Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

ADJO

 

Praca dla opiekuna (j. niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 67069 Ludwigshafen (SL/Hag)

Sprawdzone zlecenie dla mężczyzny od już !!!

Do opieki mężczyzna 80 lat, 188 cm wzrostu, 95 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę i nadciśnienie, ma tez problemy z sercem. Pan jest umysłowo sprawny i fizycznie w miarę mobilny. Porusza się przy balkoniku. Jest łózko pielęgnacyjne do dyspozycji. Senior mieszka samotnie w mieszkaniu z podwórzem w dużym mieście. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 28357 Bremen (H/Or)

Sprawdzone zlecenie od już !!!

Do opieki mężczyzna 76 lat, 190 cm wzrostu, 89 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę i jest w stanie po wylewie (ma częściowy lewostronny paraliż ciała), ma delikatne nietrzymanie moczu (korzysta z wkładek). Pan jest umysłowo sprawny i jeszcze dosyć aktywny. Porusza się głównie na wózku (trójkołowym elektrycznym), ale małe odległości jest w stanie pokonać o lasce. Nie ma tutaj żadnego dźwigania, ewentualnie pomoc/asekuracja w razie potrzeby. Noce są przespane. Senior mieszka w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta wraz z żoną, która jest zdrowa i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z dostępem do internetu oraz rower elektryczny. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 71570 Oppenweiler; (C/Woc)

Nowe zlecenie dla mężczyzny od już !!!

Do opieki mężczyzna 76 lat, 165 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pan choruje na wrodzoną łamliwość kości i nadciśnienie. Potrzebuje większej pomocy przy wstawaniu z łóżka, jest w stanie ustać samodzielnie na nogach i przejść kawałek z asekuracja/pomocą. Senior jest umysłowo sprawny, trochę słabiej słyszy i ma nietrzymanie moczu (korzysta z cewnika). Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem wraz z żoną, która jest zdrowa, samodzielna i to ona do tej pory zajmuje się mężem. Jest podnośnik krzesełkowy w wannie i zamówiono łózko pielęgnacyjne dla seniora. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28-31.05.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71409 Schweikheim (C/Kur)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 82 lata, 165 cm wzrostu, 63 kg wagi. Seniorka choruje na zespół krótkiego jelita, jest odżywiana pozajelitowo (dwa razy dziennie przychodzi w tym celu Pflegedienst), je również normalne posiłki ale w bardzo niewielkich ilościach. Seniorka jest umysłowo sprawna. Pani porusza się przy balkoniku, ale robi to nie za często w ciągu dnia, ponieważ większość czasu spędza w łóżku.  Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne, w którym również wykonuje się czynności pielęgnacyjne- np. mycie. Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Do obowiązków opiekunki należy dbanie o podopieczną, prowadzenie domu, robienie zakupów, towarzyszenie przy wizytach lekarskich. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz toaleta dla gości. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 27.05.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 97993 Creglingen (SL/Ben) 

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 89 lat, 65 kg wagi, 165 cm wzrostu. Pan choruje na lekką demencję, problemy z sercem oraz nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst aby rozdzielić leki oraz wykąpać seniora. Podopieczny jest osobą palącą w domu, mieszka sam. Jest łóżko pielęgnacyjne. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Dobre i spokojne miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 27.05.2022 na 6 tygodni; 1500 EUR/m-c; 71711 Steinheim (C/Häf)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 85 lat, 174 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pan choruje na miażdżycę (ma wstawione tzn. stenty, czyli protezy naczyniowe) i lekką demencję. Porusza się całkowicie samodzielnie, jedynie na spacery bierze kijki lub kule. Z WC korzysta samodzielnie, pieluchomajtki potrzebuje tylko na noc. Codzienne czynności tzn. mycie i ubieranie zazwyczaj wykonuje całkowicie samodzielnie, rzadko potrzebuje przy tym pomocy, jedynie jeśli ma gorszy dzień. Noce są przespane. Senior mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 29.05.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 73614 Schorndorf (C/Ot)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 85 lat, 160 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, Parkinsona i częściowe nietrzymanie moczu (nosi wkładki, które sama sobie wymienia). Porusza się czasem samodzielnie, a czasem przy balkoniku, w zależności od kondycji danego dnia. Codziennie przychodzi Pflegedienst do nakładania pończoch uciskowych i podawania lekarstw. Noce są przespane. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 29-31.05.2022 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c; 73433 Aalen (C/Sor)

Sprawdzone miejsce.

Do opieki kobieta 90 lat, 49 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na cukrzycę, osteoporozę i jest osłabiona ze względu na wiek, intelektualnie zdrowa- nie ma demencji. Porusza się samodzielnie, tylko na spacery chodzi przy balkoniku. Podopieczna samodzielnie ubiera się i myje, samodzielnie korzysta też z toalety. Pani potrzebuje pomocy tylko przy myciu/układaniu włosów. Dwa razy dziennie przychodzi do podopiecznej Pflegedienst aby mierzyć poziom cukru i podać insulinę, seniorka czasem robi to sama. Konieczne jest gotowanie z zachowaniem odpowiedniej diety. Noce są przespane. Seniorka mieszka w domu na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j. niem. komunikatywny) od 31.05.2022 na 2 m-ce; 1300 EUR/m-c; 50937 Köln (N/Erb)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 84 lata, 65 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na alzheimera (nie jest agresywna, nie jest uciekająca), ma problemy z pamięcią. Porusza się  samodzielnie, samodzielnie również jest w stanie się umyć i ubrać. Podopieczna jest bardzo miłą, energiczną i kulturalną kobietą. Mieszka sama. Codziennie przychodzi do niej Pflegedienst, aby podać leki. Raz w tygodniu jest pod opieką Tagespflege i wtedy opiekunka ma dodatkowe wolne. Dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.05.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 73614 Schorndorf (C/All)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 84 lata, 165 cm wzrostu, 68 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, choruje na osteoporozę, ma rozrusznik serca i jest w stanie po operacji kręgosłupa. Fizycznie jest w miarę mobilna, porusza się przy balkoniku. Seniorka jest z usposobienia osobą miłą i cierpliwą. Podopieczna mieszka samotnie w mieszkaniu domu wielorodzinnego w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.05.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 73614 Schorndorf (C/Hun)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 89 lat, 165 cm wzrostu, 59 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek i pieluch na noc). Porusza się w domu o lasce, a na spacery przy balkoniku, jest również do dyspozycji podnośnik krzesełkowy w wannie. Pani potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tj. ubieranie i mycie, z usposobienia jest miłą i sympatyczną osobą. Noce są przespane. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry + prawo jazdy) od 01.06.2022 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 72181 Starzach (C/Wel)

Sprawdzone zlecenie do małżeństwa:

Kobieta 88 lat, 170 cm wzrostu, 82 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję i nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku (lub o lasce/ pod rękę), potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka i asekuracji podczas chodzenia jeśli ma gorszy dzień.

Mężczyzna 91 lat, 165 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę i nietrzymanie moczu. Porusza się samodzielnie. Podopieczny ma spokojne usposobienie.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Noce są przespane. Seniorzy lubią TV i krzyżówki. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone zlecenie, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 03.06.2022 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c; 73635 Rudersberg (C/Sta)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 89 lat, 180 cm wzrostu, 90 kg wagi. Pan choruje na płuca, na Parkinsona, nadciśnienie oraz nie widzi. Porusza się przy balkoniku, samodzielnie wstaje z łóżka. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne oraz podnośnik krzesełkowy w wannie. Obecnie przychodzi do niego Pflegedienst i wykonuje czynności pielęgnacyjne. Senior ma sympatyczne usposobienie, mieszka samotnie w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 03.06.2022 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Ehm)

Sprawdzone zlecenie do małżeństwa:

Kobieta 88 lat, 148 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pani widzi na jedno oko, ma protezę w kolanie, choruje na osteoporozę, artrozę i nadciśnienie. Jest w stanie po operacji kręgosłupa- porusza się przy balkoniku. Podopieczna jest umysłowo sprawna. Potrzebuje pomocy/ asekuracji podczas chodzenia, nie ma problemów z oddawaniem moczu. Z usposobienia jest osoba serdeczną.

Mężczyzna 90 lat, 165 cm wzrostu, 62 kg wagi. Pan ma chorobę płuc, jest po udarze, choruje na artrozę, nadciśnienie i nietrzymanie moczu (w nocy korzysta z pieluch). Jest umysłowo sprawny, fizycznie osłabiony. Porusza się przy balkoniku, ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne. Podopieczny potrzebuje pomocy przy wstawaniu i asekuracji podczas chodzenia. Z usposobienia jest osobą cierpliwą i pozytywnie nastawioną do życia.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym na wsi. Lubią czytać i oglądać TV. Codziennie przychodzi do podopiecznych Pflegedienst zarówno rano jak i wieczorem (myją, przebierają i kładą spać seniora, seniorce nakładają i zdejmują rajstopy uciskowe). Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 04.06.2022 na 2 m-ce; 1300 EUR/m-c; 76327 Pfinztal (SL/Eck)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 86 lat, 168 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pani jest po udarze, choruje na demencję, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu i myciu. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne i krzesełko (Lift) w wannie. Seniorka chętnie rozwiązuje krzyżówki, lubi oglądać TV i malować paznokcie, nie jest wymagająca. Dwa razy w tygodniu przychodzi do niej rehabilitant. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 10.06.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 70199 Stuttgart (Pr/Aug)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 94 lata, 162 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję i nietrzymanie moczu, ma problemy z sercem i nadciśnieniem, miewa stany depresyjne. Fizycznie jest osłabiona, porusza się przy balkoniku, ale potrzebuje pomocy/ asekuracji przy codziennych czynnościach. Seniorka mieszka samotnie w mieszkaniu domu wielorodzinnego, z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 14.06.2022 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71364 Winnenden (C/Eh)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 74 lata, 163 cm wzrostu, 125 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, choruje na reumatyzm i jest osłabiona fizycznie, ma też częściowe nietrzymanie moczu (korzysta z wkładek).  Porusza się samodzielnie, nawet po schodach, ale chodzi tylko po domu i czuje się bezpieczniej, gdy opiekunka jej towarzyszy/ asekuruje. Seniorka  jest cierpliwą osobą. Mieszka wraz z mężem w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Mąż jest zdrowy i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry lub bdb) od 15.06.2022 na 2 m-ce; 1500-1600 EUR/m-c; 76199 Karlsruhe (SL/Ehr)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 87 lat, 178 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję, cukrzycę oraz miewa nastroje depresyjne. Porusza się przy balkoniku i ma lekkie nietrzymanie moczu. Senior jest osobą kontaktową, jest wykształcony i oczytany, więc można porozmawiać z nim na ważne tematy. Senior mieszka wraz z kotem w domu z ogrodem, w dużym mieście. Kot załatwia swoje potrzeby na zewnątrz, nie korzysta z kuwety. Raz na jakiś czas przychodzi pani do sprzątania. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekuna (j. niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 67069 Ludwigshafen (SL/Hag)

Sprawdzone zlecenie dla mężczyzny od już !!!

Do opieki mężczyzna 80 lat, 188 cm wzrostu, 95 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę i nadciśnienie, ma tez problemy z sercem. Pan jest umysłowo sprawny i fizycznie w miarę mobilny. Porusza się przy balkoniku. Jest łózko pielęgnacyjne do dyspozycji. Senior mieszka samotnie w mieszkaniu z podwórzem w dużym mieście. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl