Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

ADJO

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od ok 30.11-03.12.21 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 73479 Ellwangen (C/Wes)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 84 lata, 155 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na nadciśnienie, nietrzymanie moczu i demencję, nosi okulary. Porusza się samodzielnie. Seniorka chętnie czyta, nie wychodzi na spacery. Jest osobą sympatyczną, grzeczną i ugodową. Podopieczna mieszka na obrzeżach miasta w domu wielorodzinnym wraz z mężem, mąż jest samodzielny i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu, oraz osobna łazienka. Raz w tygodniu opiekunka ma dodatkowo cały dzień wolny. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość  j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 89150 Feldstetten (C/Ros)

Nowe zlecenie do małżeństwa:

Kobieta 88 lat, choruje na osteoporozę i nadciśnienie, jest umysłowo sprawna. Pani porusza się przy balkoniku. Jest miłą i sympatyczną osobą.

Mężczyzna 93 lata, słabo widzi, choruje na lekką demencję, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Pan porusza się przy balkoniku. Jest nieco bardziej osłabiony fizycznie niż żona. Jest osobą cierpliwą, chętnie słucha muzyki.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy. Posiadają do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne i podnośnik krzesełkowy w wannie. Codziennie przychodzi Pflegedienst aby seniora umyć i ubrać, a seniorce założyć rajstopy uciskowe. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Jest blisko po zakupy. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry+ prawo jazdy) od 02.12.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 25524 Itzehoe (PS/Kli)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 80 lat, 78 kg wagi, 168 cm wzrostu. Pani choruje na lekką demencję, nietrzymanie moczu, jest też osłabiona fizycznie. Porusza się przy balkoniku. Seniorka potrzebuje pomocy np. przy wstawaniu rano z łóżka. Podopieczna lubi czytać gazety, dużo śpi/odpoczywa w ciągu dnia. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z oddzielną łazienką, internetem i TV oraz auto- Golf. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. kom. lub dobry) od 04.12.2021 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 73635 Rudersberg (C/Sta)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 89 lat, 180 cm wzrostu, 90 kg wagi. Pan choruje na płuca, na Parkinsona, nadciśnienie oraz nie widzi. Porusza się przy balkoniku, samodzielnie wstaje z łóżka. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne oraz podnośnik krzesełkowy w wannie. Obecnie przychodzi do niego Pflegedienst i wykonuje czynności pielęgnacyjne. Senior ma sympatyczne usposobienie, mieszka samotnie w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 06.12.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 71336 Waiblingen (C/G-Kam)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 85 lat, 160 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na demencję, nosi aparat słuchowy. Fizycznie jest mobilna, porusza się całkowicie samodzielnie i nie potrzebuje przy tym asekuracji. Sama się myje i ubiera. Noce są przespane. Seniorka z usposobienia jest sympatyczną osobą. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, w spokojnej okolicy, tymczasowo przebywa w Tagespflege. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 08.12.2021 na 5 tygodni; 1700 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 71296 Heimsheim (SL/Bin)

Sprawdzone zlecenie do małżeństwa:

Kobieta 76 lat, 155 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona i nietrzymanie moczu, ma też lekką demencję (zapomina). Porusza się o lasce lub przy balkoniku. Seniorka potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu z łóżka, ma też do dyspozycji stosowny uchwyt przy łóżku. Pani jest cierpliwa i otwarta w kontaktach z ludźmi. Jest miła i spokojna.

Mężczyzna 81 lat, 171 cm wzrostu, 84 kg wagi. Pan choruje na raka płuc i nietrzymanie moczu. Jest umysłowo sprawny. Porusza się przy balkoniku, nie potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Jest jeszcze w miarę mobilny, samodzielnie wykonuje codzienną toaletę. Jest typem samotnika.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem, w małym miasteczku. Noce są przespane. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 09.12.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 38114 Braunschweig (Pr/Buc)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 87 lat, 52 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona, artrozę, nietrzymanie moczu, jest po operacji bioder. Porusza się przy balkoniku. Samodzielnie korzysta z WC, nosi wkładki dla bezpieczeństwa. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu. Jest bardzo cichą i spokojną kobietą, umie zorganizować sobie czas, nie jest absorbująca. Pani mieszka samotnie w mieście, w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Spokojne i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 10.12.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 95233 Helmbrechts (PS/Ott)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 96 lat, 68 kg wagi. Pani choruje na osteoporozę, astmę, częściowe nietrzymanie moczu (korzysta z wkładek) i lekką demencję. Porusza się przy balkoniku, sama chodzi do toalety. Seniorka jest miłą, spokojną i uśmiechniętą osobą. Mieszka samotnie w domu, w małej miejscowości. Cztery razy w tygodniu przychodzi pani, która sprząta. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od ok 10.12.2021 na 2 m-ce; 1400 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 30655 Hannover (PS/Kre)

Sprawdzone zlecenie. 

Do opieki mężczyzna 93 lata, 83 kg wagi, wysoki. Pan choruje na Parkinsona i nadciśnienie, ma trudności z oddychaniem i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek). Jest osobą głównie leżącą. Wszystkie czynności pielęgnacyjne odbywają się w łóżku. Aktywuje się seniora przesadzając go trochę na wózek lub fotel. Senior jest osobą kulturalną i o przyjemnym usposobieniu, czasami miewa halucynacje (ale nie jest agresywny). Senior mieszka samotnie w domu z ogrodem. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Jest to zlecenie przewidziane dla dwóch opiekunek jednocześnie, z czego jedna stała opiekunka jest już na miejscu. Do dyspozycji obu pań są osobne pokoje z dostępem do internetu (z czego jeden z nich jest z balkonem i TV), oraz łazienka dla opiekunek. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.12.2021 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c + premia noworoczna; 73447 Oberkochen (C/Tri)

Do opieki małżeństwo:

Pan 84 lata, 165 cm wzrostu, 70 kg wagi. Choruje na reumatyzm, serce, nadciśnienie i prostatę. Nosi aparat słuchowy i okulary. Umysłowo jest zdrowy, fizycznie osłabiony. Podopieczny porusza się przy balkoniku. Lubi rozwiązywać krzyżówki i czytać.

Pani 80 lat, 54 kg wagi, 153 cm wzrostu. Choruje reumatyzm, artrozę i osteoporozę. Jest umysłowo zdrowa, ale fizycznie słaba. Porusza się przy balkoniku. Nie ma tutaj dźwigania, podopieczna potrzebuje tylko pomocy przy wstawaniu z łóżka. Pani lubi czytać i śpiewać.

Seniorzy mają sympatyczne usposobienie, są ludźmi wierzącymi. Mieszkają w domu jednorodzinnym w mieście. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. Mile widziana osoba niepaląca.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. kom. lub dobry) od 29.12.2021 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c + premia noworoczna; 71570 Oppenweiler (C/Rin)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 81 lat, 155 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pani jest po udarze, choruje na lekką demencję, artrozę, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Porusza się troszkę przy balkoniku, ale też na wózku. Pani potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka i asekuracji podczas chodzenia. Seniorka mieszka samotnie w domu wielorodzinnym na wsi. Jest cierpliwą i sympatyczną osobą, lubi grać w karty. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry+ prawo jazdy) od ok 3-5.01.22 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71334 Waiblingen (C/Lus)

Nowe zlecenie.

Do opieki mężczyzna 89 lat, 180 cm wzrostu, 82 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję, artrozę, nadciśnienie oraz ma problemy z sercem i słabo słyszy. Fizycznie jest osłabiony, porusza się przy balkoniku lub o lasce. Potrzebuje asekuracji podczas chodzenia po schodach. Samodzielnie korzysta z toalety, noce są przespane. Senior ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne, mieszka samotnie w mieszkaniu domu wielorodzinnego, na obrzeżach miasta. Chętnie ogląda telewizję i słucha muzyki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od ok 30.11-03.12.21 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c + premia świąteczno- noworoczna; 73479 Ellwangen (C/Wes)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 84 lata, 155 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na nadciśnienie, nietrzymanie moczu i demencję, nosi okulary. Porusza się samodzielnie. Seniorka chętnie czyta, nie wychodzi na spacery. Jest osobą sympatyczną, grzeczną i ugodową. Podopieczna mieszka na obrzeżach miasta w domu wielorodzinnym wraz z mężem, mąż jest samodzielny i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu, oraz osobna łazienka. Raz w tygodniu opiekunka ma dodatkowo cały dzień wolny. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość  j. niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl