Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

ADJO

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 27.09.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71364 Winnenden (C/Grü)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 99 lat, 160 cm wzrostu, 55 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, fizycznie osłabiona- bywa chwiejna na nogach, porusza się częściowo przy balkoniku, ale też trochę na wózku. Miała w przeszłości operację po złamaniu kości udowej i ramieniowej. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu i asekuracji przy chodzeniu, a także pomocy przy myciu, korzystaniu z WC i ubieraniu. Seniorka mieszka samotnie na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. 

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 27.09.2023 na 2 m-ce; 1600-1800 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Hau)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 92 lata, 160 cm wzrostu, 50 kg wagi. Pani choruje na demencję i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek). Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje pomocy i asekuracji przy wstawaniu z łóżka/krzesła, sama nie jest w stanie wstać, potrzebuje pomocy (lekki transfer- podtrzymanie). Seniorka ma podnośnik krzesełkowy w wannie. Podopieczna jest zabierana 2-3 razy w tygodniu do Tagespflege i wtedy opiekunka ma dodatkowe wolne, raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst aby wykąpać podopieczną. Seniorka mieszka samotnie w mieszkaniu budynku wielorodzinnego na obrzeżach miasteczka. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu, osobna toaleta + kuchnia. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Bardzo dobra i pomocna rodzina, która w każdej chwili służy pomocą. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 29.09.2023 na 2 m-ce; 1800 EUR/m-c; 22359 Hamburg (PS/Poh)

Nowe zlecenie.

Do opieki mężczyzna 91 lat, 178 cm wzrostu, 68 kg wagi. Pan jest umysłowo sprawny, choruje na nadciśnienie, niewydolność nerek, tętniaka i martwicę stopy. Porusza się z pomocą opiekunki, w ciągu dnia głównie leży, konieczna jest pomoc przy wstawaniu- lekki transfer (podopieczny pomaga przy tym). Pan korzysta z pieluch/wkładek. Jest do dyspozycji podwyższenie na toalecie i Lift na schodach. Senior mieszka w domu jednorodzinnym wraz z żoną, która jest zdrowa- samodzielna i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem i dostępem do internetu, oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 30.09.2023 na 2 m-ce; 2000 EUR/m-c; 70378 Stuttgart (C/Fol)

Nowe zlecenie.

Do opieki mężczyzna 84 lata, 170 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pan jest umysłowo sprawny, choruje na cukrzycę, reumatyzm i jest w stanie po wylewie. Porusza się na wózku inwalidzkim, konieczny jest lekki transfer tzn. podopieczny z pomocą opiekunki wstanie, zrobi dwa kroki i się przesiądzie np. na toaletę. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne, krzesło toaletowe i podnośnik krzesełkowy w wannie. Senior jest osobą spokojną i cierpliwą. Podopieczny mieszka w mieszkaniu budynku z windą, w mieście, wraz z żoną, która jest zdrowa i nie wymaga opieki. Żona chętnie przekaże prowadzenie domu na ręce opiekuna/ki. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.09.2023 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 92540 Altendorf (C/Hau)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 88 lat, 70 kg wagi, 158 cm wzrostu. Pani choruje na osteoporozę, cukrzycę, problemy z sercem oraz nietrzymanie moczu. Jest umysłowo sprawna, zaczyna tylko lekko zapominać. Porusza się samodzielnie lub pod rękę, a na spacery przy balkoniku. Jest osobą raczej małomówną, trzeba jednak wykazać się przy niej cierpliwością, ponieważ miewa humory. Przychodzi do niej Pflegedienst aby podać leki i zmierzyć ciśnienie. Podopieczna potrzebuje tylko niewielkiej pomocy przy codziennych czynnościach takich jak ubieranie i mycie. Jest łóżko pielęgnacyjne do dyspozycji, podopieczna korzysta z pampersów na noc. Seniorka mieszka samotnie na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone i spokojne miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 02.10.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 73479 Ellwangen (C/Il)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 88 lat, 156 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję, cukrzycę, nadciśnienie i ma rozrusznik serca. Porusza się trochę przy balkoniku, a trochę na wózku inwalidzkim. Senior potrzebuje pomocy przy wstawaniu, przesiadaniu się oraz codziennych czynnościach tzn. mycie, ubieranie. Podopieczny lubi czytać gazetę i godzinami oglądać sport w TV. Pan mieszka samotnie w mieszkaniu budynku wielorodzinnego na wsi. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 05.10.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Hei)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 81 lat, 160 cm wzrostu, 52 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona, artrozę i nietrzymanie moczu, miewa również nastroje depresyjne. Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje niewielkiej pomocy przy wstawaniu rano z łóżka i asekuracji przy chodzeniu. Seniorka nosi okulary i korzysta z aparatu słuchowego. Pani ma sympatyczne usposobienie, mieszka samotnie w domu wielorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 06.10.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Lor)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 93 lata, 65 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na demencję, jest w stanie po udarze. Seniorka porusza się na wózku, ma łóżko pielęgnacyjne do dyspozycji. Dwa razy w tygodniu przychodzi Pflegedienst, aby wykonywać czynności pielęgnacyjne. Podopieczna jest osobą bardzo miłą i kontaktową. Jest lekki transfer, podopieczna ustoi chwilę na nogach. Noce są przespane. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem, z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 07.10.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Her)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 85 lat, 160 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pani choruje cukrzycę, nietrzymanie moczu i jest w stanie po wylewie, jest umysłowo sprawna. Porusza się z asekuracją opiekunki, potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu z łóżka. Podopieczna jest sympatyczną i cierpliwą osobą, lubi grać w karty i spotykać się z rodziną. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 26.10.2023 na 2 m-ce; 1400-1600 EUR/m-c + premia świąteczna; 50937 Köln (N/Erb)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 86 lat, 65 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na alzheimera (nie jest agresywna, nie jest uciekająca), ma problemy z pamięcią. Porusza się  samodzielnie, samodzielnie również jest w stanie się umyć i ubrać. Podopieczna jest bardzo miłą, energiczną i kulturalną kobietą. Mieszka sama. Codziennie przychodzi do niej Pflegedienst, aby podać leki. Raz w tygodniu jest pod opieką Tagespflege i wtedy opiekunka ma dodatkowe wolne. Dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 28.10.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c + premia świąteczna; 22880 Wedel (PS/Sch)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 84 lata, 185 cm wzrostu, 85 kg wagi. Pan ma problemy z kręgosłupem i choruje na demencję, słabo widzi, nosi aparat słuchowy. Porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się, sam aktywnie przy tym pomaga jeśli ma lepszy dzień. Codziennie przychodzi Pflegedienst aby seniora umyć, ubrać, podać lekarstwa i nałożyć rajstopy uciskowe. Senior ma spokojne usposobienie, mieszka samotnie w domu typu bliźniak, z ogrodem. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 29.10.2023 na 2 m-ce; 2000 EUR/m-c + premia świąteczna; 70736 Fellbach (C/Kug)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 75 lat, 160 wzrostu, 60 kg wagi. Pani choruje na demencję i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluch), ma też problemy z jedzeniem i przełykaniem, dlatego konieczne jest karmienie. Seniorka porusza się na wózku inwalidzkim, konieczny jest transfer podopiecznej przy pomocy podnośnika- Liftu. Jest łóżko pielęgnacyjne do dyspozycji oraz podjazd dla wózka na zewnątrz. Podopieczna mieszka  w domu jednorodzinnym wraz z mężem, który jest samodzielny i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanie na piętrze domu (pokój z TV i dostępem do internetu, kuchnia, łazienka). Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.10.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c + premia świąteczna; 33659 Bielefeld (PS/Kam)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 84 lata, 160 cm wzrostu, 55 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, choruje na cukrzycę. Porusza się przy balkoniku. Podopieczna potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tzn. mycie, ubieranie itp. Pani jest osobą spokojną i sympatyczną. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, z niedużym pieskiem (terier). Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem, TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.10.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c + premia świąteczna; 76185 Karlsruhe (SL/Ade)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 87 lat, 180 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę, nietrzymanie moczu i lekką depresję. Porusza się przy balkoniku, jest w miarę samodzielny. Senior jest szarmancki, mieszka samotnie w mieszkaniu z ogrodem, w centrum miasta. Codziennie przychodzi Pflegedinst robić zastrzyki z insuliny. Noce są przespane. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i z dostępem do internetu. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 27.09.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71364 Winnenden (C/Grü)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 99 lat, 160 cm wzrostu, 55 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, fizycznie osłabiona- bywa chwiejna na nogach, porusza się częściowo przy balkoniku, ale też trochę na wózku. Miała w przeszłości operację po złamaniu kości udowej i ramieniowej. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu i asekuracji przy chodzeniu, a także pomocy przy myciu, korzystaniu z WC i ubieraniu. Seniorka mieszka samotnie na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. 

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl