Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

ADJO

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c+ premia świąteczno- noworoczna; 73635 Rudersberg/ Nr ref 1385

Sprawdzone zlecenie od już !!!

Do opieki mężczyzna 91 lat, 180 cm wzrostu, 100 kg wagi. Pan choruje na Parkinsona, nadciśnienie, ma problemy z płucami oraz jest niewidomy. Porusza się przy balkoniku, ale drepcze pomalutku i trzeba przy nim być bo boi się iść sam. Pan nie ma problemu z przełykaniem i gryzieniem, ale trzeba go karmić ponieważ nie widzi. Senior potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu, dużo przesiaduje w fotelu, nie chodzi na spacery. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne oraz podnośnik krzesełkowy w wannie. Codziennie przychodzi Pflegedienst do zakładania i zdejmowania pończoch uciskowych oraz podawania lekarstw. Senior jest spokojny i kulturalny, mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z ogrodem na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta i prysznic. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z osoba, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1800 EUR/m-c+ premia świąteczno- noworoczna; 83700 Rottach/Nr ref 8442

Nowe zlecenie dla mężczyzny od już !!!

Do opieki mężczyzna 86 lat, 182 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pan jest w stanie po udarze, jest częściowo sparaliżowany, choruje na lekką demencję i nietrzymanie moczu. Pan porusza się trochę przy balkoniku, ale głównie na wózku. Jest do dyspozycji łózko pielęgnacyjne, podnośnik krzesełkowy w wannie i Lift. Konieczny jest transfer podopiecznego. Codziennie przychodzi Pflegedienst rano i wieczorem, aby wykonywać czynności pielęgnacyjne. Senior mieszka w domu jednorodzinnym na wsi wraz z żoną, która jest zdrowa i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i  dostępem do internetu, oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c+ premia świąteczno- noworoczna; 84561 Mehring/ Nr ref 8244

Nowe zlecenie od już !!!

Do opieki kobieta 75 lat, 173 cm wzrostu, 72 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, choruje na stwardnienie rozsiane i depresję. Porusza się przy balkoniku, ale też trochę na wózku- na spacery. Podopieczna potrzebuje pomocy w ubieraniu, myciu, pomocnej dłoni przy wstawaniu i asekuracji podczas chodzenia. Seniorka jest obecnie jeszcze w klinice rehabilitacyjnej, do której trafiła po złamaniu kości udowej. Pani mieszka w domu wielorodzinnym na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.12.2023 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c+ premia noworoczna; 73450 Neresheim/ Nr ref 1442

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 90 lat, 170 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pani choruje na serce, nadciśnienie, nietrzymanie moczu i miewa nastroje depresyjne. Podopieczna jest umysłowo sprawna, fizycznie lekko osłabiona, porusza się przy balkoniku. Seniorka lubi oglądać TV, trochę czytać, rzadko chodzi na spacery. Pani mieszka w domu jednorodzinnym wraz z mężem, który nie wymaga opieki. Pan jest spokojny i serdeczny. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu, oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 28.12.2023 na 2 m-ce; 1400 EUR/m-c + premia noworoczna; 70329 Stuttgart/ Nr ref 1108

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 83 lata, 172 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pan choruje na demencję i depresję, jest nieco osłabiony fizycznie ze względu na wiek. Porusza się całkowicie samodzielnie. Senior potrzebuje czasem pocieszenia i lekkiej mobilizacji do wykonywania codziennych czynności. Pan chętnie chodzi na spacery, mieszka samotnie w domu jednorodzinnym, w spokojnej okolicy na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobne piętro domu ( tzn. dwa pokoje z TV i z dostępem do internetu, oraz łazienka). Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.12.2023 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c+ premia noworoczna; 86720 Nördlingen/ Nr ref 3334

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 92 lata, 152 cm wzrostu, 56 kg wagi. Pani choruje na reumatyzm i nietrzymanie moczu, ma guza piersi, jest umysłowo jeszcze sprawna. Porusza się po domu przy balkoniku, a na spacery na wózku. Pani potrzebuje pomocnej dłoni przy wstawaniu i asekuracji podczas chodzenia i korzystania z WC, dla bezpieczeństwa nosi pampersy/wkładki. Seniorka potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach. Codziennie przychodzi Pflegedienst i wykonuje wieczorne czynności pielęgnacyjne, a raz w tygodniu dużą kąpiel. Jest do dyspozycji łózko pielęgnacyjne i podnośnik krzesełkowy w wannie. Podopieczna jest spokojną i wyciszoną osobą, ma sympatyczne usposobienie, nie jest absorbująca. Noce są przespane. Pani mieszka samotnie w mieszkaniu z tarasem i ogrodem w małej miejscowości. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV (polskie kanały) i dostępem do internetu oraz osobna toaleta i prysznic. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 03.01.2024 na 2 m-ce; 1500-1700 EUR/m-c; 71397 Nellmersbach/ Nr ref 1087

Sprawdzone zlecenie dla mężczyzny.

Do opieki kobieta 95 lat, 155 wzrostu, 60 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, nadciśnienie i serce (posiada zastawkę), ma nietrzymanie moczu i problemy z poruszaniem się- spowodowane wiekiem i przepukliną. Seniorka jest w stanie ustać na nogach, porusza się trochę przy balkoniku ale też na wózku. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu i przesiadaniu się, jest osłabiona, konieczny jest tzw. transfer. Z usposobienia jest osobą sympatyczną i cierpliwą. Jest do dyspozycji podnośnik krzesełkowy w wannie, łóżko pielęgnacyjne oraz elektryczny Treppenmobile na schodach. Seniorka mieszka samotnie w domu wielorodzinnym w spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z dostępem do internetu i osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry lub bdb) od 03.01.2024 na 2 m-ce; 1700-1800 EUR/m-c; 71364 Winnenden/ Nr ref 1128

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 100 lat, 160 cm wzrostu, 55 kg wagi. Pani jest umysłowo sprawna, w pełni samodzielna, sama korzysta z WC, samodzielnie myje się. Trzeba mieć po prostu na nią „oko” i prowadzić jej dom. Seniorka mieszka w dużym domu jednorodzinnym (na I. piętrze). Do dyspozycji opiekunki: osobny pokój  na II. piętrze z dostępem do internetu, telewizorem i osobną łazienką. Seniorka jest bardzo miła, komunikatywna i przyjacielska. Sprawdzone, spokojne i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 05.01.2024 na 2 m-ce; 1400-1600 EUR/m-c; 89257 Illertissen/ Nr ref 1302

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki kobieta 92 lata, 170 cm wzrostu, 65 kg wagi. Pani choruje na artrozę, reumatyzm i nadciśnienie, ma też demencję i problemy z sercem. Porusza się przy balkoniku, czasem o lasce, wstaje z łózka samodzielnie. Podopieczna potrzebuje pomocy przy większej kąpieli, codzienną małą toaletę wykonuje sama. Seniorka jest rozmowną i towarzyską osobą, lubi czytać gazety i oglądać TV. Mieszka samotnie w domu typu bliźniak. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Dobre i spokojne miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego (od tego uzależnione jest wynagrodzenie).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 05.01.2024 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 76185 Karlsruhe/ Nr ref 3001

Sprawdzone zlecenie.

Do opieki mężczyzna 87 lat, 180 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę, nietrzymanie moczu i lekką depresję. Porusza się przy balkoniku, jest w miarę samodzielny. Senior jest szarmancki, mieszka samotnie w mieszkaniu z ogrodem, w centrum miasta. Codziennie przychodzi Pflegedinst robić zastrzyki z insuliny. Noce są przespane. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i z dostępem do internetu. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 06.01.2024 na 2 m-ce; 1900 EUR/m-c; 71573 Allmersbach/ Nr ref 1453

Sprawdzone zlecenie dla mężczyzny do małżeństwa:

Mężczyzna 93 lata, 172 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę, ma problemy z sercem i nadciśnieniem, słabo słyszy oraz ma lekkie nietrzymanie moczu (nosi wkładki), jest umysłowo zdrowy i z usposobienia sympatyczny. Porusza się na wózku, konieczna jest większa pomoc przy przesiadaniu tzw. transfer.

Kobieta 87 lat, 155 cm wzrostu, 57 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję i osteoporozę. Podopieczna jest fizycznie jeszcze w miarę samodzielna, porusza się przy balkoniku, samodzielnie się przebiera, nie trzeba jej myć.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym, mają do dyspozycji łózko pielęgnacyjne i podnośnik krzesełkowy w wannie. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z balkonem, TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c+ premia świąteczno- noworoczna; 73635 Rudersberg/ Nr ref 1385

Sprawdzone zlecenie od już !!!

Do opieki mężczyzna 91 lat, 180 cm wzrostu, 100 kg wagi. Pan choruje na Parkinsona, nadciśnienie, ma problemy z płucami oraz jest niewidomy. Porusza się przy balkoniku, ale drepcze pomalutku i trzeba przy nim być bo boi się iść sam. Pan nie ma problemu z przełykaniem i gryzieniem, ale trzeba go karmić ponieważ nie widzi. Senior potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu, dużo przesiaduje w fotelu, nie chodzi na spacery. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne oraz podnośnik krzesełkowy w wannie. Codziennie przychodzi Pflegedienst do zakładania i zdejmowania pończoch uciskowych oraz podawania lekarstw. Senior jest spokojny i kulturalny, mieszka samotnie w domu jednorodzinnym z ogrodem na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta i prysznic. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z osoba, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl