Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

ADJO

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) wjazd 14-20.08.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Kun)

Nowe zlecenie.

Do opieki kobieta 82 lata, bez nadwagi. Pani jest umysłowo sprawna i fizycznie w miarę mobilna. Choruje na raka trzustki (bez chemioterapii, nieoperacyjny) i częściowe nietrzymanie moczu (korzysta z wkładek). Seniorka jest odżywiana przez sondę- tym zajmuje się Pflegedienst, które przychodzi w tym celu 2x dziennie (opiekunka nie musi gotować). Podopieczna porusza się o lasce lub przy balkoniku, samodzielnie korzysta z WC. Seniorka samodzielnie myje zęby, przy kąpieli natomiast potrzebuje pomocy. Noce są przespane. Podopieczna mieszka sama w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. komunikatywny lub dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c; 67069 Ludwigshafen (SL/Hag)

Nowe zlecenie od już !!!

Do opieki mężczyzna 80 lat, 188 cm wzrostu, 95 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę i nadciśnienie, ma tez problemy z sercem. Pan jest umysłowo sprawny i fizycznie w miarę mobilny. Porusza się przy balkoniku. Jest łózko pielęgnacyjne do dyspozycji. Senior mieszka samotnie w mieszkaniu z podwórzem w dużym mieście. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego- od tego uzależnione jest wynagrodzenie.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71364 Steinächle (C/Bäu)

Nowe zlecenie od już !!!

Do opieki kobieta 84 lata, 167 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, artrozę i nadciśnienie. Porusza się głównie przy balkoniku, a na dłuższe dystanse- na wózku. Pani potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu z łóżka i asekuracji podczas chodzenia. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne i krzesło toaletowe. Przychodzi regularnie Pflegedienst aby opatrywać rany na nogach i raz na jakiś czas pomóc w większej kąpieli. Noce są przespane. Seniorka mieszka w domu wielorodzinnym na wsi, lubi czytać i oglądać TV. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.08.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71106 Magstadt (Pr/Rot)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 95 lat, 162 cm wzrostu, 55 kg wagi. Pan choruje na demencję (problemy z pamięcią i orientacją), artrozę i nietrzymanie moczu (w ciągu dnia nosi wkładki, na noc pieluchomajtki), troszkę słabo słyszy. Porusza się przy balkoniku lub o lasce/pod rękę z opiekunką. Senior jest osobą grzeczną, czystą i kulturalną. Lubi czytać książki i oglądać TV. Dwa razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa, która wykonuje większe porządki np. mycie okien. Senior mieszka samotnie w mieszkaniu domu wielorodzinnego, z trasem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 09.08.2021 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 89150 Laichingen (C/Lin)

Sprawdzone zlecenie do małżenstwa:

Mężczyzna 90 lat, 171 cm wzrostu, 77 kg wagi. Pan choruje na demencję i nadciśnienie. Porusza się po domu samodzielnie, na spacery również ale tylko na krótkie dystanse, ponieważ często bolą go nogi. Ręce ma sprawne, potrzebuje pomocy przy kąpieli (plecy i nogi). Senior ma spokojne usposobienie, jest ugodowy.

Kobieta 81 lat, 168 cm wzrostu, 40 kg wagi. Pani choruje na demencję, osteoporozę i nietrzymanie moczu. Fizycznie jest jeszcze bardzo samodzielna, samodzielnie się porusza, myje się i ubiera. Z usposobienia jest bardzo ugodowa.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu, osobna łazienka. Jest też auto (Volkswagen, skrzynia automat)- mile widziane ale nie konieczne prawo jazdy. Sprawdzone miejsce w dobrej atmosferze, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry/ bdb) od 10.08.2021 na 2 m-ce; 1500-1600 EUR/m-c; 76199 Karlsruhe (SL/Ehr)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 87 lat, 178 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję, cukrzycę oraz miewa nastroje depresyjne. Porusza się przy balkoniku i ma lekkie nietrzymanie moczu. Senior jest osobą kontaktową, jest wykształcony i oczytany, więc można porozmawiać z nim na ważne tematy. Senior mieszka wraz z kotem w domu z ogrodem, w dużym mieście. Kot załatwia swoje potrzeby na zewnątrz, nie korzysta z kuwety. Raz na jakiś czas przychodzi pani do sprzątania. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziane zamiłowanie do gotowania.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny/ dobry) od 14.08.2021 na 4-6 tygodni; stawka do uzg.; 92331 Parsberg (S/Höch)

Sprawdzone zlecenie. 

Do opieki mężczyzna 85 lat, 172 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pan jest po wylewie- ma częściowo sparaliżowaną lewą część ciała, choruje na cukrzycę. Senior samodzielnie porusza się na wózku (ma sprawne ręce), potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się na /i z wózka, ale nie ma tu dźwigania. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne i zamontowane odpowiednie uchwyty w łazience. Senior nie wychodzi na spacery, jedynie na taras. Jest osobą miłą i kulturalną. Pan mieszka w piętrowym domu jednorodzinnym wraz z żoną, która nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 15.08.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71384 Weinstadt (C/Säm)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 92 lata, 40 kg wagi, 150 cm wzrostu. Pani choruje na lekką demencję, ma problemy z sercem, czasami nietrzymanie moczu. Seniorka jest bardzo samodzielna, mimo iż porusza się przy balkoniku. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst, aby jej nałożyć i zdjąć rajstopy uciskowe. Noce są przespane. Rodzina jest sympatyczna i bardzo pomocna. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Do dyspozycji opiekuna/ki pokój z oddzielną łazienką, internetem i TV. Możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 21.08.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Lor)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 90 lat, 65 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na demencję, jest po udarze. Porusza się przy balkoniku, ma łóżko pielęgnacyjne. Podopieczna mieszka samotnie. Jest osobą bardzo miłą i kontaktową. Noce są przespane. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój (z balkonem) z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 24.08.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 88348 Bad Saulgau (C/Dur)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 89 lat, 165 cm wzrostu, 41 kg wagi. Pani jest jeszcze w dużej mierze mobilna i samodzielna. Porusza się przy balkoniku, nosi okulary. Seniorka w przeszłości była nauczycielką muzyki i nadal lubi jej słuchać. Jest głęboko wierzącą katoliczką. Seniorka mieszka samotnie w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobne WC. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziana osoba niepaląca.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 26.08.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 97993 Creglingen (SL/Ben) 

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 89 lat, 65 kg wagi, 165 cm wzrostu. Pan choruje na lekką demencję, problemy z sercem oraz nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst aby rozdzielić leki oraz wykąpać seniora. Podopieczny jest osobą palącą w domu, mieszka sam. Jest łóżko pielęgnacyjne. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Dobre i spokojne miejsce. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry+ prawo jazdy) wjazd 10-26.08.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Sen)

Sprawdzone zlecenie dla mężczyzny.

Do opieki mężczyzna 89 lat, 70 kg wagi, 177 cm wzrostu. Pan choruje na lekką demencję i nietrzymanie moczu (korzysta z toalety, ale ma też pampersy). Po domu porusza się przy balkoniku, a na zewnątrz na wózku. Podopieczny jest fizycznie osłabiony, potrzebuje pomocy przy wstawaniu, ubieraniu się i myciu . Pan jest osobą wierzącą, jest emerytowanym księdzem. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z internetem i TV oraz osobna łazienka. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.08.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Schel)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 97 lat, 170 cm wzrostu, 90 kg wagi. Pan choruje na artrozę i lekkie nietrzymanie moczu (nosi wkładki), słabo słyszy, jest zdrowy intelektualnie. Porusza się samodzielnie lub przy balkoniku, samodzielnie korzysta z toalety. Noce są przespane. Podopieczny potrzebuje pomocy przy kąpieli i myciu włosów. Pan mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z tarasem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.08.2021 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Schei)

Sprawdzone zlecenie. Do opieki małżeństwo:

Mężczyzna 83 lata, 170 wzrostu, 80 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję i nadciśnienie. Porusza się samodzielnie. Lubi słuchać muzyki i przebywać w ogrodzie. Ma sympatyczne usposobienie.

Kobieta 84 lata, 165 cm wzrostu, 85 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Porusza się samodzielnie. Codziennie przychodzi do niej Pflegedienst aby założyć rajstopy uciskowe. Seniorka lubi szycie i robótki domowe. Jest sympatyczną i cierpliwą osobą.

Seniorzy mieszkają na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobne poddasze z TV i z dostępem do internetu oraz osobną łazienką. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. (Mile widziane prawo jazdy.)

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) wjazd 14-20.08.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Kun)

Nowe zlecenie.

Do opieki kobieta 82 lata, bez nadwagi. Pani jest umysłowo sprawna i fizycznie w miarę mobilna. Choruje na raka trzustki (bez chemioterapii, nieoperacyjny) i częściowe nietrzymanie moczu (korzysta z wkładek). Seniorka jest odżywiana przez sondę- tym zajmuje się Pflegedienst, które przychodzi w tym celu 2x dziennie (opiekunka nie musi gotować). Podopieczna porusza się o lasce lub przy balkoniku, samodzielnie korzysta z WC. Seniorka samodzielnie myje zęby, przy kąpieli natomiast potrzebuje pomocy. Noce są przespane. Podopieczna mieszka sama w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl