Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

ADJO

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 87490 Haldenwang (C/Bre)

 

Oferta od już !!!

Do opieki mężczyzna 82 lata, 80 kg wagi, 185 cm wzrostu. Pan choruje na lekką demencję, Parkinsona i nietrzymanie moczu. Porusza się samodzielnie, potrzebuje tylko pomocnej dłoni przy wstawaniu z łóżka. Nosi aparat słuchowy i okulary. Regularnie przychodzi do niego Pflegedienst, aby pomóc w kąpieli. Senior mieszka w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy, wraz z żoną. Żona jest zdrowa i całkowicie samodzielna- nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry/ bdb) od już !!! na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 76199 Karlsruhe (SL/Ehr)

 

Oferta od już !!! 

Do opieki mężczyzna 87 lat, 178 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję, cukrzycę oraz miewa nastroje depresyjne. Porusza się przy balkoniku i ma lekkie nietrzymanie moczu. Senior jest osobą kontaktową, jest wykształcony i oczytany, więc można porozmawiać z nim na ważne tematy. Senior mieszka wraz z kotem w domu z ogrodem, w dużym mieście. Kot załatwia swoje potrzeby na zewnątrz, nie korzysta z kuwety. Raz na jakiś czas przychodzi pani do sprzątania. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Nowe zlecenie- senior do tej pory nie potrzebował opiekunki. Wymagana dobra lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziane zamiłowanie do gotowania.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 92367 Pilsach (S/Str)

 

Oferta od już !!!

Do opieki kobieta 81 lat, 155 cm wzrostu, 68 kg wagi. Pani choruje na cukrzycę i jest osłabiona ze względu na wiek. Obecnie jest słabsza po pobycie w szpitalu (miała operację na serce)- jest tymczasowo głównie leżąca, ale jej stan zdrowia rokuje poprawę. Wcześniej poruszała się przy balkoniku z asekuracją. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu, sama aktywnie przy tym pomaga. Noce są przespane, seniorka korzysta z pieluch. Codziennie przychodzi do niej Pflegedienst aby założyć rajstopy uciskowe, podawać lekarstwa oraz mierzyć poziom cukru. Seniorka mieszka samotnie w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry lub bdb) od już !!! na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 22927 Großhansdorf (PS/Gra)

 

Oferta od już !!!

Do opieki mężczyzna 77 lat, 78 kg wagi. Pan choruje na demencję (nie ma tendencji do uciekania). Jest fizycznie mobilny, samodzielnie się porusza i korzysta z WC. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu i myciu (w łazience i pod prysznicem są zamontowane pomocne uchwyty). Senior mieszka wraz z żoną w domu jednorodzinnym z ogrodem, w okolicach Hamburga. Żona jest zdrowa i nie wymaga opieki, a jedynie pomocy w prowadzeniu domu. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Nowe miejsce. Możliwy dzień wolny w tygodniu dla opiekunki. Wymagana dobra lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziana osoba niepaląca.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry+ prawo jazdy) od 26.06.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Sen)

 

Oferta dla mężczyzny.

Do opieki mężczyzna 89 lat, 70 kg wagi, 177 cm wzrostu. Pan choruje na lekką demencję i nietrzymanie moczu (korzysta z toalety, ale ma też pampersy). Po domu porusza się przy balkoniku, a na zewnątrz na wózku. Podopieczny jest fizycznie osłabiony, potrzebuje pomocy przy wstawaniu, ubieraniu się i myciu . Pan jest osobą wierzącą, jest emerytowanym księdzem. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z internetem i TV oraz osobna łazienka. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.06.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 92540 Altendorf (C/Hau)

 

Do opieki kobieta 84 lata, 65 kg wagi, 158 cm wzrostu. Pani choruje na osteoporozę, cukrzycę, problemy z sercem oraz częściowe nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Ma spokojne usposobienie, aczkolwiek trzeba wykazać się przy niej dużą cierpliwością. Przychodzi do niej Pflegedienst aby podać leki i zmierzyć ciśnienie. Podopieczna potrzebuje tylko niewielkiej pomocy przy codziennych czynnościach takich jak ubieranie i mycie. Jest łóżko pielęgnacyjne do dyspozycji. Seniorka mieszka samotnie na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.06.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 92224 Amberg (S/Wei)

 

Do opieki mężczyzna 89 lat, 170 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pan jest prawie całkowicie niewidomy, choruje na artrozę, miewa nietrzymanie moczu (korzysta z wkładek i pieluch) i nastroje depresyjne spowodowane samotnością. Porusza się o lasce, a na spacery na wózku. Senior mieszka samotnie w mieszkaniu, usytuowanym na dużym gospodarstwie. Podopieczny potrzebuje osoby, która chętnie wyjdzie z nim na spacer lub poczyta na głos gazetę. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 01.07.21 do 13.09.21; 1500 EUR/m-c; 38557 Osloss (S/Kon)

 

Do opieki kobieta 86 lat, 150 cm wzrostu, 61 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, fizycznie w miarę mobilna. Jest po operacji biodra, porusza się przy balkoniku. Podopieczna samodzielnie korzysta z WC. Seniorka mieszka samotnie w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 01.07.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 24242 Felde (PS/Cla)

 

Do opieki kobieta 85 lat, 45 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, jest fizycznie w miarę mobilna. Porusza się z asekuracją. Potrzebuje pomocy przy czynnościach takich jak np. ubieranie i mycie, oraz pomocy/asekuracji przy korzystaniu z WC. Ma krzesło toaletowe do dyspozycji. Seniorka mieszka samotnie w domu, w miejscowości na północ od Hamburga. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 01.07.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 27574 Bremerhaven (H/Red)

 

Do opieki kobieta, lat 88, waga 75 kg, wzrost 165 cm. Choruje na demencję (bez skłonności do agresji), ma problemy z sercem, niedowidzi i niedosłyszy. Ma lekkie nietrzymanie moczu- nosi wkładki. Porusza się samodzielnie. Jest osobą małomówną. Seniorka mieszka samotnie w domu w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 06.07.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 83209 Prien (B/Wie)

 

Do opieki kobieta 87 lat, 71 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani jest umysłowo sprawna, choruje na niewydolność serca, ma wysokie ciśnienie, niedosłyszy, bardzo słabo widzi, ale mimo to jest w miarę samodzielna. Po domu porusza się samodzielnie, tylko na spacery chodzi przy balkoniku. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu co drugi dzień. Samodzielnie korzysta z  toalety, nie potrzebuje wkładek. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 6-12.07.2021 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 76275 Ettlingen (SL/Schl)

 

Do opieki kobieta 89 lat, 158 cm wzrostu, 56 kg wagi. Pani choruje na demencję. Fizycznie jest mobilna, porusza się samodzielnie. Z usposobienia jest osobą sympatyczną, cichą i spokojną. Codziennie przychodzi do seniorki Pflegedienst aby założyć jej rajstopy uciskowe. Podopieczna mieszka w domu wielorodzinnym z ogrodem, w niewielkim miasteczku wraz z mężem. Mąż jest zdrowy i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobne piętro z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 06.07.2021 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71364 Winnenden (C/Rau)

 

Do opieki kobieta 85 lat, 164 cm wzrostu, 59 kg wagi. Pani choruje na demencję, Parkinsona i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek). Porusza się przy balkoniku, potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu rano z łóżka i czasem asekuracji podczas chodzenia. Seniorka słabo słyszy i ma problemy z mową. Jest osobą cierpliwą i ma sympatyczne usposobienie. Codziennie przychodzi Pflegedienst do zakładania rajstop uciskowych i mycia. Podopieczna mieszka wraz z mężem w domu wielorodzinnym, w centrum miasta. Mąż jest samodzielny i nie wymaga opieki. Seniorzy mają ogród i własne kury. Do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanko z TV, dostępem do internetu oraz łazienką. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 08-10.07.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Har)

 

Do opieki kobieta, lat 91, waga 69 kg, wzrost 163 cm. Jest w miarę samodzielna. Sama się myje i ubiera, ale należy jej przy tym pomóc, ponieważ robi to trochę niedbale. Podopieczna gra na pianinie, maluje obrazy, lubi grać w chińczyka i przesiadywać w ogrodzie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem, z dostępem do internetu i TV oraz oddzielna łazienka. Bardzo fajne miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 08.07.2021 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 73614 Schorndorf (C/Gei)

 

Do opieki kobieta 76 lat, 75 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na parkinsona oraz nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Do dyspozycji jest podnośnik kąpielowy oraz łóżko pielęgnacyjne. Podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawaniu rano z łóżka. Seniorka mieszka wraz z mężem, który jest samodzielny i nie wymaga opieki. Senior bardzo dużo pomaga w opiece nad żoną. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 09.07.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 54292 Trier (PS/Vog)

 

Do opieki kobieta 89 lat, 80 kg wagi. Pani choruje na artrozę, demencję (dużo zapomina), ma niewładną lewą rękę i nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku, zarówno po domu jak i na spacery. W razie konieczności na dłuższe spacery jest też wózek elektryczny do dyspozycji. Seniorka potrzebuje pomocy przy takich czynnościach jak np. mycie, ubieranie. Korzysta z pieluchomajtek. Należy mobilizować ją do wstawania, ma do dyspozycji fotel na pilota i łóżko pielęgnacyjne. Podopieczna ma przyjemne usposobienie, jest miła i ugodowa. Pani mieszka samotnie w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z balkonem, z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 11.07.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 73450 Neresheim (C/Grö)

 

Do opieki kobieta 90 lat, 64 kg wagi, 153 cm wzrostu. Pani choruje na serce, ma też słabą krzepliwość krwi. Porusza się przy balkoniku. Podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawianiu, aktywnie pomaga przy tym. Samodzielnie się myje i chodzi do WC. Seniorka jest miłą, kontaktową i sympatyczną osobą. Codziennie przychodzi do niej Pflegedienst, do zakładania rajstop uciskowych. Duże zakupy robi rodzina. Seniorka mieszka w cichej i spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Możliwość rozmowy  z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 11.07.2021 na 2 m-ce; 1400 EUR/m-c; 30655 Hannover (PS/Kre)

 

Do opieki mężczyzna 93 lata, 83 kg wagi, wysoki. Pan choruje na Parkinsona i nadciśnienie, ma trudności z oddychaniem i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek). Jest osobą leżącą. Wszystkie czynności pielęgnacyjne odbywają się w łóżku. Senior jest osobą kulturalną i o przyjemnym usposobieniu, czasami miewa jednak halucynacje (ale nie jest agresywny). Senior mieszka samotnie w domu z ogrodem. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Jest to zlecenie przewidziane dla dwóch opiekunek jednocześnie, z czego jedna stała opiekunka jest już na miejscu. Do dyspozycji obu pań są osobne pokoje z dostępem do internetu (z czego jeden z nich jest z balkonem i TV), oraz łazienka dla opiekunek. Wymagana dobra lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego.

 

 

Praca dla pary opiekunek/ów ! od 11.07.2021 na 1 m-c, 6 tyg bądź 2 m-ce; 23843 Travenbrück (PS/Lan)

1 osoba: j.niem. dobry: 1400 EUR/m-c + 1 osoba j.niem. podst./komunikatywny: stawka do uzgodnienia 

 

Do opieki małżeństwo:

Kobieta lat 87, waga 60 kg, wzrost 169 cm. Ma nietrzymanie moczu, lekką depresję, słabo widzi. Porusza się na wózku inwalidzkim. Korzysta z pieluch. Jest osobą miłą i komunikatywną. Jest niesamodzielna- konieczny transfer.

Mężczyzna lat 89, wzrost 182cm. Ma cukrzycę (bez żadnej diety), nosi aparat słuchowy. Porusza się również na wózku, czasem-rzadko z pomocą balkonika. Korzysta z pieluch. Raz w tygodniu przychodzi do niego fizjoterapeuta.

Codziennie przychodzi Pflegedienst, aby seniorkę umyć, ubrać i rozłożyć leki oraz nałożyć seniorowi  rajstopy uciskowe. Rodzina podopiecznych jest bardzo sympatyczna, dba o opiekunki/opiekunów. Dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z jedną z osób, które są na miejscu. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego u jednej osoby- opiekuna/ki, u drugiej osoby może być język podstawowy lub komunikatywny (tu stawka do uzgodnienia).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 12.07.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 76646 Bruchsal (SL/Law)

 

Do opieki kobieta 91 lat, 160 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, osteoporozę, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Porusza się całkowicie samodzielnie. Sama również myje się i ubiera, jest bardzo mobilna i w dużej mierze samodzielna w wykonywaniu codziennych czynności. Potrzebuje pomocy głównie w prowadzeniu domu. Seniorka ma przyjemne usposobienie, mieszka w niedużym mieście. Do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanie (dwa pokoje z TV i dostępem do internetu, kuchnia, łazienka). Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego. Oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 12.07.2021 na 2 m-ce; 1300 EUR/m-c; 71570 Oppenweiler (C/Rin)

 

Do opieki kobieta 81 lat, 155 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pani jest po udarze, choruje na lekką demencję, artrozę, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Porusza się troszkę przy balkoniku, ale też na wózku. Pani potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka i asekuracji podczas chodzenia. Seniorka mieszka samotnie w domu wielorodzinnym na wsi. Jest cierpliwą i sympatyczną osobą, lubi grać w karty. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 13.07.2021 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 76287 Rheinstetten (SL/Käs)

 

Do opieki kobieta 86 lat, 93 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani jest umysłowo sprawna, choruje na cukrzycę (codziennie przychodzi Pflegedienst aby robić zastrzyki z insuliny). Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka (sama aktywnie przy tym pomaga, nie ma dźwigania). Seniorka jest spokojną i sympatyczną osobą, mieszka wraz z mężem w domu wielorodzinnym z ogrodem. Mąż jest zdrowy i nie wymaga opieki. Jest bardzo pomocny przy żonie jak również w prowadzeniu domu. Opiekunka nie musi gotować, ponieważ codziennie przywożony jest catering. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. 

 

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 13.07.2021 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Schei)

 

Do opieki małżeństwo:

Mężczyzna 83 lata, 170 wzrostu, 80 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję i nadciśnienie. Porusza się samodzielnie. Lubi słuchać muzyki i przebywać w ogrodzie. Ma sympatyczne usposobienie.

Kobieta 84 lata, 165 cm wzrostu, 85 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Porusza się samodzielnie. Codziennie przychodzi do niej Pflegedienst aby założyć rajstopy uciskowe. Seniorka lubi szycie i robótki domowe. Jest sympatyczną i cierpliwą osobą.

Seniorzy mieszkają na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobne poddasze z TV i z dostępem do internetu oraz osobną łazienką. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. Mile widziane prawo jazdy.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 14.07.2021 na 2 m-ce; 1750 EUR/m-c; 76547 Sinzheim (SL/Schä)

 

Oferta dla mężczyzny, do opieki małżeństwo:

Pani 87 lat, 160 cm wzrostu, 50 kg wagi. Seniorka lekko demencyjna, choruje na artrozę, jest po operacji jelita, porusza się na wózku inwalidzkim. Nie ma tutaj transferu, podopieczna samodzielnie się przesiada, samodzielnie korzysta również z toalety. Ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne. Jest sympatyczną osobą.

Pan 91 lat, 175 cm wzrostu, 70 kg wagi. Senior porusza się na wózku inwalidzkim. Ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne oraz uchwyty do pomocy przy wstawaniu. Pan dużo śpi w ciągu dnia. Konieczny jest tutaj transfer podopiecznego na wózek i toaletę. Senior korzysta z pampersów.

Seniorzy mieszkają w domu wielorodzinnym w małej miejscowości, oboje są mili i mają spokojne usposobienie. Do dyspozycji opiekuna osobne małe mieszkanie: pokój z TV i dostępem do internetu, łazienka, aneks kuchenny z lodówką. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego, mile widziana osoba ze znajomością technik transferu.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 15.07.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 76133 Karlsruhe (SL/Ste)

 

Do opieki kobieta 97 lat, 160 cm wzrostu, 50 kg wagi. Pani choruje na osteoporozę, miewa migreny i jest fizycznie osłabiona, ale umysłowo sprawna. Porusza się przy balkoniku. Pani ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne oraz Lift w wannie. Seniorka jest uprzejma, ma sympatyczne usposobienie, jest bardzo kontaktową osobą. Lubi rozwiązywać krzyżówki i opowiadać o swojej rodzinie. Mieszka samotnie w mieszkaniu w dużym mieście, jest blisko po zakupy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 17.07.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 76307 Karlsbad (SL/Mül)

 

Do opieki kobieta 91 lat, 162 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, nietrzymanie moczu i ma pamięć krótkotrwałą. Porucza się przy balkoniku, ma do dyspozycji krzesełko toaletowe. Noce są przespane. Seniorka mieszka samotnie na wsi, w domu wielorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 19.07.2021 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c; 73433 Aalen (C/Sor)

 

Do opieki kobieta 90 lat, 49 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na cukrzycę, osteoporozę i jest osłabiona ze względu na wiek, intelektualnie zdrowa- nie ma demencji. Porusza się samodzielnie, tylko na spacery chodzi przy balkoniku. Podopieczna samodzielnie ubiera się i myje, samodzielnie korzysta też z toalety. Pani potrzebuje pomocy tylko przy myciu/układaniu włosów. Dwa razy dziennie przychodzi do podopiecznej Pflegedienst aby mierzyć poziom cukru i podać insulinę, seniorka czasem robi to sama. Konieczne jest gotowanie z zachowaniem odpowiedniej diety. Noce są przespane. Seniorka mieszka w domu na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 23.07.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 76327 Pfinztal (SL/Eck)

 

Do opieki kobieta 86 lat, 168 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pani jest po udarze, choruje na demencję, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu i myciu. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne i krzesełko (Lift) w wannie. Seniorka chętnie rozwiązuje krzyżówki, lubi oglądać TV i malować paznokcie, nie jest wymagająca. Dwa razy w tygodniu przychodzi do niej rehabilitant. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry+ prawo jazdy) od 28.07.2021 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 73447 Oberkochen (C/Tri)

 

Do opieki małżeństwo:

Pan 84 lata, 165 cm wzrostu, 70 kg wagi. Choruje na reumatyzm, serce, nadciśnienie i prostatę. Nosi aparat słuchowy i okulary. Umysłowo jest zdrowy, fizycznie w miarę samodzielny. Podopieczny porusza się przy balkoniku. Lubi rozwiązywać krzyżówki i czytać.

Pani 80 lat, 54 kg wagi, 153 cm wzrostu. Choruje reumatyzm, artrozę i osteoporozę. Jest umysłowo zdrowa, ale fizycznie słaba. Porusza się częściowo przy balkoniku, a trochę na wózku. Nie ma tutaj dźwigania, podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka i asekuracji podczas chodzenia. Pani lubi czytać i śpiewać.

Seniorzy mają sympatyczne usposobienie, są ludźmi wierzącymi. Mieszkają w domu jednorodzinnym w mieście. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy. Oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry+ prawo jazdy) od 31.07.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 24558 Henstedt- Ulzburg (PS/Fel)

 

Do opieki mężczyzna 98 lat, 70 kg wagi. Pan choruje na demencję (przyjmuje leki na alzheimera), w zależności od kondycji- czasem jest z nim kontakt, a czasem nie. Fizycznie jest jeszcze mobilny. Samodzielnie się ubierze, ale potrzebuje pomocy przy myciu. Senior mieszka w domu z ogrodem. Do pomocy opiekunce przychodzi regularnie gosposia. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz auto w celu robienia zakupów (Ford, automat). Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 31.07.2021 na 2 m-ce; 1300 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Hei)

 

Do opieki kobieta 81 lat, 160 cm wzrostu, 52 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona, artrozę i nietrzymanie moczu, miewa również nastroje depresyjne. Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje niewielkiej pomocy przy wstawaniu rano z łóżka i asekuracji przy chodzeniu. Seniorka nosi okulary i korzysta z aparatu słuchowego. Codziennie do podopiecznej przychodzi Pflegedienst aby wykonać toaletę poranną, a raz w tygodniu większą kąpiel. Zakładają również rajstopy uciskowe i rozdzielają leki. Seniorka ma sympatyczne usposobienie, mieszka samotnie w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.07.2021 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 73479 Ellwangen (C/Wes)

 

Do opieki kobieta 84 lata, 155 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na nadciśnienie, nietrzymanie moczu i demencję, nosi okulary. Porusza się samodzielnie. Lubi czytać i wychodzić na spacery. Seniorka mieszka na obrzeżach miasta w domu wielorodzinnym wraz z mężem, mąż nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu, oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość  j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 31.07.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 70329 Stuttgart (C/Har)

 

Do opieki kobieta 85 lat, 52 kg wagi, 155 cm wzrostu. Pani jest po udarze, ma niedowład prawej ręki i afazję. Niewyraźnie mówi i dlatego czasami trudno jest zrozumieć co chce przekazać, ale wtedy pokazuje. Porusza się głównie pod rękę z opiekunką, również na spacery. Czasem tylko przy balkoniku. Samodzielnie rano wstaje, z toalety natomiast korzysta z asekuracją. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst aby seniorkę wykąpać, a kilka razy w tygodniu przychodzą różni terapeuci. Noce są przespane. Podopieczna mieszka wraz ze swoim mężem, który jest w pełni samodzielny i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.07.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 74597 Stimpfach (C/Schm)

 

Do opieki kobieta 89 lat, waga 63 kg, wzrost 160 cm. Pani choruje na osteoporozę, jest umysłowo sprawna. Porusza się przy balkoniku. Jest bardzo komunikatywną i niewymagającą osobą. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne oraz podnośnik kąpielowy. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.07.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Witt)

 

Do opieki mężczyzna 79 lat, 172 cm wzrostu, 82 kg wagi. Pan choruje na demencję, nosi okulary i aparat słuchowy. Fizycznie jest mobilny, samodzielnie chodzi, sam się myje i ubiera. Podopieczny ma sympatyczne usposobienie, bywa czasem smutny, ponieważ przeżywa jeszcze śmierć żony. Chętnie chodzi na spacery i gra w gry. Obowiązkiem opiekunki jest tutaj głównie prowadzenie domu i dotrzymanie towarzystwa seniorowi. Pan mieszka sam, wraz z kotem w domu wielorodzinnym z ogrodem. Na poddaszu mieszka pracująca córka. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 87490 Haldenwang (C/Bre)

 

Oferta od już !!!

Do opieki mężczyzna 82 lata, 80 kg wagi, 185 cm wzrostu. Pan choruje na lekką demencję, Parkinsona i nietrzymanie moczu. Porusza się samodzielnie, potrzebuje tylko pomocnej dłoni przy wstawaniu z łóżka. Nosi aparat słuchowy i okulary. Regularnie przychodzi do niego Pflegedienst, aby pomóc w kąpieli. Senior mieszka w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy, wraz z żoną. Żona jest zdrowa i całkowicie samodzielna- nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl