Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

Biuro Usług Finansowych ADJO Sikorski Adam

Biuro usług opiekuńczych i finansowych

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry+ prawo jazdy) od 13.12.2020 na 8 dni !!! za 400 EUR+ koszty podróży; 97082 Würzburg  (S/Wil)

Oferta na 8 dni !!!

Do opieki kobieta, lat 79, waga 91 kg, wzrost 170 cm. Pani choruje na lekką demencję i na cukrzycę, bardzo słabo widzi (20% widoczności). Porusza się przy balkoniku. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst aby zrobić podopiecznej zastrzyk z insuliny i nałożyć/lub zdjąć skarpety uciskowe. Seniorka mieszka w mieszkaniu w małej miejscowości. Ważne jest, aby opiekunka lubiła zwierzęta, gdyż seniorka ma dwa małe pieski. Rodzina podopiecznej jest bardzo sympatyczna. Dobre i sprawdzone miejsce. Do dyspozycji opiekunki pokój z oddzielną łazienką, internetem, TV oraz auto, typu smart. Wymagana jest dobra znajomość  j.niemieckiego oraz prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno –noworoczny; 72072 Tübingen (KWH/Pet)

Oferta od już !!!

Do opieki kobieta 82 lata, 65 kg wagi, 170 cm wzrostu. Pani choruje na lekką demencję/ alzheimera. Porusza się samodzielnie, również po schodach. Samodzielnie korzysta z WC. Potrzebuje pomocy przy myciu. Seniorka mieszka samotnie w domu wielorodzinnym z ogrodem, bardzo lubi przebywać w ogrodzie i śpiewać. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego. Oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry+ prawo jazdy) od 03.01.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 70599 Stuttgart (KWH/Küb)

 

Do opieki kobieta 88 lat, 165 cm wzrostu, 55 kg wagi. Pani choruje na astmę i serce. Jest umysłowo zdrowa. Porusza się samodzielnie, samodzielnie korzysta również z toalety. Potrzebuje pomocy/asekuracji np. przy myciu, ma trudności w poruszaniu się po schodach- ale dla ułatwienia jest zamontowany tutaj Lift. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Lubi słuchać muzyki klasycznej i czytać. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. podst./komunikatywny) od 03-05.12.2020 na 2 m-ce; 1200/1400 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 70329 Stuttgart (C/Gei)

Super miejsce !!!

Do opieki kobieta 81 lat, 68 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na Parkinsona i nietrzymanie moczu, jest też osłabiona za względu na wiek. Porusza się przy balkoniku lub z pomocą laski. Potrzebuje pomocy/ asekuracji przy np. wstawaniu rano z łóżka, w trakcie korzystania z WC itp. Seniorka lubi rozwiązywać krzyżówki, grać w gry i dziergać na drutach. Pani mieszka w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta wraz z mężem. Mąż jest zdrowy i nie wymaga opieki. Bardzo mili i sympatyczni ludzie. Do dyspozycji opiekunki dwa osobne pokoje z TV i z dostępem do internetu, oraz osobna łazienka. Sprawdzone, bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana podstawowa lub komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 05.12.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 76287 Rheinstetten (SL/Eil)

 

Do opieki kobieta 93 lata, 150 cm wzrostu, 52 kg wagi. Pani choruje na osteoporozę, artrozę, ma nietrzymanie moczu i słabo widzi. Porusza się na wózku inwalidzkim, w ciągu dnia głównie leży w łóżku. Jest bardzo słaba fizycznie, sama usiądzie, podeprze się na rękach, ale nie chodzi, nie potrafi ustać na nogach. Potrzebuje pomocy we wszystkich codziennych czynnościach takich jak np. mycie, ubieranie, korzystanie z WC itp. (Konieczny transfer). Jest osobą uprzejmą, lubi codzienną rutynę. Seniorka mieszka samotnie w domu z ogrodem w małej miejscowości. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c + 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 71364 Winnenden (C/Mai)

Oferta od już !!!

Do opieki kobieta 82 lata, 150 cm wzrostu, około 35 kg wagi.  Pani choruje na osteoporozę, nadciśnienie, jest słaba fizycznie i ma nastroje depresyjne. Jest częściowo leżąca, potrafi ustać na nogach i przejść trochę przy balkoniku. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka i asekuracji podczas chodzenia. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne, krzesło toaletowe i Lift na schodach. Pani mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy, lubi oglądać TV. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. Mile widziana osoba niepaląca.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od już !!! na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 50829 Köln (N/H)

Oferta dla mężczyzny od już !!!

Do opieki kobieta 58 lat, 172 cm wzrostu, 58 kg wagi. Pani choruje na stwardnienie rozsiane. Ma niewładne nogi, częściowo ręce i niewyraźnie mówi. Podopieczna porusza się na elektrycznym wózku inwalidzkim. Jest do dyspozycji podnośnik zarówno w łazience jak i w sypialni. Noce są przespane. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst aby podopieczną umyć. Pani mieszka w centrum miasta wraz z partnerem, który jest zdrowy i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekuna osobne mieszkanie, oddalone 3 min. drogi od podopiecznej. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. Mile widziana osoba niepaląca.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 13.12.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 70329 Stuttgart (C/Har)

 

Do opieki kobieta 85 lat, 52 kg wagi, 155 cm wzrostu. Pani jest po wylewie, ma prawą rękę niesprawną, ma afazję. Czasami trudno jest zrozumieć to, co chce powiedzieć, ale wtedy pokazuje. Porusza się przy balkoniku. Podopieczna mieszka wraz ze swoim mężem, który jest w pełni samodzielny i nie wymaga opieki. Do seniorki przychodzą terapeuci. Noce są przespane. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 18.12.2020 na miesiąc; 1500 EUR/m-c+ 150 EUR bonus świąteczno- noworoczny; 38114 Braunschweig (Pr/Buc)

Oferta na miesiąc !!!

Do opieki kobieta 87 lat, 52 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona, artrozę, nietrzymanie moczu, jest po operacji bioder. Porusza się przy balkoniku. Samodzielnie korzysta z WC, nosi wkładki dla bezpieczeństwa. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu. Jest bardzo cichą i spokojną kobietą, umie zorganizować sobie czas, nie jest absorbująca. Pani mieszka samotnie w mieście, w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Spokojne i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 28.12.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 50 EUR bonus noworoczny; 71364 Winnenden (C/Web)

Oferta dla mężczyzny.

Do opieki kobieta 90 lat, 50 kg wagi, 158 cm wzrostu. Pani jest prawie niewidoma, umysłowo sprawna. Porusza się na wózku inwalidzkim, konieczny jest transfer. Czasem jest w stanie zrobić kilka kroków przy balkoniku, ale nie lubi tego ćwiczyć. Jest w stanie po złamaniu biodra. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Lubi rozmowy z opiekunem i słuchanie muzyki klasycznej. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 28.12.2020 na 2 m-ce; 1300/1500 EUR/m-c+ 50 EUR bonus noworoczny; 89551 Königsbronn (C/Hol)

 

Do opieki kobieta 84 lata, 155 cm wzrostu, 55 kg wagi. Pani choruje na demencję, nietrzymanie moczu, nadciśnienie i depresję. Nosi aparat słuchowy. Porusza się samodzielnie, pomalutku stopa za stopą. Jest bardzo miłą osobą. Seniorka mieszka na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.12.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 50 EUR bonus noworoczny; 56626 Andernach (PS/Schr)

 

Do opieki kobieta, lat 87, waga 80 kg. Pani jest umysłowo sprawna,  ma nietrzymanie moczu (nosi pampersy), porusza się przy balkoniku, ma problemy ze słuchem i mówi czasami niewyraźnie, dlatego trzeba się wsłuchiwać, w to co mówi. Cztery razy w tygodniu przychodzi Pani do ogrodu, która również sprząta w domu.  Raz w tygodniu przychodzi fizjoterapeuta. Podopieczna jest bardzo gościnna, sympatyczna, uwielbia oglądać TV, czytać gazety i rozwiązywać krzyżówki. Mieszka sama w pięknym dużym domu. Do dyspozycji opiekunki pokój z dostępem do internetu i TV. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry+ prawo jazdy) od 13.12.2020 na 8 dni !!! za 400 EUR+ koszty podróży; 97082 Würzburg  (S/Wil)

Oferta na 8 dni !!!

Do opieki kobieta, lat 79, waga 91 kg, wzrost 170 cm. Pani choruje na lekką demencję i na cukrzycę, bardzo słabo widzi (20% widoczności). Porusza się przy balkoniku. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedienst aby zrobić podopiecznej zastrzyk z insuliny i nałożyć/lub zdjąć skarpety uciskowe. Seniorka mieszka w mieszkaniu w małej miejscowości. Ważne jest, aby opiekunka lubiła zwierzęta, gdyż seniorka ma dwa małe pieski. Rodzina podopiecznej jest bardzo sympatyczna. Dobre i sprawdzone miejsce. Do dyspozycji opiekunki pokój z oddzielną łazienką, internetem, TV oraz auto, typu smart. Wymagana jest dobra znajomość  j.niemieckiego oraz prawo jazdy.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl