Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

Biuro Usług Finansowych ADJO Sikorski Adam

Biuro usług opiekuńczych i finansowych

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 10.03.2021 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 73433 Aalen (C/Sor)

 

Do opieki kobieta 90 lat, 49 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na cukrzycę, osteoporozę i jest osłabiona ze względu na wiek, intelektualnie zdrowa- nie ma demencji. Porusza się samodzielnie, tylko na spacery chodzi przy balkoniku. Podopieczna samodzielnie ubiera się i myje, samodzielnie korzysta też z toalety. Pani potrzebuje pomocy tylko przy myciu/układaniu włosów. Dwa razy dziennie przychodzi do podopiecznej Pflegedienst aby mierzyć poziom cukru i podać insulinę, seniorka czasem robi to sama. Konieczne jest gotowanie z zachowaniem odpowiedniej diety. Noce są przespane. Seniorka mieszka w domu na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 15.03.2021 na 2 m-ce; 1400-1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 30655 Hannover (PS/Kre)

 

Do opieki mężczyzna 93 lata, 83 kg wagi, wysoki. Pan choruje na Parkinsona i nadciśnienie, ma trudności z oddychaniem i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek). Jest osobą leżącą. Wszystkie czynności pielęgnacyjne odbywają się w łóżku . Senior jest osobą kulturalną i o przyjemnym usposobieniu. Codziennie rano i wieczorem przychodzi Pflegedienst do mycia i przebierania seniora, podają mu leki i kładą spać. Senior mieszka samotnie w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem, TV i dostępem do internetu, oraz osobna łazienka. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego. Jest to zlecenie przewidziane dla dwóch opiekunek z czego jedna stała opiekunka jest już na miejscu.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 17.03.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 65795 Hattersheim (PS/Hof)

 

Do opieki kobieta 81 lat, 65 kg wagi. Pani choruje na demencję, lekkie nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek) jest prawie całkowicie niewidoma i ma rozrusznik serca. Po domu porusza się samodzielnie, czasem o lasce lub przy balkoniku. Potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tzn. przy myciu, ubieraniu. Noce są przespane. Seniorka mieszka samotnie w domu wielorodzinnym z ogrodem. Jest zamontowany podnośnik krzesełkowy na schodach (chociaż seniorka jeszcze z niego nie korzysta), łazienka jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 20.03.2021 na 7 tygodni; 1500 EUR/m-c;+ 100 EUR bonus świąteczny; 83043 Bad Aibling (B/Eis)

 

Do opieki kobieta 86 lat, 75 kg wagi, 154 cm wzrostu. Pani jest osobą leżącą, wszelkie czynności pielęgnacyjne wykonuje się w łóżku. Nie ma tutaj dźwigania. Pani korzysta z basenu i pieluch. Choruje na reumatyzm, cukrzycę i ma problemy z sercem. Seniorka jest przemiłą i komunikatywną osobą. Noce są przespane. Trzy razy dziennie przychodzi Pflegedienst, aby podać podopiecznej insulinę. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 21.03.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 92540 Altendorf (C/Hau)

 

Do opieki kobieta 84 lata, 65 kg wagi, 158 cm wzrostu. Pani choruje na depresję (stan jest stabilny- ustawiony lekami), osteoporozę, cukrzycę, problemy z sercem oraz częściowe nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Ma spokojne usposobienie. Przychodzi Pflegedienst, aby podać leki i zmierzyć ciśnienie. Podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka- pomaga przy tym. Jest łóżko pielęgnacyjne do dyspozycji. Seniorka mieszka samotnie na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 23.03.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 74597 Stimpfach (C/Schm)

 

Do opieki kobieta 89 lat, waga 63 kg, wzrost 160 cm. Pani choruje na osteoporozę, jest umysłowo sprawna. Porusza się przy balkoniku. Jest bardzo komunikatywną i niewymagającą osobą. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne oraz podnośnik kąpielowy. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 23.03.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 37085 Göttingen (PS/Ape)

 

Do opieki kobieta 89 lat, 60 kg wagi. Pani jest po operacji biodra, jest umysłowo zdrowa, nie ma żadnej demencji. Porusza się przy balkoniku zarówno po domu jak i na zewnątrz. Opiekunka zajmuje się tutaj głównie gotowaniem i prowadzeniem domu. Seniorka jest jeszcze dość samodzielna, dlatego potrzebuje pomocy przy czynnościach takich jak np. mycie i ubieranie tylko wtedy, gdy ma gorszy dzień. Dwa razy w tygodniu przychodzi do niej fizjoterapeuta oraz masażysta. Seniorka jest bardzo zadbaną i elegancką osobą. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z ogrodem, warunki mieszkaniowe są tutaj bardzo dobre. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 24.03.2021 na 20 dni !!! za 1060 EUR + 100 EUR bonus świąteczny; 46286 Dorsten (S/Bös)

Oferta na 20 dni !!!

Do opieki kobieta 91 lat, 168 cm wzrostu 48 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona, osteoporozę i nietrzymanie moczu (korzysta z wkładek/pieluch). Jest osobą głównie leżąca, porusza się na wózku inwalidzkim. Pani potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się na wózek i korzystaniu z krzesła toaletowego. Codziennie rano przychodzi Pflegedienst aby seniorkę umyć i ubrać, oraz podać leki. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne oraz podnośnik na schodach. Seniorka mieszka wraz z synem w domu jednorodzinnym z ogrodem. Syn jest zdrowy i nie wymaga opieki, a jedynie pomocy w prowadzeniu domu. Do dyspozycji opiekunki są dwa osobne pokoje z TV i dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 27.03.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 40789 Monheim (PS/Schm)

 

Do opieki kobieta 82 lata, 83 kg wagi. Pani choruje na cukrzycę i serce, miewa zawroty głowy. Seniorka jest umysłowo zdrowa, fizycznie osłabiona. Po domu porusza się przy balkoniku, na spacery raczej na wózku. Podopieczna mieszka samotnie w mieszkaniu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny apartament z dostępem do internetu i osobna łazienka. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.03.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 71397 Leutenbach (C/Rom)

 

Do opieki kobieta 80 lat, 68 kg wagi,163 cm wzrostu. Pani choruje na demencję, bardzo dużo zapomina, często pyta o to samo. Trzeba mieć na nią "oko". Fizycznie jest sprawna i samodzielna. Codziennie przychodzi Pflegedienst aby podawać podopiecznej leki. Seniorka jest bardzo towarzyską i aktywną osobą, lubi dwa razy w tygodniu spotykać się z koleżankami, wychodzą wtedy np. do restauracji (w tym czasie opiekunka ma dodatkowy czas wolny). Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.03.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 92318 Neumarkt (S/Schel)

 

Do opieki mężczyzna 97 lat, 170 cm wzrostu, 90 kg wagi. Pan choruje na artrozę i lekkie nietrzymanie moczu (nosi wkładki), słabo słyszy, jest zdrowy intelektualnie. Porusza się samodzielnie lub przy balkoniku, samodzielnie korzysta z toalety. Noce są przespane. Podopieczny potrzebuje pomocy przy kąpieli i myciu włosów. Pan mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z tarasem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 10.03.2021 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 73433 Aalen (C/Sor)

 

Do opieki kobieta 90 lat, 49 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na cukrzycę, osteoporozę i jest osłabiona ze względu na wiek, intelektualnie zdrowa- nie ma demencji. Porusza się samodzielnie, tylko na spacery chodzi przy balkoniku. Podopieczna samodzielnie ubiera się i myje, samodzielnie korzysta też z toalety. Pani potrzebuje pomocy tylko przy myciu/układaniu włosów. Dwa razy dziennie przychodzi do podopiecznej Pflegedienst aby mierzyć poziom cukru i podać insulinę, seniorka czasem robi to sama. Konieczne jest gotowanie z zachowaniem odpowiedniej diety. Noce są przespane. Seniorka mieszka w domu na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl