Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

Biuro Usług Finansowych ADJO Sikorski Adam

Biuro usług opiekuńczych i finansowych

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 29.07.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Gün)

Oferta do osoby leżącej bez transferowania !!!

Do opieki mężczyzna 93 lata, 168 cm wzrostu, 68 kg wagi. Senior jest po udarze, choruje na depresję i nietrzymanie moczu- ma założony cewnik i korzysta z pieluch. Pan jest osobą całkowicie leżącą, jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne. Mycie i ubieranie wykonuje się w łóżku. Senior nosi okulary i ma aparat słuchowy. Mieszka wraz żoną w domu z ogrodem. Żona jest całkowicie zdrowa i samodzielna, nie wymaga opieki. Jest osobą bardzo wyrozumiałą i miłą. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 11.07.2020 na 6 tygodni; 1600 EUR/m-c; 73770 Denkendorf (Pr/Spi)

 

Do opieki kobieta, lat 95, waga 45 kg, wzrost 150 cm. Pani choruje na alzheimera (nie przejawia agresji, ma problemy z orientacją i pamięcią). Porusza się całkowicie samodzielnie. Potrzebuje pomocy przy myciu. W ciągu dnia samodzielnie korzysta z toalety, natomiast w nocy potrzebuje pieluchomajtek. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst, aby wykąpać podopieczną. Seniorka jest zadbaną kobietą, lubi ładnie wyglądać. Chętnie przesiaduje w ogrodzie i gra w chińczyka. Rodzina jest bardzo miła. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Dodatkowe dwa dni w tygodniu wolne dla opiekunki (w godz. 9.00-17.00), możliwość korzystania z auta podopiecznej w czasie wolnym (Mercedes A 160 automat). Bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.07.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 76149 Karlsruhe (SL/Wal)

 

Do opieki mężczyzna 90 lat, waga 78 kg, wzrost 170 cm. Pan choruje na demencję, bardzo dużo zapomina, ma Parkinsona. Porusza się przy balkoniku. Pan potrzebuje pomocy przy ubieraniu, w ciągu dnia korzysta z toalety. Podopieczny jest bardzo miły, towarzyski i dowcipny, lubi grać w różne gry. Mieszka samotnie w  domu jednorodzinnym. Do obowiązków opiekunki należy dbanie o podopiecznego, prowadzenie domu i robienie zakupów. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 19.07.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 73540 Heubach (C/Woh)

Oferta dla kobiety lub mężczyzny !!!

Do opieki mężczyzna 82 lata, 173 cm wzrostu, 77 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę, jest po amputacji nogi. Porusza się na wózku inwalidzkim, ale nie trzeba tutaj dźwigać. Senior potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się na wózek, aktywnie przy tym pomaga. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne. Senior mieszka samotnie w domu wielorodzinnym na obrzeżach miasta. Lubi oglądać telewizję i naprawiać zegarki. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 15.07.2020 na 2 m-ce; 1400 EUR/m-c; 71576 Burgstetten (C/Lay)

 

Do opieki kobieta 83 lata, 168 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pani choruje na demencję, nadciśnienie, reumatyzm, nietrzymanie moczu i miewa nastroje depresyjne. Porusza się na wózku inwalidzkim, nie potrafi samodzielnie ustać na nogach- jest konieczny transfer. Korzysta z pampersów. Konieczne jest karmienie podopiecznej, ponieważ drżą jej ręce. Seniorka ma miłe usposobienie. Mieszka w domu jednorodzinnym na wsi. Jest zamontowany podnośnik w wannie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 20-30.07.2020 na 3-4 tygodnie; 1600 EUR/m-c; 71686 Remseck (C/Bur)

 

Do opieki mężczyzna 78 lat, 75 kg wagi, 170 cm wzrostu. Senior choruje na Parkinsona, demencję i nadciśnienie. Porusza się na wózku inwalidzkim. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne oraz krzesło toaletowe. Pan potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się na wózek- pomaga przy tym. Z pampersów korzysta tylko w nocy, na wszelki wypadek. Senior mieszka wraz z żoną w domu z ogrodem w pięknej okolicy. Żona jest zdrowa i nie wymaga opieki. Oboje są bardzo mili i wdzięczni za pomoc. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 20.07.2020 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 83209 Prien (B/Wie)

Do opieki rodzeństwo.

Kobieta: 86 lat, waga 71 kg, wzrost 160 cm. Umysłowo sprawna, ma niewydolność serca, wysokie ciśnienie, niedosłyszy, bardzo słabo widzi, ale mimo to jest w miarę samodzielna. Potrzebuje pomocy przy myciu co drugi dzień. Sama chodzi do toalety, nie potrzebuje wkładek. Przy pomocy balkonika porusza się tylko na spacerach. Należy prowadzić jej dom, gotować dla niej i jej brata.

Mężczyzna: 90 lat, wzrost 185 cm. Jest osłabiony, po lekkim udarze. Podopieczny potrzebuje lekkiej pomocy dwa razy w tygodniu gdy bierze prysznic. Porusza się samodzielnie, tylko na spacery zabiera balkonik. Senior mieszka w oddzielnym mieszkaniu obok, przychodzi do niego sprzątaczka co dwa tygodnie. Należy przypominać mu o lekach, asekurować gdy chodzi po schodach (na górę do siostry).

Większe zakupy robi rodzina, sklep oddalony 10 min drogi. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 25-31.07.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 92361 Berngau (S/Hab)

 

Do opieki mężczyzna 85 lat, 170 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pan choruje na demencję- ma problemy z pamięcią i orientacją (nie przejawia agresji). Porusza się całkowicie samodzielnie. Samodzielnie również się myje, ubiera i korzysta z toalety. Należy przypominać mu o częstym piciu, ponieważ za rzadko przyjmuje płyny. Senior mieszka na piętrze domu z pięknym ogrodem, ma kury i kota, którymi sam się zajmuje, należy mu tylko czasem przypominać o ich karmieniu. Lubi spędzać czas grając np. w domino. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 27.07.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 92540 Altendorf (C/Hau)

 

Do opieki kobieta, lat 84, waga 65 kg, wzrost 158 cm. Ma depresję, osteoporozę, cukrzycę, problemy z sercem oraz częściowe nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku. Przychodzi Pflegedienst, aby podać leki i zmierzyć ciśnienie. Podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka- pomaga przy tym. Jest łóżko pielęgnacyjne. Seniorka mieszka sama. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana jest  dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 27.07.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 76185 Karlsruhe (SL/Sta)

 

Do opieki mężczyzna 89 lat, 176 cm wzrostu, 74 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę, porusza się całkowicie samodzielnie. Jest umysłowo zdrowy, ma silny charakter. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Codziennie przychodzi do niego córka (z psem) i wspólnie pracują w biurze, znajdującym się w piwnicy domu. Zamiast tradycyjnego posiłku w południe, przygotowuje się więc obiadokolację. Do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanie (pokój, salon, łazienka, TV, internet). Dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego i prawo jazdy. Mile widziana osoba lubiąca zwierzęta.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 29.07.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 35686 Dillenburg-Donsbach (H/Thi)

Do opieki małżeństwo:

Mężczyzna 89 lat, 90 kg wagi, 180 cm wzrostu. Pan choruje na artrozę, reumatyzm i nadciśnienie, słabo słyszy. Porusza się przy balkoniku lub z pomocą laski. Jest kulturalny, ma przyjemne usposobienie. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne.

Kobieta 90 lat, 70 kg wagi, 165 cm wzrostu. Pani choruje na demencję i nietrzymanie moczu. Porusza się samodzielnie. Korzysta z wkładek higienicznych. Podopieczna jest miła i komunikatywna.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. W łazience zamontowany jest podnośnik w wannie ułatwiający kąpiel podopiecznych. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst do podawania leków. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.07.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 75217 Birkenfeld (SL/Oel)

 

Do opieki senior 79 lat, 175 wzrostu, 70 kg wagi. Pan ma zaawansowaną demencję (nie przejawia agresji) i nietrzymanie moczu. Porusza się samodzielnie bez pomocy, samodzielnie korzysta też z toalety. Nosi buty ortopedyczne. Codziennie przychodzi Pflegedinst do zakładania rajstop uciskowych. Senior ma spokojne usposobienie, mieszka sam w mieszkaniu. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.07.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 50823 Köln (L/Mee)

 

Do opieki kobieta 97 lat, 50 kg wagi. Pani choruje na demencję, Parkinsona i nietrzymanie moczu. Jest osobą częściowo leżącą, w ciągu dnia porusza się na wózku. Przy łóżku jest do dyspozycji podnośnik. Nosi pampersy.  Seniorka mieszka samotnie w centrum miasta, jest uśmiechniętą i gadatliwą osobą. Trzy razy w tygodniu przychodzi osoba do pomocy przy opiece nad babcią i pomaga również w sprzątaniu. Rodzina bardzo interesuje się podopieczną, odwiedzają ją i zabierają na spacery. Jest dużo czasu wolnego. Bardzo dobre warunki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i TV. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. 

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 30.07.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71364 Winnenden (C/Web)

Oferta dla mężczyzny !!!

Do opieki kobieta 90 lat, 50 kg wagi, 158 cm wzrostu. Pani jest prawie niewidoma, umysłowo sprawna. Porusza się na wózku inwalidzkim, konieczny jest transfer. Czasem jest w stanie zrobić kilka kroków przy balkoniku, ale nie lubi tego ćwiczyć. Jest w stanie po złamaniu biodra. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Lubi rozmowy z opiekunem i słuchanie muzyki klasycznej. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 31.07.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Sen)

Oferta dla mężczyzny !!!

Do opieki mężczyzna, lat 88, waga 80 kg, wzrost 177 cm.  Ma lekką demencję, czasem nietrzymanie moczu. Porusza się za pomocą balkonika. Podopiecznemu trzeba pomóc wstać, on aktywnie przy tym pomaga. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst, aby wykąpać seniora. Podopieczny jest emerytowanym księdzem. Do dyspozycji opiekuna pokój z oddzielną łazienką, internetem i TV. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.07.2020 na 1 m-c; 1500 EUR/m-c; 51065 Köln (SL/Jess)

 Oferta dla kobiety na 1 miesiąc !!!

Do opieki kobieta 76 lat, 163 cm wzrostu, 65 kg wagi. Seniorka jest po udarze, choruje na nietrzymanie moczu i artrozę kolan. Pani po domu porusza się z asekuracją opiekunki- pod rękę, a na spacery tylko na wózku. Jest do dyspozycji podnośnik przy wannie i łóżko pielęgnacyjne. Codziennie przychodzi Pflegedienst aby babcię umyć, ubrać, nałożyć rajstopy uciskowe i sprowadzić do kuchni. W ciągu dnia pani korzysta z toalety z pomocą opiekunki- wstaje z wózka i przechodzi pomalutku pod rękę. Pani ma sprawną prawą część ciała, w lewej ma niedowład. Seniorka jest sympatyczną osobą, mieszka w mieszkaniu w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j. niem. komunikatywny- dobry) od 31.07.2020 na 1 m-c; 1500 EUR/m-c; 76287 Rheinstetten (SL/Was)

Oferta dla kobiety lub mężczyzny na 1 miesiąc !!!

Do opieki kobieta, lat 84, waga 50 kg, wzrost 156 cm. Pani choruje na zaawansowaną demencję: problemy z koncentracją, pamięcią i orientacją. Pani jest spokojną, miłą i cierpliwą osobą. Porusza się całkowicie samodzielnie, również na spacery. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu, ponieważ przez problemy z głową nie wie już jak ma robić to sama. Seniorka mieszka w domu z ogrodem wraz z mężem, który jest całkowicie zdrowy, nie wymaga opieki. Pan jest pomocny, sam często chodzi z żoną na spacery lub jeździ z nią na cmentarz. Jest spokojny i ugodowy. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna- dobra znajomość j. niemieckiego. Mile widziane prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.07.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 56626 Andernach (PS/Schr)

 

Do opieki kobieta, lat 87, waga 80 kg. Pani jest umysłowo sprawna,  ma nietrzymanie moczu (nosi pampersy), porusza się przy balkoniku, ma problemy ze słuchem i mówi czasami niewyraźnie, dlatego trzeba się wsłuchiwać, w to co mówi. Cztery razy w tygodniu przychodzi Pani do ogrodu, która również sprząta w domu.  Raz w tygodniu przychodzi fizjoterapeuta. Podopieczna jest bardzo gościnna, sympatyczna, uwielbia oglądać TV, czytać gazety i rozwiązywać krzyżówki. Mieszka sama w pięknym dużym domu. Do dyspozycji opiekunki pokój z dostępem do internetu i TV. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 29.07.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Gün)

Oferta do osoby leżącej bez transferowania !!!

Do opieki mężczyzna 93 lata, 168 cm wzrostu, 68 kg wagi. Senior jest po udarze, choruje na depresję i nietrzymanie moczu- ma założony cewnik i korzysta z pieluch. Pan jest osobą całkowicie leżącą, jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne. Mycie i ubieranie wykonuje się w łóżku. Senior nosi okulary i ma aparat słuchowy. Mieszka wraz żoną w domu z ogrodem. Żona jest całkowicie zdrowa i samodzielna, nie wymaga opieki. Jest osobą bardzo wyrozumiałą i miłą. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego, mile widziane prawo jazdy.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl