Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

ADJO

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1600 EUR m-c; 76133 Karlsruhe (SL/Men)

Sprawdzone zlecenie od już !!!

Do opieki kobieta 96 lat, 154 cm wzrostu. Pani jest umysłowo sprawna, miewa nastroje depresyjne i ma nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Codziennie przychodzi do podopiecznej Pflegedienst aby zakładać, a potem zdejmować rajstopy uciskowe. Noce są przespane. Konieczne jest gotowanie z uwzględnieniem pewnych nietolerancji pokarmowych podopiecznej tzn. bez glutenu, laktozy i fruktozy. Seniorka mieszka samotnie w mieszkaniu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 16.06.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 73614 Schorndorf (C/All)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 84 lata, 165 cm wzrostu, 68 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, choruje na osteoporozę, ma rozrusznik serca i jest w stanie po operacji kręgosłupa. Fizycznie jest w miarę mobilna, porusza się przy balkoniku. Seniorka jest z usposobienia osobą miłą i cierpliwą. Podopieczna mieszka samotnie w mieszkaniu domu wielorodzinnego w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71332 Waiblingen (C/Fri)

Nowe zlecenie od już !!!

Do opieki kobieta 85 lat, 164 cm wzrostu, 50 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, choruje na nowotwór i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek), jest fizycznie nieco osłabiona. Porusza się przy balkoniku, potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu i asekuracji podczas chodzenia. Pani posiada również wózek inwalidzki (na spacery), łóżko pielęgnacyjne i krzesło toaletowe. Podopieczna jest osobą sympatyczną i bezkonfliktową, ma problemy z przełykaniem, dlatego spożywa głównie zupy i posiłki blendowane. Seniorka mieszka samotnie w mieszkaniu budynki wielorodzinnego z ogrodem, w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry/bdb) od już !!! na 2 m-ce; 1800-1900 EUR/m-c; 71573 Allmersbach (Wut)

Sprawdzone zlecenie do małżeństwa od już !!!

Mężczyzna 93 lata, 172 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę, ma problemy z sercem i nadciśnieniem, słabo słyszy oraz ma lekkie nietrzymanie moczu (nosi wkładki), jest umysłowo zdrowy. Porusza się  przy balkoniku, a na spacery na wózku. Jest jeszcze w miarę mobilny, potrzebuje niewielkiej pomocy przy myciu i przebieraniu, samodzielnie korzysta z toalety.

Kobieta 87 lat, 155 cm wzrostu, 57 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję i osteoporozę. Podopieczna jest fizycznie jeszcze w miarę samodzielna, porusza się przy balkoniku, samodzielnie się przebiera, nie trzeba jej myć.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym, mają do dyspozycji łózko pielęgnacyjne i podnośnik krzesełkowy w wannie. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z balkonem, TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce. Wymagana dobra lub bdb znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 24321 Lütjenburg (PS/Vog)

Nowe zlecenie od już !!!

Do opieki kobieta 103 lata, 162 cm wzrostu, 54 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, ma problemy ze wzrokiem (zaćma), ma problemy ze słuchem, choruje na nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek i wkładek), artrozę, reumatyzm i niewydolność nerek. Porusza się trochę przy balkoniku- po domu z asekuracją, ale głównie na wózku. Seniorka potrzebuje pomocy/asekuracji przy wstawaniu, przesiadaniu się i chodzeniu, sama aktywnie przy tym pomaga. Pani obecnie przebywa jeszcze w klinice rehabilitacyjnej. Podopieczna mieszka samotnie w mieszkaniu budynku wielorodzinnego. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 97896 Boxtal (Pr/Böx)

Nowe zlecenie od już !!!

Do opieki kobieta 84 lata, 174 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, osłabiona fizycznie, porusza się przy balkoniku. Pani potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tzn. mycie, ubieranie. Z usposobienia podopieczna jest sympatyczna i cierpliwa, jest osobą wierzącą. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy, wraz ze swoim partnerem, który jest zdrowy i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 16.06.2023 na 2 m-ce; 2000 EUR/m-c; 23911 Schmilau (PS/Rod)

Nowe zlecenie do małżeństwa:

Mężczyzna 84 lata, 170 cm wzrostu, 72 kg wagi. Pan choruje na demencję i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluch), ma problemy ze słuchem, jest w stanie po zawale i wysławia się powoli. Porusza się przy balkoniku, potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu.

Kobieta 81 lat, 160 cm wzrostu, 68 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, choruje na osteoporozę i reumatyzm. Porusza się przy balkoniku, samodzielnie korzysta z toalety.

Seniorzy potrzebują pomocy w codziennych czynnościach tj. mycie, ubieranie, mieszkają w domu jednorodzinnym z dużym ogrodem, w spokojnej okolicy. Noce są przespane. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziane prawo jazdy (auto na miejscu).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 21.06.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71106 Magstadt (Pr/Schm)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 85 lat, 165 cm wzrostu, 77 kg wagi. Pani choruje na demencję i nadciśnienie. Seniorka porusza się samodzielnie, tylko na spacery chodzi z balkonikiem, chce być jak najdłużej sprawna. Nie wtrąca się do gotowania. Codziennie przychodzi Pflegedienst do zakładania rajstop uciskowych i wydawania leków. Pani mieszka sama w pięknym domu z ogrodem. Rodzina seniorki jest bardzo miła, troskliwa i pomocna. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka, są bardzo dobre warunki. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 22.06.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Har)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 91 lat, 69 kg wagi, 163 cm wzrostu. Pani jest jeszcze w miarę samodzielna, jak na swój wiek. Jest w stanie sama się umyć i ubrać, ale należy jej przy tym pomóc, ponieważ robi to trochę niedbale. Podopieczna lubi grać w chińczyka i przesiadywać w ogrodzie, jest sympatyczną i bezkonfliktowa osobą. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem, z dostępem do internetu i TV oraz oddzielna łazienka. Sprawdzone i bardzo fajne miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 24.06.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 75334 Straubenhardt (SL/Sul)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 88 lat, 168 cm wzrostu, 75kg wagi. Pani choruje na cukrzycę, nadciśnienie i reumatyzm, ma też problemy z sercem. Jest umysłowo sprawna i fizycznie mobilna, porusza się o lasce. Samodzielnie wstaje z łóżka, potrzebuje pomocy dwa razy w tygodniu przy kąpieli. Codzienną higienę wykonuje samodzielnie, samodzielnie robi sobie również zastrzyki z insuliny. Korzysta z wkładek higienicznych dla bezpieczeństwa i samodzielnie je wymienia. Seniorka ma sympatyczne usposobienie, jest spokojna i troskliwa. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w małym miasteczku. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 24.06.2023 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 51061 Köln (N/Bas)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 99 lat, 145 cm wzrostu, 50 kg wagi. Pani choruje na osteoporozę, lekką demencję, nietrzymanie moczu, słabo słyszy i ma częściowy paraliż twarzy. Porusza się po domu przy balkoniku, a na spacery na wózku, potrzebuje trochę pomocy przy wstawaniu i asekuracji podczas chodzenia. Noce są przespane. Raz na dwa tygodnie przychodzi pani do sprzątania. Seniorka mieszka w domu wielorodzinnym z ogrodem, na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 25.06.2023 na 5 tygodni; 1800 EUR/m-c; 76694 Forst (SL/Bis)

Sprawdzone zlecenie do małżeństwa.

Kobieta 89 lat, 160 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pani choruje na cukrzycę i lekką demencję. Porusza się o lasce lub przy balkoniku.

Mężczyzna 93 lata, 165 cm wzrostu, 64 kg wagi. Pan choruje na niewydolność serca, jest umysłowo sprawny, miewa nastroje depresyjne. Porusza się o lasce lub przy balkoniku.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem, w spokojnej okolicy. W łazience jest podnośnik krzesełkowy w wannie. Noce są przespane. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od ok 24-26.06.2023 na 2 m-ce; 1800 EUR/m-c; 35789 Weilmünstern (N/Naz)

Nowe zlecenie.

Do opieki kobieta 97 lat, 154 cm wzrostu, 40 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, jest osobą już prawie niewidomą (zaćma), osłabiona ze względu na wiek i ma nietrzymanie moczu (pieluchomajtki/ wkładki). Porusza się przy balkoniku, na spacery już nie chodzi, lubi oglądać TV i wychodzić na balkon. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym wraz ze swoją młodszą siostrą, która jest samodzielna i nie wymaga opieki. Panie mieszkają z czterema kotami, same się nimi zajmują. Do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanko z dostępem do internetu na poddaszu domu (pokój, kuchnia, łazienka). Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 25.06.2023 na 1 miesiąc; 1600 EUR/m-c; 73453 Abtsgmünd (C/Hir)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 83 lata, 170 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pan jest umysłowo sprawny, choruje na artrozę. Porusza się trochę przy balkoniku, ale też trochę przesiaduje na wózku inwalidzkim, ale nie ma tu transferu. Pan samodzielnie wstaje, trzeba tylko być obok na wszelki wypadek. Senior samodzielnie się goli i myje zęby, potrzebuje pomocy przy kąpieli. Podopieczny jest ugodowy i wdzięczny za pomoc. Noce są przespane. Senior mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, przystosowanym do jego potrzeb. Spokojne i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 27.06.2023 na 2 m-ce; 1600-1800 EUR/m-c; 14482 Potsdam (PS/Spe)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 89 lat, 179 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pan choruje na demencję, cukrzycę, jest po złamaniu kości udowej, ma rozrusznik serca i  problemy ze wzrokiem. Senior porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się tzn. konieczny jest transfer. Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem, wraz z żoną, która jest zdrowa i nie wymaga opieki. Pani jest osobą spokojną i ugodową. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.06.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 76307 Karlsbad (SL/Mül)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 93 lata, 162 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję (trochę zapomina) i nietrzymanie moczu. Porucza się przy balkoniku. Podopieczna potrzebuje lekkiej pomocy przy korzystaniu z WC, natomiast drobne czynności higieniczne takie jak np. mycie zębów, wykonuje samodzielnie. Noce są przespane. Seniorka jest sympatyczną i bezkonfliktową osobą, mieszka samotnie na wsi, w domu wielorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.06.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Hei)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 81 lat, 160 cm wzrostu, 52 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona, artrozę i nietrzymanie moczu, miewa również nastroje depresyjne. Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje niewielkiej pomocy przy wstawaniu rano z łóżka i asekuracji przy chodzeniu. Seniorka nosi okulary i korzysta z aparatu słuchowego. Pani ma sympatyczne usposobienie, mieszka samotnie w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem dobry) od 30.06.2023 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Brä)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 94 lata, 180 cm wzrostu, 100 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję, niewydolność nerek i nietrzymanie moczu (korzysta z cewnika i pieluch). Nosi aparat słuchowy i okulary, ma trudności z mową i słabo słyszy. Pan porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się (senior aktywnie pomaga i jest w stanie ustać na nogach; konieczny jest jednak transfer). Senior jest osobą sympatyczną i towarzyską, lubi grać na akordeonie i harmonijce ustnej. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.06.2023 na 2 m-ce; 1900 EUR/m-c; 37085 Göttingen (Pr/Rup)

Sprawdzone zlecenie do małżeństwa.

Kobieta 89 lat, 165 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani jest osobą niewidomą, choruje na lekką demencję, nietrzymanie moczu i osteoporozę. Porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy/ asekuracji przy przesiadaniu się, sama aktywnie przy tym pomaga. Codziennie przychodzi Pflegedienst do pielęgnacji i ubierania.

Mężczyzna 94 lata, 172 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję, początki Parkinsona i nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Senior jest osobą spokojną i szarmancką, chętnie chodzi na spacery. Codziennie przychodzi Pflegedienst do pielęgnacji i ubierania.

Seniorzy mieszkają w dużym domu jednorodzinnym z ogrodem. Regularnie przychodzi pani do sprzątania, ogrodnik oraz asystentka osoby niewidomej. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, mozliwośc rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziana osoba niepaląca.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.06.2023 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 73450 Neresheim (C/Wie)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 90 lat, 170 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pani choruje na serce, nadciśnienie, nietrzymanie moczu i miewa nastroje depresyjne. Podopieczna jest umysłowo sprawna, fizycznie lekko osłabiona, porusza się przy balkoniku. Seniorka lubi oglądać TV, trochę czytać, rzadko chodzi na spacery. Pani mieszka w domu jednorodzinnym wraz z mężem, który nie wymaga opieki. Pan jest spokojny i serdeczny. W domu jest też niewielki pies, który jest ulubieńcem seniorki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu, oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 04.07.23 do 28.08.23; 1700 EUR/m-c; 48167 Münster (PS/Ben)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 85 lat, 172 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pani jest w stanie po wylewie tzn. ma częściowy paraliż lewostronny, jest umysłowo sprawna. Podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim, pomimo tego jest jednak w miarę samodzielna, nie ma tutaj dźwigania. Podopieczna korzysta z pieluchomajtek (dla bezpieczeństwa), potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu i asekuracji podczas przesiadania się. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna toaleta. Dużo czasu wolnego. Sprawdzone miejsce. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziane- ale niekonieczne prawo jazdy (jest do dyspozycji Ford, skrzynia automat).

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1600 EUR m-c; 76133 Karlsruhe (SL/Men)

Sprawdzone zlecenie od już !!!

Do opieki kobieta 96 lat, 154 cm wzrostu. Pani jest umysłowo sprawna, miewa nastroje depresyjne i ma nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Codziennie przychodzi do podopiecznej Pflegedienst aby zakładać, a potem zdejmować rajstopy uciskowe. Noce są przespane. Konieczne jest gotowanie z uwzględnieniem pewnych nietolerancji pokarmowych podopiecznej tzn. bez glutenu, laktozy i fruktozy. Seniorka mieszka samotnie w mieszkaniu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl