Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

ADJO

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 50859 Köln; (Pr/Gli)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 82 lata, 170 cm wzrostu, 45 kg wagi. Pani choruje na zanik mięśni, jest umysłowo sprawna. Jest osobą leżącą- wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonuje się w łóżku. Podopieczna korzysta z cewnika i pieluch. Ma do dyspozycji łózko pielęgnacyjne. Seniorka mieszka samotnie w mieszkaniu, w dużym mieście, jest blisko po zakupy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu, TV i osobna łazienka. Możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby z doświadczeniem w tego typu pracy

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry- bardzo dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 76287 Rheinstetten (SL/Käs)

Sprawdzone zlecenie od już !!!

Do opieki kobieta 86 lat, 93 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani jest umysłowo sprawna, choruje na cukrzycę (codziennie przychodzi Pflegedienst aby robić zastrzyki z insuliny). Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka (sama aktywnie przy tym pomaga, nie ma dźwigania). Seniorka jest spokojną i sympatyczną osobą, mieszka wraz z mężem w domu wielorodzinnym z ogrodem. Mąż jest zdrowy i nie wymaga opieki. Jest bardzo pomocny przy żonie jak również w prowadzeniu domu. Opiekunka nie musi gotować, ponieważ codziennie przywożony jest catering. Bardzo dużo czasu wolnego dla siebie, można zabrać ze sobą ulubioną literaturę do poczytania :) Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która tam była. Wymagana dobra- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (bez znajomości j. niemieckiego) od 02.10.2021 na 2 m-ce; 1000 EUR/m-c; 75233 Tiefenbronn (Pr/Brz)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 78 lat, 140 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, fizycznie osłabiona. Choruje na osteoporozę, cukrzycę i nietrzymanie moczu (korzysta z wkładek na dzień i na noc). Porusza się samodzielnie lub pod rękę z opiekunką, a na spacery przy balkoniku. Seniorka ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne i podnośnik krzesełkowy w wannie. Trzy razy dziennie przychodzi do niej Pflegedienst w celu mierzenia poziomu cukru i podawania insuliny. Podopieczna mieszka samotnie w mieszkaniu na wsi. Z usposobienia jest osobą spokojną i raczej zamkniętą w sobie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Oferta dla osoby niepalącej, bez znajomości j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 06.10.2021 na 4 tygodnie; wynagrodzenie do uzgodnienia; 71364 Winnenden (C/Reh)

Sprawdzone zlecenie dla mężczyzny.

Do opieki kobieta 86 lat, 89 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, parkinsona, ma też leki podawane przez sondę (ale tym zajmuje się Pflegedienst). Pani jest osobą leżącą. Potrzebuje pomocy przy takich czynnościach jak np. przesiadanie się na wózek- jest tutaj specjalny podnośnik do dyspozycji. Seniorka ma przyjemne usposobienie, jest komunikatywna. Mieszka z mężem, który jest zdrowy i samodzielny. Mąż jest pomocny przy żonie. Gotuje się tutaj tylko w weekendy, na tygodniu przywożony jest na miejsce catering. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone i dobre miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 11.10.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 73760 Ostfildren (Pr/Her)

Sprawdzone zlecenie dla mężczyzny.

Do opieki mężczyzna 95 lat, 165 cm wzrostu, 85 kg wagi. Senior choruje na lekką demencję i nietrzymanie moczu. Po domu porusza się z laską i asekuracją opiekuna/ki lub przy balkoniku, a na spacery na wózku. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu i myciu. W ciągu dnia korzysta z toalety, a na noc potrzebuje pampersa. Senior ma łagodne i spokojne usposobienie. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne. Senior mieszka samotnie w domu z ogrodem w małej miejscowości. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu i osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 14.10.21 do 5-10.12.21; 1500 EUR/m-c; 73435 Abtsgmünd (C/Schm)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 92 lata, 58 kg wagi, 158 cm wzrostu. Pani ma problemy ze wzrokiem, jest umysłowo zdrowa, fizycznie osłabiona ze względu na wiek. Porusza się o lasce lub przy balkoniku, na spacery na wózku. Samodzielnie korzysta z toalety. Seniorka ma przyjemne usposobienie. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w niedużym miasteczku. W łazience zamontowany jest podnośnik w wannie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 14.10.2021 na 3 tygodnie; wynagrodzenie do uzgodnienia; 73447 Oberkochen (C/Tri)

Do opieki małżeństwo:

Pan 84 lata, 165 cm wzrostu, 70 kg wagi. Choruje na reumatyzm, serce, nadciśnienie i prostatę. Nosi aparat słuchowy i okulary. Umysłowo jest zdrowy, fizycznie w miarę samodzielny. Podopieczny porusza się przy balkoniku. Lubi rozwiązywać krzyżówki i czytać.

Pani 80 lat, 54 kg wagi, 153 cm wzrostu. Choruje reumatyzm, artrozę i osteoporozę. Jest umysłowo zdrowa, ale fizycznie słaba. Porusza się przy balkoniku. Nie ma tutaj dźwigania, podopieczna potrzebuje tylko pomocy przy wstawaniu z łóżka. Pani lubi czytać i śpiewać.

Seniorzy mają sympatyczne usposobienie, są ludźmi wierzącymi. Mieszkają w domu jednorodzinnym w mieście. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. Mile widziane prawo jazdy i osoba niepaląca.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry+ prawo jazdy) od ok 15.10.2021 na 2,5 m-ca; 1700 EUR/m-c+ 100-150 EUR premia świąteczno/ ev.noworoczna; 89150 Laichingen (C/Lin)

Sprawdzone zlecenie do małżenstwa:

Mężczyzna 90 lat, 171 cm wzrostu, 77 kg wagi. Pan choruje na alzheimera i nadciśnienie. Porusza się po domu samodzielnie, na spacery również ale tylko na krótkie dystanse, ponieważ często bolą go nogi. Ręce ma sprawne, potrzebuje pomocy przy kąpieli (plecy i nogi). 

Kobieta 81 lat, 168 cm wzrostu, 40 kg wagi. Pani choruje na alzheimera, osteoporozę i nietrzymanie moczu. Fizycznie jest jeszcze bardzo samodzielna, samodzielnie się porusza, myje się i ubiera. Seniorka dwa razy w tygodniu zabierana jest do Tagespflege.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu, osobna łazienka oraz auto (Volkswagen, skrzynia automat) konieczne do robienia zakupów. Sprawdzone miejsce , możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od ok 17.10.2021 na 2,5 m-ca; 1500 EUR/m-c+ 100-150 EUR premia świąteczno/ ev. noworoczna; 88348 Bad Saulgau (C/Dur)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 89 lat, 165 cm wzrostu, 41 kg wagi. Pani jest jeszcze w dużej mierze mobilna i samodzielna. Porusza się przy balkoniku, nosi okulary, jest umysłowo sprawna. Samodzielnie dba o swoją protezę i się czesze. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu. Seniorka w przeszłości była nauczycielką muzyki i nadal lubi jej słuchać. Jest głęboko wierzącą katoliczką. Seniorka mieszka samotnie w centrum miasta, w budynku wielorodzinnym z tarasem i windą. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobne WC. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziana osoba niepaląca.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 19.10.21 do 28.12.21 lub do 04.01.22; 1500 EUR/m-c+ 100-150 EUR premia świąteczno/ ev. noworoczna; 37085 Göttingen (PS/Ape)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 89 lat, 60 kg wagi. Pani jest po operacji biodra, jest umysłowo zdrowa, nie ma żadnej demencji. Porusza się przy balkoniku zarówno po domu jak i na zewnątrz. Opiekunka zajmuje się tutaj głównie gotowaniem i prowadzeniem domu. Seniorka jest jeszcze dość samodzielna, dlatego potrzebuje pomocy przy czynnościach takich jak np. mycie i ubieranie tylko wtedy, gdy ma gorszy dzień. Dwa razy w tygodniu przychodzi do niej fizjoterapeuta oraz masażysta. Seniorka jest bardzo zadbaną i elegancką osobą. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z ogrodem, warunki mieszkaniowe są tutaj bardzo dobre. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. kom. lub dobry) od 20.10.2021 na 11-12 tyg.; 1300-1500 EUR/m-c+ 100-150 premia świąteczno/ ev. noworoczna; 67069 Ludwigshafen (SL/Hag)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 80 lat, 188 cm wzrostu, 95 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę i nadciśnienie, ma tez problemy z sercem. Pan jest umysłowo sprawny i fizycznie w miarę mobilny. Porusza się przy balkoniku. Jest łózko pielęgnacyjne do dyspozycji. Senior mieszka samotnie w mieszkaniu z podwórzem w dużym mieście. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego- od tego uzależnione jest wynagrodzenie.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od ok. 22.10.2021 na 10-11 tygodni; 1500 EUR/m-c+ 100-150 EUR premia świąteczno/ ev. noworoczna; 73614 Schorndorf (C/Ot)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 85 lat, 160 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, Parkinsona i częściowe nietrzymanie moczu (nosi wkładki, które sama sobie wymienia). Porusza się czasem samodzielnie, a czasem przy balkoniku, w zależności od kondycji danego dnia. Codziennie przychodzi Pflegedienst do nakładania pończoch uciskowych i podawania lekarstw. Noce są przespane. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry+ prawo jazdy) od 26.10.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR premia świąteczna; 92318 Neumarkt (S/Sen)

Sprawdzone zlecenie dla mężczyzny.

Do opieki mężczyzna 89 lat, 70 kg wagi, 177 cm wzrostu. Pan choruje na lekką demencję i nietrzymanie moczu (korzysta z toalety, ale ma też pampersy). Po domu porusza się przy balkoniku, a na zewnątrz na wózku. Podopieczny jest fizycznie osłabiony, potrzebuje pomocy przy wstawaniu, ubieraniu się i myciu . Pan jest osobą wierzącą, jest emerytowanym księdzem. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z internetem i TV oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 30.10.2021 na 2 m-ce; 1300 EUR/m-c+ 150 EUR premia świąteczno- noworoczna; 71570 Oppenweiler (C/Rin)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 81 lat, 155 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pani jest po udarze, choruje na lekką demencję, artrozę, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Porusza się troszkę przy balkoniku, ale też na wózku. Pani potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka i asekuracji podczas chodzenia. Seniorka mieszka samotnie w domu wielorodzinnym na wsi. Jest cierpliwą i sympatyczną osobą, lubi grać w karty. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.10.2021 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c + 150 EUR Premia świąteczno- noworoczna; 71296 Heimsheim (SL/Bin)

Sprawdzone zlecenie do małżeństwa:

Kobieta 76 lat, 155 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona i nietrzymanie moczu, ma też lekką demencję (zapomina). Porusza się o lasce lub przy balkoniku. Seniorka potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu z łóżka, ma też do dyspozycji stosowny uchwyt przy łóżku. Pani jest cierpliwa i otwarta w kontaktach z ludźmi. Jest miła i spokojna.

Mężczyzna 81 lat, 171 cm wzrostu, 84 kg wagi. Pan choruje na raka płuc i nietrzymanie moczu. Jest umysłowo sprawny. Porusza się przy balkoniku, nie potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Jest jeszcze w miarę mobilny, samodzielnie wykonuje codzienną toaletę. Jest typem samotnika.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem, w małym miasteczku. Noce są przespane. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.10.2021 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c+ 150 EUR Premia świąteczno- noworoczna; 71576 Burgstetten (C/Hil)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 50 lat, 69 kg wagi, 174 cm wzrostu. Pani jest po udarze mózgu, nie może mówić, ma cewnik. Trzeba pomóc jej wstać z łóżka - podopieczna pomaga przy tym. Porusza się na wózku inwalidzkim. Kilka razy w tygodniu przychodzą do niej fizjoterapeuci i rehabilitanci. Raz w tygodniu Pani zabierana jest do Tagespflege i wtedy opiekunka ma dodatkowe wolne. Podopieczna mieszka wraz z mężem, który pracuje, ale jest też pomocny. Pan chętnie robi zakupy, spędza wolny czas z żoną, zabiera ją na spacery, pomaga przy kąpieli itp. Podopieczna jest sympatyczna, lubi się śmiać. Jest pogodną osobą mimo swojej choroby. Bardzo chętnie ćwiczy, żeby jak najszybciej wrócić do częściowej sprawności fizycznej. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i oddzielny prysznic. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest n miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem dobry+ prawo jazdy) od 30.10.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + 150 EUR Premia świąteczno- noworoczna; 30655 Hannover (Pr/Lül)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 76 lat, 184 cm wzrostu, 73 kg wagi. Pan jest po wylewie, choruje na demencję, nietrzymanie moczu (nosi wkładki), nadciśnienie i jest osłabiony ze względu na wiek. Porusza się przy balkoniku lub o lasce. Potrzebuje pomocy/asekuracji przy czynnościach takich jak np. korzystanie z WC. Codziennie przychodzi Pflegedienst aby podopiecznego umyć i ubrać, a dwa razy w tygodniu terapeuta aby ćwiczyć sprawność fizyczną. Senior mieszka samotnie w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone i spokojne miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego oraz prawo jazdy, konieczne do robienia zakupów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 50859 Köln; (Pr/Gli)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 82 lata, 170 cm wzrostu, 45 kg wagi. Pani choruje na zanik mięśni, jest umysłowo sprawna. Jest osobą leżącą- wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonuje się w łóżku. Podopieczna korzysta z cewnika i pieluch. Ma do dyspozycji łózko pielęgnacyjne. Seniorka mieszka samotnie w mieszkaniu, w dużym mieście, jest blisko po zakupy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu, TV i osobna łazienka. Możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby z doświadczeniem w tego typu pracy

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl