Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

ADJO

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 16.02.22 do 22.02.22 na 7 dni; 1600 EUR/m-c; 71364 Winnenden (C/Reh)

Sprawdzone zlecenie na zastępstwo. 

Do opieki kobieta 81 lat, 86 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, parkinsona, ma też leki podawane przez sondę (ale tym zajmuje się Pflegedienst). Pani jest osobą leżącą. Potrzebuje pomocy przy takich czynnościach jak np. przesiadanie się na wózek- jest tutaj specjalny podnośnik do dyspozycji. Seniorka ma przyjemne usposobienie, jest komunikatywna. Mieszka z mężem, który jest zdrowy i samodzielny. Mąż jest pomocny przy żonie. Gotuje się tutaj tylko w weekendy, na tygodniu przywożony jest na miejsce catering. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone i dobre miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j. niem. komunikatywny lub dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1400-1600 EUR/m-c; 71560 Sulzbach (C/Wey)

Nowe zlecenie dla mężczyzny od już !!!

Do opieki mężczyzna 80 lat, 88 kg wagi, 170 cm wzrostu. Pan jest w stanie po wylewie, jest osobą niewidomą, choruje na lekką demencję, nadciśnienie i nietrzymanie moczu (korzysta z cewnika i pampersów), miewa również stany depresyjne. Porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się i codziennych czynnościach. Pan ma do dyspozycji łózko pielęgnacyjne, lubi słuchać radio i transmisji z meczów piłki nożnej. Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym wraz z żoną, która jest zdrowa i nie wymaga opieki, a jedynie pomocy w prowadzeniu domu. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego- ma to wpływ na wynagrodzenie.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 01.02.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 78136 Schonach; (SL/Win)

Nowe zlecenie.

Do opieki mężczyzna 79 lat, 170 cm wzrostu, 50 kg wagi. Pan jest w stanie po zawale, choruje na częściowe nietrzymanie moczu (korzysta z pieluch), jest sprawny umysłowo. Porusza się przy balkoniku, jest osłabiony fizycznie i potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Senior mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem, w spokojnej okolicy wraz z dwiema papużkami falistymi. Senior ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne i krzesło toaletowe. Obecnie przebywa jeszcze w klinice rehabilitacyjnej. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 09.02.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 32361 Pr.Oldendorf (PS/Spr)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 85 lat, 47 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, astmę (ma problemy z oddychaniem; konieczne jest regularne wykonywanie inhalacji po posiłkach), osteoporozę, niewydolność serca, ma też problemy z krążeniem. Podopieczna jest osłabiona fizycznie, porusza się przy balkoniku. Zazwyczaj samodzielnie korzysta z toalety, potrzebuje pomocy przy ubieraniu i myciu. Seniorka mieszka samotnie w dużym mieszkaniu z tarasem i ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. dobry) od 10.02.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 70199 Stuttgart (Pr/Aug)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 94 lata, 162 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję i nietrzymanie moczu, ma problemy z sercem i nadciśnieniem, miewa stany depresyjne. Fizycznie jest osłabiona, porusza się przy balkoniku, ale potrzebuje pomocy/ asekuracji przy codziennych czynnościach. Seniorka mieszka samotnie w mieszkaniu domu wielorodzinnego, z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 13.02.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Scho)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 95 lat, 160 cm wzrostu, 64 kg wagi. Pani choruje na artrozę i jest osłabiona ze względu na wiek. Jest umysłowo sprawna. Porusza się przy balkoniku lub o lasce, potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łózka i asekuracji podczas korzystania z WC. Codziennie przychodzi do podopiecznej Pflegedienst do zakładania i zdejmowania rajstop uciskowych, oraz podawania lekarstw. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry + prawo jazdy) od 28.02.2022 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Sau)

Sprawdzone miejsce.

Do opieki mężczyzna 91 lat, 65 kg wagi, 173 cm wzrostu. Pan choruje na lekkie nietrzymanie moczu i zaburzenia słuchu. Chodzi o lasce lub przy balkoniku, jest w miarę samodzielny. Noce są przespane. Senior lubi szyć na maszynie. Podopieczny mieszka samotnie w domu wielorodzinnym z ogrodem. Na zakupy jeździ się autem, można wspólnie z nim. Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie z dostępem do internetu, aneksem kuchennym i łazienką. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie) oraz prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 15.02.2022 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c; 73433 Aalen (C/Sor)

Sprawdzone miejsce.

Do opieki kobieta 90 lat, 49 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na cukrzycę, osteoporozę i jest osłabiona ze względu na wiek, intelektualnie zdrowa- nie ma demencji. Porusza się samodzielnie, tylko na spacery chodzi przy balkoniku. Podopieczna samodzielnie ubiera się i myje, samodzielnie korzysta też z toalety. Pani potrzebuje pomocy tylko przy myciu/układaniu włosów. Dwa razy dziennie przychodzi do podopiecznej Pflegedienst aby mierzyć poziom cukru i podać insulinę, seniorka czasem robi to sama. Konieczne jest gotowanie z zachowaniem odpowiedniej diety. Noce są przespane. Seniorka mieszka w domu na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 17.02.2022 na 2 m-ce; 1300 EUR/m-c; 76327 Pfinztal (SL/Eck)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 86 lat, 168 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pani jest po udarze, choruje na demencję, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu i myciu. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne i krzesełko (Lift) w wannie. Seniorka chętnie rozwiązuje krzyżówki, lubi oglądać TV i malować paznokcie, nie jest wymagająca. Dwa razy w tygodniu przychodzi do niej rehabilitant. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 24.02.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 25761 Büsum (PS/Det)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 93 lata, 50 kg wagi. Pani słabo widzi, choruje na serce, jest umysłowo sprawna, fizycznie osłabiona- porusza się przy balkoniku. Seniorka potrzebuje asekuracji podczas korzystania z WC, oraz pomocy w myciu i ubieraniu. Podopieczna mieszka samotnie w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem, TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 25.02.2022 na 2 m-ce; 1400-1600 EUR/m-c; 70329 Stuttgart (C/Har)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 85 lat, 52 kg wagi, 155 cm wzrostu. Pani jest po udarze, ma niedowład prawej ręki i afazję. Niewyraźnie mówi i dlatego czasami trudno jest zrozumieć co chce przekazać, ale wtedy pokazuje. Porusza się głównie pod rękę z opiekunką, również na spacery. Czasem tylko przy balkoniku. Trzeba pomóc jej wstać z łózka i asekurować przy korzystaniu z WC. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst aby seniorkę wykąpać, a kilka razy w tygodniu przychodzą różni terapeuci. Noce są przespane. Podopieczna mieszka wraz ze swoim mężem, który nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra lub komunikatywna znajomość j.niemieckiego- od tego uzależnione jest wynagrodzenie.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 28.02.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 76593 Gernsbach (SL/Göt)

Sprawdzone zlecenie dla kobiety lub mężczyzny.

Do opieki kobieta 90 lat, 160 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pani choruje na demencję, osteoporozę, artrozę, nietrzymanie moczu i miewa stany depresyjne (po śmierci męża). Porusza się samodzielnie, a na spacery przy balkoniku. Seniorka chce jeszcze dużo robić przy sobie samodzielnie, sama zmienia sobie pampersy, a przy ubieraniu i myciu trzeba jej tylko pomóc. Noce są przespane. Codziennie przychodzi Pflegedienst do nakładania pończoch uciskowych i pomiarów ciśnienia. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z ogrodem w niedużej miejscowości. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 28.02.2022 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 76287 Rheinstetten (SL/Was)

Sprawdzone zlecenie dla mężczyzny.

Do opieki kobieta, lat 84, waga 50 kg, wzrost 156 cm. Pani choruje na zaawansowaną demencję: problemy z koncentracją, pamięcią i orientacją. Pani jest spokojną, miłą i cierpliwą osobą. Porusza się całkowicie samodzielnie, również na spacery. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu, ponieważ przez problemy z głową nie wie już jak ma robić to sama. Seniorka mieszka w domu z ogrodem wraz z mężem, który jest całkowicie zdrowy, nie wymaga opieki. Pan jest pomocny, sam często chodzi z żoną na spacery lub jeździ z nią na cmentarz. Jest spokojny i ugodowy. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego- od tego uzależnione jest wynagrodzenie. Mile widziane prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 28.02.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 51065 Köln (SL/Jess)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 76 lat, 163 cm wzrostu, 65 kg wagi. Seniorka jest po udarze, choruje na nietrzymanie moczu i artrozę kolan. Pani po domu porusza się z asekuracją opiekunki- pod rękę, a na spacery tylko na wózku. Jest do dyspozycji podnośnik przy wannie i łóżko pielęgnacyjne. Codziennie przychodzi Pflegedienst aby babcię umyć, ubrać, nałożyć rajstopy uciskowe i sprowadzić do kuchni. W ciągu dnia pani korzysta z toalety z pomocą opiekunki- wstaje z wózka i przechodzi pomalutku pod rękę. Pani ma sprawną prawą część ciała, w lewej ma niedowład. Seniorka jest sympatyczną osobą, mieszka w mieszkaniu w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego- od tego uzależnione jest wynagrodzenie.

 

Praca dla opiekunki (j.niem dobry+ prawo jazdy) od 28.02.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 30655 Hannover (Pr/Lül)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 76 lat, 184 cm wzrostu, 73 kg wagi. Pan jest po wylewie, choruje na demencję, nietrzymanie moczu (nosi wkładki), nadciśnienie i jest osłabiony ze względu na wiek. Porusza się przy balkoniku lub o lasce. Potrzebuje pomocy/asekuracji przy czynnościach takich jak np. korzystanie z WC. Codziennie przychodzi Pflegedienst aby podopiecznego umyć i ubrać, a dwa razy w tygodniu terapeuta aby ćwiczyć sprawność fizyczną. Senior mieszka samotnie w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone i spokojne miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego oraz prawo jazdy, konieczne do robienia zakupów.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. komunikatywny lub dobry) od 28.02.2022 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c; 67069 Ludwigshafen (SL/Hag)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 80 lat, 188 cm wzrostu, 95 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę i nadciśnienie, ma tez problemy z sercem. Pan jest umysłowo sprawny i fizycznie w miarę mobilny. Porusza się przy balkoniku. Jest łózko pielęgnacyjne do dyspozycji. Senior mieszka samotnie w mieszkaniu z podwórzem w dużym mieście. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego- od tego uzależnione jest wynagrodzenie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 16.02.22 do 22.02.22 na 7 dni; 1600 EUR/m-c; 71364 Winnenden (C/Reh)

Sprawdzone zlecenie na zastępstwo. 

Do opieki kobieta 81 lat, 86 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, parkinsona, ma też leki podawane przez sondę (ale tym zajmuje się Pflegedienst). Pani jest osobą leżącą. Potrzebuje pomocy przy takich czynnościach jak np. przesiadanie się na wózek- jest tutaj specjalny podnośnik do dyspozycji. Seniorka ma przyjemne usposobienie, jest komunikatywna. Mieszka z mężem, który jest zdrowy i samodzielny. Mąż jest pomocny przy żonie. Gotuje się tutaj tylko w weekendy, na tygodniu przywożony jest na miejsce catering. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone i dobre miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl