce insulinę. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 01.09.2020 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 92358 Batzhausen (S/Diep)

Do opieki małżeństwo.

Mężczyzna 85 lat, 165 cm wzrostu, 91 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę, jest po zawale, ma nietrzymanie moczu i kału (korzysta z pieluch). Porusza się przy balkoniku lub pod rękę, jest w miarę mobilny. Potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach, ale nie ma tu dźwigania. Potrafi samodzielnie skorzystać z toalety, bez pomocy opiekunki.

Kobieta 80 lat, 161 cm wzrostu, 85 kg wagi. Pani choruje na demencję (problemy z pamięcią i orientacją) oraz nietrzymanie moczu i kału (korzysta z pieluch). Porusza się całkowicie samodzielnie bez pomocy. Samodzielnie korzysta z toalety. Potrzebuje pomocy przy takich czynnościach jak np. mycie.

Seniorzy mieszkają w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 01.09.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 32544 Bad Oeynhausen (S/Stü)

 

Do opieki kobieta 83 lata, 155 cm wzrostu, 55 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona (nie przejawia agresji) oraz lekkie nietrzymanie moczu (nosi wkładki). Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łózka, ubieraniu i myciu- jest osłabiona. Seniorka mieszka wraz z mężem. Pan ma lekką demencję, ale jest całkowicie samodzielny. Porusza się z laską, nie wymaga opieki. Dwa razy dziennie przychodzi do niego Pflegedinst do zakładania i zdejmowania rajstop uciskowych. Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 08.09.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Die)

 

Do opieki mężczyzna 97 lat, 170 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pan choruje na demencję i nietrzymanie moczu. Fizycznie jest sprawny i całkowicie samodzielny. Jest spokojnym i kulturalnym człowiekiem, typem samotnika. Pan potrzebuje pomocy głównie w prowadzeniu domu. Do obowiązków opiekunki należy gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów itp. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka- piętro niżej mieszkania seniora. Pan mieszka samotnie w domu  wielorodzinnym z ogrodem. Codziennie przychodzi Pflegedienst do podawania lekarstw. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 25.08.2020 na 6 tyg./2 m-ce; 1650 EUR/m-c; 47446 Moers (S/Kal)

Oferta dla mężczyzny.

Do opieki kobieta 72 lata, 160 cm wzrostu, 85 kg wagi. Pani jest po udarze (ma paraliż lewostronny), porusza się na wózku inwalidzkim. Konieczny jest tutaj transfer, jest do dyspozycji podnośnik. Seniorka ma nietrzymanie moczu, ale korzysta z cewnika. Mieszka w domu z ogrodem wraz z mężem, który nie wymaga opieki, pan pomaga dużo przy żonie. Bardzo przyjemni i ciepli ludzie. Do obowiązków opiekuna należy dbanie o podopieczną, robienie zakupów, prowadzenie domu oraz towarzyszenie podopiecznej wraz z jej mężem w trakcie wizyt lekarskich. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu i TV. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 29.08.2020 na 6 tyg; 1500 EUR/m-c; 75217 Birkenfeld (SL/Oel)

 

Do opieki senior 79 lat, 175 wzrostu, 70 kg wagi. Pan ma zaawansowaną demencję (nie przejawia agresji) i nietrzymanie moczu. Porusza się samodzielnie bez pomocy, samodzielnie korzysta też z toalety. Nosi buty ortopedyczne. Codziennie przychodzi Pflegedienst do zakładania rajstop uciskowych. Senior ma spokojne usposobienie, mieszka sam w mieszkaniu. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy ze stałą opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry+prawo jazdy) od 23.08.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Gol)

 

Do opieki mężczyzna 85 lat, 70 kg wagi, 186 cm wzrostu. Pan choruje na reumatyzm, niewydolność oddechową, artrozę i ma problemy z sercem. Porusza się przy balkoniku, ma cewnik. Jest w miarę samodzielny. Podopieczny potrzebuje pomocy/asekuracji przy wchodzeniu po schodach. Senior jest spokojny, cierpliwy i bardzo wdzięczny za okazywaną mu pomoc. Do dyspozycji opiekunki samochód- Opel Astra. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 26.08.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 86720 Nördlingen (SL/Schar)

 

Do opieki kobieta 89 lat, 152 cm wzrostu, 56 kg wagi. Pani choruje na reumatyzm i nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Samodzielnie korzysta z toalety lub krzesła toaletowego w nocy, dla bezpieczeństwa nosi pampersy/wkładki. Jest osłabiona, potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu. Jest do dyspozycji łózko pielęgnacyjne i podnośnik w wannie. Seniorka jest spokojną i wyciszoną osobą, miłą. Jest umysłowo zdrowa. Pani mieszka samotnie w mieszkaniu z tarasem i ogrodem w małej miejscowości. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV (polskie kanały) i dostępem do internetu oraz osobna toaleta i prysznic. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 26.08.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 76547 Sinzheim (SL/Schä)

Do opieki małżeństwo:

Pani 87 lat, 160 cm wzrostu, 50 kg wagi. Seniorka lekko demencyjna, choruje na artrozę, jest po operacji jelita, porusza się przy balkoniku. Jest do dyspozycji łózko pielęgnacyjne.

Pan 91 lat, 175 cm wzrostu, 70 kg wagi. Senior porusza się troszkę przy balkoniku ale w większości na wózku, ma łóżko pielęgnacyjne. Pan dużo śpi w ciągu dnia. Należy pomóc mu wstać z łóżka (trudno mu złapać równowagę) i zaprowadzić go np. do stołu.

Seniorzy mieszkają w mieszkaniu w małej miejscowości, oboje są mili i mają spokojne usposobienie. Do dyspozycji opiekunki osobne małe mieszkanie: pokój z TV i dostępem do internetu, łazienka, aneks kuchenny z lodówką. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 27.08.2020 na 2 m-ce; 1400 EUR/m-c; 74597 Stimpfach (C/Schm)

 

Do opieki kobieta 89 lat, waga 63 kg, wzrost 160 cm. Pani choruje na osteoporozę, jest umysłowo sprawna. Porusza się przy balkoniku. Jest bardzo komunikatywną i niewymagającą osobą. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne oraz podnośnik kąpielowy. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. bardzo dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 92540 Altendorf (C/Hau)

Oferta od już !!!

Do opieki kobieta, lat 84, waga 65 kg, wzrost 158 cm. Ma depresję (stan jest stabilny- ustawiony lekami, nie jest agresywna), osteoporozę, cukrzycę, problemy z sercem oraz częściowe nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Ma spokojne usposobienie. Przychodzi Pflegedienst, aby podać leki i zmierzyć ciśnienie. Podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka- pomaga przy tym. Jest łóżko pielęgnacyjne. Seniorka mieszka samotnie na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce. Wymagana jest  dobra znajomość j. niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl