Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

ADJO

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 12.04.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 73760 Ostfildern (C/Fun)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 73 lata, 170 cm wzrostu, 54 kg wagi. Pan słabo słyszy i widzi, ma chorobę płuc i oskrzeli oraz problemy z poruszaniem się. Podopieczny porusza się przy balkoniku, a na spacery na wózku. Noce są przespane. Senior potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu, asekuracji podczas chodzenia, pomocy w kąpieli i podczas posiłków (problemy z jedzeniem i przełykaniem). Wyposażenie domu jest dostosowane do potrzeb podopiecznego tzn. łóżko pielęgnacyjne, krzesełko pod prysznicem, uchwyty w łazience. Senior mieszka wraz ze swoją zdrową żoną, w domu na obrzeżach miasta. Żona jest pomocna np. przy kąpieli seniora. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 12.04.2023 na 1 miesiąc; 1500 EUR/m-c; 73635 Rudersberg (C/Sta)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 91 lat, 180 cm wzrostu, 100 kg wagi. Pan choruje na Parkinsona, nadciśnienie, ma problemy z płucami oraz jest niewidomy. Porusza się przy balkoniku, ale drepcze pomalutku i trzeba przy nim być bo boi się iść sam. Pan nie ma problemu z przełykaniem i gryzieniem, ale trzeba go karmić ponieważ nie widzi. Senior potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu, dużo przesiaduje w fotelu, nie chodzi na spacery. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne oraz podnośnik krzesełkowy w wannie. Codziennie przychodzi Pflegedienst do zakładania i zdejmowania pończoch uciskowych oraz podawania lekarstw. Senior jest spokojny i kulturalny, mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z ogrodem na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta i prysznic. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 13.04.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 76646 Bruchsal (SL/Law)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 91 lat, 160 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, osteoporozę, nadciśnienie i nietrzymanie moczu, jest bardzo słaba fizycznie. Podopieczna jest osobą całkowicie leżącą, wymaga też karmienia. Trzy razy dziennie przychodzi do podopiecznej Pflegedienst aby wykonywać czynności pielęgnacyjne tzn. mycie, zmiana pampersa itp. Seniorka ma przyjemne usposobienie, mieszka w niedużym mieście. Do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanie (dwa pokoje z TV i dostępem do internetu, kuchnia, łazienka). Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. Oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 14.04.2023 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 73432 Aalen- Ebnat (C/Stau)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 79 lat, 168 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna. Jest w stanie po wylewie. Porusza się na wózku inwalidzkim, ma paraliż prawostronny (noga i ręka). Potrafi przytrzymać się przy przesiadaniu i ustać na nogach, konieczna jest pomoc/ podtrzymanie/ asekuracja. Noce są przespane. Seniorka jest osobą sympatyczną i cierpliwą. Mieszka w domu jednorodzinnym wraz ze swoim zdrowym mężem, który nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanie na piętrze domu: z dostępem do internetu, balkonem i łazienką. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od ok 15.04.2023 na 3-4 tygodnie; 1600 EUR/m-c; 71364 Winnenden (C/Reh)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 81 lat, 86 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, parkinsona, ma też leki podawane przez sondę (ale tym zajmuje się Pflegedienst). Pani jest osobą głównie leżącą. Pielęgnacja odbywa się w łóżku. Przy pomocy podnośnika na kółkach seniorka jest czasem przenoszona na wózek. Podopieczna ma przyjemne usposobienie, jest komunikatywna. Mieszka z mężem, który jest zdrowy i samodzielny, nie wymaga opieki i  jest pomocny przy żonie. Gotuje się tutaj tylko w weekendy, ponieważ na tygodniu dostarczany jest catering. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone i dobre miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 15.04.2023 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c; 72660 Beuren (Pr/Now)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 84 lata, 162 cm wzrostu, 50 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, jest jeszcze w dużej mierze mobilna i samodzielna. Porusza się przy balkoniku, potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tzn. mycie, ubieranie. Seniorka jest osoba cichą, sympatyczną i cierpliwą. Podopieczna mieszka samotnie w domu z ogrodem w spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 15.04.2023 na 2 m-ce; 1300-1500 EUR/m-c; 50937 Köln (N/Erb)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 86 lat, 65 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na alzheimera (nie jest agresywna, nie jest uciekająca), ma problemy z pamięcią. Porusza się  samodzielnie, samodzielnie również jest w stanie się umyć i ubrać. Podopieczna jest bardzo miłą, energiczną i kulturalną kobietą. Mieszka sama. Codziennie przychodzi do niej Pflegedienst, aby podać leki. Raz w tygodniu jest pod opieką Tagespflege i wtedy opiekunka ma dodatkowe wolne. Dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 15.04.2023 na 6 tygodni; 1800 EUR/m-c; 71394 Kernen (C/Sik)

Sprawdzone zlecenie do małżeństwa:

Kobieta 88 lat, 152 cm wzrostu, 76 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, nietrzymanie moczu (korzysta z pieluch) i nadciśnienie. Porusza się zazwyczaj o lasce, za rękę z opiekunem. Pani jest osobą spokojną i ugodową, dużo śpi w ciągu dnia, ma łóżko pielęgnacyjne.

Mężczyzna 88 lat, 178 cm wzrostu, 78 kg wagi. Pan choruje na demencję, nietrzymanie moczu (korzysta z pieluch) i jest w stanie po udarze. Pan większość dnia przesiaduje w ulubionym fotelu lub leży na łóżku. Konieczny jest transfer podopiecznego na fotel lub Toilettenstuhl. Jest łóżko pielęgnacyjne.

Seniorzy mieszkają w dużym domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka i toaleta. Sprawdzone i spokojne miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 15.04.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR m-c; 76133 Karlsruhe (SL/Men)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 96 lat, 154 cm wzrostu. Pani jest umysłowo sprawna, miewa nastroje depresyjne i ma nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Codziennie przychodzi do podopiecznej Pflegedienst aby zakładać, a potem zdejmować rajstopy uciskowe. Noce są przespane. Konieczne jest gotowanie z uwzględnieniem pewnych nietolerancji pokarmowych podopiecznej tzn. bez glutenu, laktozy i fruktozy. Seniorka mieszka samotnie w mieszkaniu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 17.04.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71549 Auenwald (C/Dus)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 89 lat, 163 cm wzrostu, 56 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna i fizycznie w miarę mobilna. Porusza się przy balkoniku lub o lasce. Seniorka ma sympatyczne usposobienie, lubi czytać i oglądać TV. Podopieczna mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 19.04.2023 na 2 m-ce; 1300 EUR/m-c; 70329 Stuttgart (C/Gei)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 83 lata, 172 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję, miewa nastroje depresyjne po śmierci żony, oraz jest nieco osłabiony fizycznie. Porusza się całkowicie samodzielnie. Senior potrzebuje czasem pocieszenia i lekkiej mobilizacji, aby opiekunka podpowiadała mu co i jak ma robić. Pan mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, w spokojnej okolicy na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobne piętro domu ( tzn. dwa pokoje z TV i z dostępem do internetu, oraz łazienka). Sprawdzone, bardzo dobre miejsce w miłej atmosferze. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 19.04.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Bau)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 90 lat, 170 cm wzrostu, 72 kg wagi. Pan jest umysłowo sprawny, choruje na cukrzycę i artrozę, jest w stanie po złamaniu kości udowej. Porusza się przy balkoniku. Na chwilę obecną senior jest osłabiony i dochodzi jeszcze do siebie tzn. potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu i asekuracji podczas chodzenia. Pan mieszka w domu (typu bliźniak) wraz ze swoimi dwoma kotkami, na obrzeżach miasteczka. Podopieczny ma przyjemne usposobienie, jest wdzięczny za pomoc. Regularnie przychodzi pani do sprzątania. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 20.04.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 46236 Bottrop (S/Hae)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 47 lat, 162 wzrostu, 70 kg wagi. Pani ma częściowy paraliż, porusza się na wózku, ale nie ma tutaj żadnego dźwigania (obsługuje się nowoczesny podnośnik na pilota). Podopieczną należy przesadzać np. z jednego wózka na drugi, lub pomóc wstać/ położyć się spać/ z wózka na toaletę- podopieczna pomaga przy tych czynnościach (nie korzysta z pampersów). Pięć razy w tygodniu przychodzi Pflegedinst (w tym 2 razy kąpiel podopiecznej) i aby odciążyć opiekunkę. Czasem przychodzi nauczyciel i prowadzi lekcję muzyki z panią. Pani ma alergię pokarmową- nie może jeść niektórych produktów jak np. orzechy. Z usposobienia jest sympatyczną osobą. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 22.04.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Har)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 91 lat, 69 kg wagi, 163 cm wzrostu. Pani jest jeszcze w miarę samodzielna. Sama się myje i ubiera, ale należy jej przy tym pomóc, ponieważ robi to trochę niedbale. Podopieczna lubi grać w chińczyka i przesiadywać w ogrodzie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem, z dostępem do internetu i TV oraz oddzielna łazienka. Bardzo fajne miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 25.04.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 73453 Abtsgmünd (C/Hir)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 83 lata, 170 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pan jest umysłowo sprawny, choruje na artrozę. Porusza się trochę przy balkoniku, ale też trochę przesiaduje na wózku inwalidzkim, ale nie ma tu transferu. Pan samodzielnie wstaje, trzeba tylko być obok na wszelki wypadek. Senior samodzielnie się goli i myje zęby, potrzebuje pomocy przy kąpieli. Podopieczny jest ugodowy i wdzięczny za pomoc. Noce są przespane. Senior mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, przystosowanym do jego potrzeb. Spokojne i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

  

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 26.04.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 92447 Zangenstein (C/Mül)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 88 lat, 160 cm wzrostu, 62 kg wagi. Pani choruje na artrozę, osteoporozę, nadciśnienie i nowotwór, jest umysłowo sprawna. Porusza się w większości samodzielnie, trochę przy balkoniku. Podopieczna  jest w dużej mierze samodzielna, potrzebuje jedynie lekkiej pomocy przy większej kąpieli. Z usposobienia jest osobą cierpliwą i sympatyczną. Noce są przespane. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy. W łazience jest do dyspozycji podnośnik krzesełkowy w wannie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 27.04.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Kal)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 81 lat, 158 cm wzrostu, 55 kg wagi. Pani choruje na demencję, reumatyzm, artrozę i nadciśnienie. Porusza się samodzielnie. Z usposobienia jest sympatyczną i cierpliwą osobą. Noce są przespane. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy wraz z mężem, który nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem dobry + prawo jazdy) od 28.04.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71706 Markgroningen (C/Her)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 83 lata, 165 cm wzrostu, 58 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluch). Porusza się przy balkoniku, niewielkie odległości nawet bez balkonika, ale potrzebuje asekuracji przy chodzeniu. Pani jest osobą sympatyczną i cierpliwą. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w małym miasteczku. Do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanie z kuchnią, łazienką i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy (do dyspozycji auto na miejscu).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.04.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 72181 Starzach (C/Fie)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 89 lat, 165 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pani choruje na demencję. Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tzn. ubieranie, mycie. Podopieczna ma sympatyczne usposobienie, jest trochę jak małe dziecko. Noce są przespane. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.04.2023 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 71364 Winnenden (C/Dai)

Sprawdzone zlecenie do małżeństwa:

Kobieta 87 lat, 164 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pani choruje na demencję, osteoporozę, artrozę, nadciśnienie, nietrzymanie moczu (pieluchy/wkładki) i jest w stanie po wylewie. Porusza się przy balkoniku, potrzebuje pomocy/ asekuracji przy wstawaniu. Posiada łózko pielęgnacyjne, jest osobą spokojną i trochę zamkniętą w sobie.

Mężczyzna 91 lat, 160 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pan jest umysłowo sprawny, choruje na artrozę, serce, nadciśnienie, nietrzymanie moczu (wkładki) i miewa nastroje depresyjne. Porusza się przy balkoniku, czasem potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu jeśli ma gorszy dzień. Posiada łóżko pielęgnacyjne, jest osobą spokojną i sympatyczną.

Seniorzy mieszkają w kamienicy w centrum miasta, lubią muzykę klasyczną. Noce są przespane. Codziennie przychodzi Pflegedienst do zakładania rajstop uciskowych. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.04.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 78136 Schonach (SL/Win)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 79 lat, 170 cm wzrostu, 50 kg wagi. Pan jest w stanie po zawale, choruje na częściowe nietrzymanie moczu (korzysta z pieluch), jest sprawny umysłowo. Porusza się przy balkoniku, jest osłabiony fizycznie i potrzebuje większej pomocy przy wstawaniu (lekki transfer). Senior mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem, w spokojnej okolicy wraz z dwiema papużkami falistymi. Senior ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne i krzesło toaletowe. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu.  Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 30.04.2023 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71404 Korb (C/Buf)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 92 lata, 172 cm wzrostu, 78 kg wagi. Pan choruje na alzheimera (łagodny przebieg choroby, bez agresji, bez tendencji do uciekania) i słabo słyszy. Porusza się całkowicie samodzielnie. Samodzielnie myje się i ubiera, nie potrzebuje pomocy przy tych czynnościach. Podopieczny lubi oglądać TV, rozwiązywać krzyżówki i grać w różne gry. Pan ma spokojne usposobienie, ale jest zapominalski i trochę jak mała dziecko, które trzeba mieć na oku. Noce są przespane. Senior mieszka samotnie w mieszkaniu domu wielorodzinnego (w kamienicy). Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 01.05.23 do 23.05.23; 1600 EUR/m-c; 64546 Mörfelden (S/Wag)

Nowe zlecenie na 3 tygodnie.

Do opieki mężczyzna 89 lat, 169 cm wzrostu, 78 kg wagi. Pan choruje na demencję, artrozę, serce i polineuropatię. Porusza się przy balkoniku, potrzebuje asekuracji podczas chodzenia. Pan ma lekkie nietrzymanie moczu, chodzi do WC ale też korzysta z butelki na mocz i pieluchomajtek dla bezpieczeństwa. Podopieczny samodzielnie się goli. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst aby zabrać seniora na spacer. Pan mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziana osoba niepaląca.

 

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 01.05.2023 na 1 miesiąc lub dłużej; 1300-1500 EUR/m-c; 82256 Fürstenfeldbruck (PS/Jag)

Nowe zlecenie.

Do opieki kobieta 84 lata, 160 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona, skoliozę, zwężenie kanału kręgowego, niedowład lewej ręki i miewa nastroje depresyjne. Porusza się głównie na wózku inwalidzkim, jest w stanie z asekuracją/ pomocą wstać na nogi i przejść np. do toalety. Codziennie przychodzi Pflegedienst aby seniorkę umyć. Noce są przespane. Seniorka mieszka w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanko z TV, kuchnią, łazienką i dostępem do internetu oraz dwa dni wolne w tygodniu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 12.04.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 73760 Ostfildern (C/Fun)

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 73 lata, 170 cm wzrostu, 54 kg wagi. Pan słabo słyszy i widzi, ma chorobę płuc i oskrzeli oraz problemy z poruszaniem się. Podopieczny porusza się przy balkoniku, a na spacery na wózku. Noce są przespane. Senior potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu, asekuracji podczas chodzenia, pomocy w kąpieli i podczas posiłków (problemy z jedzeniem i przełykaniem). Wyposażenie domu jest dostosowane do potrzeb podopiecznego tzn. łóżko pielęgnacyjne, krzesełko pod prysznicem, uchwyty w łazience. Senior mieszka wraz ze swoją zdrową żoną, w domu na obrzeżach miasta. Żona jest pomocna np. przy kąpieli seniora. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl