Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

ADJO

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już na 2 m-ce; 1800 EUR /m-c; 47798 Krefeld (Pr/Gar)

Nowe zlecenie do małżeństwa:

Kobieta, 164 cm wzrostu, 71 kg wagi. Pani ma nietrzymanie moczu, osteoporozę, problemy z sercem. Jest cukrzykiem. Podopieczna jest umysłowo sprawna. Seniorka potrzebuje pomocy przy wstawaniu, potrafi samodzielnie ustać na nogach. Jest osobą serdeczną, lubi słuchać muzyki oraz oglądać telewizję.

Mężczyzna, 165 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pan ma cukrzycę, problemy z sercem oraz nietrzymanie moczu. Nosi pieluchy. 3 razy dziennie przychodzi Pflegedienst, aby podać seniorowi insulinę. Podopieczny często śpi w ciągu dnia. Senior nie potrafi sam wstać z łóżka, potrzebuje pomocy.

Podopieczni poruszają się przy balkoniku, ale jest też do dyspozycji wózek.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem. W domu jest dużo pomocy: łóżka pielęgnacyjne, podnośnik kąpielowy, winda na schodach. Do sklepu jest blisko, ok 2 min pieszo. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niemiecki dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71364 Winnenden (C/Nu)

Nowe zlecenie od już !!!

Do opieki kobieta 90 lat, 158 cm wzrostu, 52 kg wagi. Pani choruje na polineuropatię (ubytek masy mięśniowej) i artrozę, ma problemy ze słuchem i troszkę słabiej widzi. Jest umysłowo sprawna, fizycznie osłabiona ze względu na wiek. Porusza się przy balkoniku lub o lasce, potrzebuje asekuracji podczas korzystania z WC. Seniorka mieszka samotnie w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Wymagana dobra znajomośc j. niemieckiego. Oferta dla osoby zaszczepionej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od ok.10.07.22 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71296 Heimsheim (SL/Bin)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 76 lat, 155 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona i nietrzymanie moczu, ma też lekką demencję (zapomina). Porusza się o lasce lub przy balkoniku. Seniorka potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu z łóżka, ma też do dyspozycji stosowny uchwyt przy łóżku. Pani jest cierpliwa i otwarta w kontaktach z ludźmi. Jest miła i spokojna, mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z ogrodem, w małym miasteczku. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry lub bdb) od 20.07.2022 na 2 m-ce; 1500-1600 EUR/m-c; 72555 Metzingen (KWH/Gän)

Nowe zlecenie.

Do opieki mężczyzna 92 lata, 175 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pan ma problemy ze słuchem i częściowe nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek, które sam sobie wymienia), jest umysłowo sprawny, aczkolwiek trochę zaczyna już zapominać. Porusza się o lasce, ma łózko pielęgnacyjne, potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tzn. mycie, ubieranie. Senior mieszka samotnie  w domu z ogrodem, w małym miasteczku, lubi krótkie spacery wokół domu. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana dobra lub bardzo dobra znajomośc j. niemieckiego. Oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. podst. lub komunikatywny) od 10.07.2022 na 6 tygodni; 1300-1500 EUR/m-c; 85368 Moosburg (GC/Ebe)

Nowe zlecenie do małżeństwa.

Kobieta 89 lat, 155 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pani choruje na demencję, nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek) i słabo słyszy. Porusza się samodzielnie lub czasem o lasce/pod ramię z opiekunką. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu.

Mężczyzna 87 lat, 180 cm wzrostu, 78 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę, Parkinsona i nadciśnienie. Jest umysłowo sprawny, porusza się samodzielnie, czasem z asekuracją. Senior potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu.

Seniorzy mieszkają w mieszkaniu domu wielorodzinnego z ogrodem. Mają kota i dwa pieski. Jest łóżko pielęgnacyjne do dyspozycji. Noce są przespane. Regularnie przychodzi Pflegedienst aby podać lekarstwa. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana przynajmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego (od tego zależy wynagrodzenie). Mile widziana osoba niepaląca.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 11.07.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 72181 Starzach (C/Fie)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 89 lat, 165 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pani choruje na demencję. Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tzn. ubieranie, mycie. Podopieczna ma sympatyczne usposobienie, jest trochę jak małe dziecko. Noce są przespane. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 11.07.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 73635 Rudersberg (C/Här)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 84 lata, 160 cm wzrostu, 83 kg wagi. Pani choruje na demencję i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluchomajtek). Porusza się przy balkoniku, potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu z łóżka i asekuracji podczas chodzenia po schodach. Podopieczna ma do dyspozycji łózko pielęgnacyjne, oraz w razie konieczności wózek. Seniorka mieszka samotnie w mieszkaniu domu wielorodzinnego. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od ok 12-26.07.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Ore)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 77 lat, jest po udarze i choruje na lekką demencję. Podopieczna porusza się samodzielnie lub o lasce, potrzebuje jedynie pomocnej dłoni przy wstawaniu z łóżka oraz pomocy przy ubieraniu i myciu. Seniorka słabo widzi i ma trudności z wysłowieniem się tzn. z doborem słów. Z usposobienia jest osobą nieśmiałą. Ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne i podnośnik krzesełkowy w wannie. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 16.07.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 73450 Neresheim (C/Grö)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 90 lat, 64 kg wagi, 153 cm wzrostu. Pani choruje na serce, ma też słabą krzepliwość krwi. Porusza się przy balkoniku. Podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawianiu, aktywnie pomaga przy tym. Samodzielnie się myje i chodzi do WC. Seniorka jest miłą, kontaktową i sympatyczną osobą. Codziennie przychodzi do niej Pflegedienst, do zakładania rajstop uciskowych. Duże zakupy robi rodzina. Seniorka mieszka w cichej i spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Możliwość rozmowy  z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 20.07.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 38114 Braunschweig (Pr/Buc)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 89 lat, 52 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona, artrozę, nietrzymanie moczu, jest po operacji bioder. Porusza się przy balkoniku. Samodzielnie korzysta z WC, nosi wkładki dla bezpieczeństwa. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu. Jest bardzo cichą i spokojną kobietą, umie zorganizować sobie czas, nie jest absorbująca. Pani mieszka samotnie w mieście, w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Spokojne i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 22.07.2022 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 76275 Ettlingen (SL/Schl)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 89 lat, 158 cm wzrostu, 56 kg wagi. Pani choruje na demencję. Fizycznie jest mobilna, porusza się samodzielnie. Z usposobienia jest osobą sympatyczną, cichą i spokojną. Codziennie przychodzi do seniorki Pflegedienst aby założyć jej rajstopy uciskowe. Podopieczna mieszka w domu wielorodzinnym z ogrodem, w niewielkim miasteczku wraz z mężem. Mąż jest zdrowy i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobne piętro z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 22.07.2022 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c;  71364 Winnenden (C/Jun)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 95 lat, 160 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, ma problemy ze wzrokiem (zwyrodnienie plamki żółtej) i słabo słyszy. Porusza się przy balkoniku lub o lasce, potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu z łóżka. Seniorka ma problemy z jedzeniem i przełykaniem tzn. spożywa posiłki blendowane. Pani ma sympatyczne usposobienie. Mieszka samotnie w mieszkaniu domu wielorodzinnego w mieście. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego zależne jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 26.07.2022 na 1 m-c; 1500 EUR/m-c; 71106 Magstadt (Pr/Schm)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 85 lat, 165 cm wzrostu, 77 kg wagi. Pani choruje na demencję i nadciśnienie. Seniorka porusza się samodzielnie, tylko na spacery chodzi z balkonikiem, chce być jak najdłużej sprawna. Nie wtrąca się do gotowania. Codziennie przychodzi Pflegedienst do zakładania rajstop uciskowych i wydawania leków. Pani mieszka sama w pięknym domu z ogrodem. Rodzina seniorki jest bardzo miła, troskliwa i pomocna. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka, są bardzo dobre warunki. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. Oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.07.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 73431 Aalen (C/Die)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 87 lat, 158 cm wzrostu, 62 kg wagi. Pani jest w stanie po wylewie i ma niedowład lewej ręki, choruje na serce i nadciśnienie. Porusza się przy balkoniku. Gdy ma gorszy dzień, to potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu z łózka (jest do dyspozycji pielęgnacyjne). Podopieczna jest umysłowo sprawna, z usposobienia- towarzyska. Noce są przespane. Seniorka mieszka samotnie w domu, w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunka, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.07.2022 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 76149 Karlsruhe (SL/Sz)

Sprawdzone zlecenie do małżeństwa.

Kobieta 84 lata, 168 cm wzrostu, 66 kg wagi. Pani choruje na demencję, osteoporozę, artrozę i nietrzymanie moczu, miewa też nastroje depresyjne. Fizycznie jest jeszcze w miarę mobilna, porusza się o lasce, również na zewnątrz. Ma łózko pielęgnacyjne do dyspozycji. Jest osoba wykształconą i otwartą na ludzi.

Mężczyzna 90 lat, 171 cm wzrostu, 52 kg wagi. Pan choruje na raka i prostatę, ma też lekką demencję, nadciśnienie i lekkie nietrzymanie moczu. Fizycznie jest jeszcze sprawny, porusza się o lasce, podobnie jak jego żona. Z usposobienia jest cierpliwą osobą.

Seniorzy mieszkają w domu z ogrodem, w dużym mieście. Prysznic jest dostosowany do ich potrzeb. Codziennie przychodzi do podopiecznych Pflegedienst aby podawać leki i seniorce zakładać rajstopy uciskowe. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 31.07.2022 na 2 m-ce; 1400-1600 EUR/m-c; 76307 Karlsbad (SL/Mös)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 86 lat, 167 cm wzrostu, 50 kg wagi. Pani choruje na raka i jest po wylewie- ma lewostronny paraliż ciała i niewładną rękę, korzysta z pieluch, jest sprawna umysłowo. Jest osobą w dużej mierze leżącą, czynności pielęgnacyjne wykonywane są w łóżku. Pani porusza się na wózku inwalidzkim- konieczny jest transfer podopiecznej na wózek przy pomocy podnośnika elektrycznego. Seniorka jest spokojną, miłą i kulturalną osobą, noce są przespane. Podopieczna mieszka samotnie w dużym mieszkaniu. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.07.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Gm)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 93 lata, 160 cm wzrostu, 63 kg wagi. Pani ma problemy ze wzrokiem, choruje na artrozę i nietrzymanie moczu (korzysta z wkładek i pieluchomajtek), jest umysłowo sprawna. Porusza się przy balkoniku, a na spacery na elektrycznym wózku. Jest osłabiona ze względu na wiek, potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tj. mycie, ubieranie. Pięć razy w tygodniu przychodzi w tym celu do seniorki Pflegedienst. Podopieczna mieszka samotnie w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy, konieczne do robienia zakupów.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.07.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71409 Schweikheim (C/Kur)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 82 lata, 165 cm wzrostu, 63 kg wagi. Seniorka choruje na zespół krótkiego jelita, jest odżywiana pozajelitowo (dwa razy dziennie przychodzi w tym celu Pflegedienst), je również normalne posiłki ale w bardzo niewielkich ilościach. Seniorka jest umysłowo sprawna. Pani porusza się przy balkoniku, ale robi to nie za często w ciągu dnia, ponieważ większość czasu spędza w łóżku.  Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne, w którym również wykonuje się czynności pielęgnacyjne- np. mycie. Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Do obowiązków opiekunki należy dbanie o podopieczną, prowadzenie domu, robienie zakupów, towarzyszenie przy wizytach lekarskich. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz toaleta dla gości. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j. niem dobry) od 31.07.2022 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Brä)

Sprawdzone zlecenie dla mężczyzny.

Do opieki mężczyzna 94 lata, 180 cm wzrostu, 100 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję, niewydolność nerek i nietrzymanie moczu (korzysta z cewnika i pieluch). Nosi aparat słuchowy i okulary, ma trudności z mową i słabo słyszy. Pan porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się (senior aktywnie pomaga i jest w stanie ustać na nogach; konieczny jest jednak transfer). Senior jest osobą sympatyczną i towarzyską, lubi grać na akordeonie i harmonijce ustnej. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 01.08.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 76307 Karlsbad (SL/Mül)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 91 lat, 162 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję (trochę zapomina) i nietrzymanie moczu. Porucza się przy balkoniku. Samodzielnie korzysta z WC i wykonuje drobne czynności higieniczne takie jak np. mycie zębów. Noce są przespane. Seniorka jest sympatyczną i bezkonfliktową osobą, mieszka samotnie na wsi, w domu wielorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. kom. lub dobry + prawo jazdy) od 02.08.2022 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Sau)

Sprawdzone miejsce.

Do opieki mężczyzna 93 lata, 65 kg wagi, 173 cm wzrostu. Pan choruje na lekkie nietrzymanie moczu i zaburzenia słuchu. Chodzi o lasce lub przy balkoniku, jest w miarę samodzielny. Noce są przespane. Podopieczny jest miły i sympatyczny. Mieszka samotnie w domu wielorodzinnym i uwielbia spędzać czas w swoim ogrodzie. Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie z dostępem do internetu, aneksem kuchennym i łazienką; jeździ się autem seniora na zakupy. Sprawdzone miejsce. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie) oraz prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 03.08.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Tsc)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 91 lat, 158 cm wzrostu, 68 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, fizycznie osłabiona, ma nietrzymanie moczu (korzysta z wkładek). Podopieczna nosi aparat słuchowy i okulary. Porusza się przy balkoniku, potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu (jest łózko pielęgnacyjne) i asekuracji podczas chodzenia i korzystania z WC. Jest osobą spokojną i o przyjemnym usposobieniu, lubi czytać gazety i oglądać TV. Seniorka mieszka samotnie w mieszkaniu domu wielorodzinnego na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 04.08.2022 na 2 m-ce; 1300 EUR/m-c; 76327 Pfinztal (SL/Eck)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 86 lat, 168 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pani jest po udarze, choruje na demencję, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu i myciu. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne i krzesełko (Lift) w wannie. Seniorka chętnie rozwiązuje krzyżówki, lubi oglądać TV i malować paznokcie, nie jest wymagająca. Dwa razy w tygodniu przychodzi do niej rehabilitant. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry + prawo jazdy) od 06.08.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 25524 Itzehoe (PS/Kli)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 80 lat, 78 kg wagi, 168 cm wzrostu. Pani choruje na lekką demencję, nietrzymanie moczu, jest też osłabiona fizycznie. Porusza się przy balkoniku. Seniorka potrzebuje pomocy np. przy wstawaniu rano z łóżka. Podopieczna lubi czytać gazety, dużo śpi/odpoczywa w ciągu dnia. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z oddzielną łazienką, internetem i TV oraz auto- Golf. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 07.08.2022 na 6 tygodni; 1700 EUR/m-c; 71576 Burgstetten (C/Hil)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 53 lata, 50 kg wagi, 174 cm wzrostu. Pani jest po udarze mózgu, nie może mówić. Trzeba pomóc jej wstać z łóżka - podopieczna pomaga przy tym. Porusza się na wózku inwalidzkim. Kilka razy w tygodniu przychodzą do niej fizjoterapeuci i rehabilitanci. Raz w tygodniu Pani zabierana jest do Tagespflege i wtedy opiekunka ma dodatkowe wolne. Podopieczna mieszka wraz z mężem, który pracuje, ale jest też pomocny. Pan chętnie robi zakupy, spędza wolny czas z żoną, zabiera ją na spacery, pomaga przy kąpieli itp. Podopieczna jest sympatyczna, lubi się śmiać. Jest pogodną osobą mimo swojej choroby. Bardzo chętnie ćwiczy, żeby jak najszybciej wrócić do częściowej sprawności fizycznej. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i oddzielny prysznic. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest n miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 07.08.2022 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Lor)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 91 lat, 65 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na demencję, jest po udarze. Porusza się przy balkoniku, ma łóżko pielęgnacyjne. Podopieczna mieszka samotnie. Jest osobą bardzo miłą i kontaktową. Noce są przespane. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój (z balkonem) z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już na 2 m-ce; 1800 EUR /m-c; 47798 Krefeld (Pr/Gar)

Nowe zlecenie do małżeństwa:

Kobieta, 164 cm wzrostu, 71 kg wagi. Pani ma nietrzymanie moczu, osteoporozę, problemy z sercem. Jest cukrzykiem. Podopieczna jest umysłowo sprawna. Seniorka potrzebuje pomocy przy wstawaniu, potrafi samodzielnie ustać na nogach. Jest osobą serdeczną, lubi słuchać muzyki oraz oglądać telewizję.

Mężczyzna, 165 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pan ma cukrzycę, problemy z sercem oraz nietrzymanie moczu. Nosi pieluchy. 3 razy dziennie przychodzi Pflegedienst, aby podać seniorowi insulinę. Podopieczny często śpi w ciągu dnia. Senior nie potrafi sam wstać z łóżka, potrzebuje pomocy.

Podopieczni poruszają się przy balkoniku, ale jest też do dyspozycji wózek.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym z ogrodem. W domu jest dużo pomocy: łóżka pielęgnacyjne, podnośnik kąpielowy, winda na schodach. Do sklepu jest blisko, ok 2 min pieszo. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl