Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

Biuro Usług Finansowych ADJO Sikorski Adam

Biuro usług opiekuńczych i finansowych

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 19.06.2020 na 2 m-ce; 1450 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Nie)

 

Do opieki kobieta, lat 96, waga 72 kg. Ma demencję i epilepsję. Porusza się z pomocą balkonika. Seniorka bardzo lubi chodzić na spacery. Należy ją wozić na masaż i do lekarza. Dwa razy w tygodniu przychodzi pani do sprzątania. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobny prysznic. Do dyspozycji opiekunki samochód- Volkswagen. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. dobry) od 15.06.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 64546 Mörfelden Walldorf (S/Gar)

 

Do opieki kobieta 82 lata, 51 kg wagi, 150 cm wzrostu. Pani jest po udarze i nie mówi, choruje na lekką demencję i osteoporozę. Jest osobą całkowicie leżącą. Nie ma tutaj transferu, ponieważ pielęgnacja odbywa się w łóżku (jest do dyspozycji specjalistyczne łóżko pielęgnacyjne). Seniorkę należy karmić i konieczna jest zmiana pampersów. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst aby podopieczną umyć. Do dyspozycji opiekunki TV w salonie, osobny pokój z dostępem do internetu i łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 19-26.06.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 92361 Berngau (S/Hab)

 

Do opieki mężczyzna 85 lat, 170 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pan choruje na demencję- ma problemy z pamięcią i orientacją (nie przejawia agresji). Porusza się całkowicie samodzielnie. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu się. Należy przypominać mu o częstym piciu, ponieważ za rzadko przyjmuje płyny. Senior mieszka na piętrze domu z ogrodem, ma kury i kota, którymi sam się zajmuje, należy mu tylko czasem przypominać o ich karmieniu. Lubi spędzać czas grając np. w domino. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 20.06.2020 na 2 m-ce; 1300 EUR/m-c; 73614 Schorndorf (C/Schr)

 

Do opieki kobieta, lat 85, waga 80 kg, wzrost 165 cm. Pani choruje na artrozę, depresję, nietrzymanie moczu i demencję- dużo zapomina. Seniorka porusza się samodzielnie, chodzi sama do toalety (w nocy korzysta z pampersów).  Ma spokojne i pogodne usposobienie. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedinst do podawania leków. Seniorka mieszka samotnie na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość  rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 22-30.06.2020 na 3-8 tygodni; 1500 EUR/m-c; 35625 Hüttenberg (S/Wei)

Oferta na 22 dni (za 1100 EUR) z możliwością przedłużenia pobytu !!!

Do opieki kobieta 83 lata, 165 cm wzrostu, 70 kg wagi. Pani choruje na demencję (ma problemy z orientacją, nie ma tendencji do uciekania, nie jest agresywna), artrozę i osteoporozę. Porusza się z pomocą laski lub przy balkoniku. Nosi okulary i samodzielnie korzysta z toalety. Seniorka ma sympatyczne usposobienie, mieszka samotnie w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego i prawo jazdy (konieczne do robienia zakupów).

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 26-30.06.2020 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 71576 Burgstetten (C/Hil)

 

Do opieki kobieta lat 50, waga 69 kg, wzrost 174 cm. Jest po udarze mózgu, nie mówi, ma cewnik. Trzeba pomóc jej wstać z łóżka - podopieczna pomaga przy tym. Potrafi przejść parę kroków przy pomocy balkonika, ale raczej porusza się na wózku. Do domu przychodzą fizjoterapeuci i rehabilitanci. Raz w tygodniu Pani zabierana jest do Tagespflege. Podopieczna mieszka z mężem, który pracuje, ale jest też pomocny- robi zakupy, zabiera żonę na spacer w niedzielę. Podopieczna jest sympatyczna, lubi się śmiać. Jest bardzo pogodną osobą mimo swojej choroby. Bardzo chętnie ćwiczy, żeby jak najszybciej dojść do częściowej sprawności fizycznej. Do dyspozycji opiekunki pokój z dostępem do internetu i oddzielny prysznic. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 20.06.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71364 Winnenden (C/Reh)

Oferta dla mężczyzny.

Do opieki kobieta 80 lat, waga 89 kg. Parkinson- leki podawane ma przez sondę - tym zajmuje się Pflegedienst, lekka demencja. Popołudniami podopieczna jest słabsza. Jest bardzo miłą i komunikatywną osobą. Podopiecznej trzeba pomóc wstać, np. z łóżka na wózek- jest tutaj specjalny podnośnik używany w tym celu. Mieszka z mężem, który jest zdrowy i samodzielny. Mąż jest bardzo pomocny, również przy transferze. Gotuje się tylko w weekendy, na tygodniu przywożony jest catering. Bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Do dyspozycji pokój z oddzielną łazienką, z TV i internet. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.06.2020 na 2 m-ce; 1450 EUR/m-c- 65558 Cramberg (S/Ger)

 

Do opieki kobieta 84 lata. Pani choruje na parkinsona i cukrzycę, ma lekką demencję (problemy z pamięcią).  Porusza się samodzielnie lub przed domem pod rękę (tylko czasem przy balkoniku np. na spacery). Samodzielnie korzysta również z toalety, nie potrzebuje wkładek. Seniorce należy pomóc przy myciu i ubieraniu, dużo robi sama. Jest komunikatywną osobą, lubi wychodzić do ogrodu i na spacery. Noce są przespane. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. dobry) od 30.06.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 73560 Böbingen (C/Pör)

 

Do opieki mężczyzna, lat 91, waga 55 kg. Ma początkową demencję i niewydolność serca. Mimo że ma problemy z chodzeniem to porusza się samodzielnie. Seniora trzeba wspierać  przy wstawaniu z łóżka- pomaga przy tym. Podopieczny jest bardzo miłym, zadbanym, wykształconym i szarmanckim starszym Panem. Jest możliwość udoskonalenia znajomości j. niemieckiego, gdyż podopieczny jest (bardzo cierpliwym) emerytowanym nauczycielem. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielne mieszkanie, internet i TV. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.06.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Har)

 

Do opieki kobieta, lat 91, waga 69 kg, wzrost 163 cm. Jest w miarę samodzielna. Sama się myje i ubiera, ale należy jej przy tym pomóc, ponieważ robi to trochę niedbale. Podopieczna gra na pianinie, maluje obrazy, lubi grać w chińczyka i przesiadywać w ogrodzie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem, z dostępem do internetu i TV oraz oddzielna łazienka. Bardzo fajne miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.06.2020 na 2 m-ce; 1400 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Gött)

 

Do opieki mężczyzna 89 lat, 75 kg wagi, 162 cm wzrostu. Pan choruje na nadciśnienie i ma początkową demencję. Senior jest w zasadzie samodzielny, potrzebuje lekkiej pomocy rano przy ubieraniu się i raz w tygodniu przy kąpieli. Ma bardzo miłe usposobienie, jest wesoły i wdzięczny za pomoc. Pan mieszka samotnie w mieszkaniu w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i TV. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.06.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 56626 Andernach (PS/Schr)

 

Do opieki kobieta, lat 87, waga 80 kg. Pani jest umysłowo sprawna,  ma nietrzymanie moczu (nosi pampersy), porusza się przy balkoniku, ma problemy ze słuchem i mówi czasami niewyraźnie, dlatego trzeba się wsłuchiwać, w to co mówi. Cztery razy w tygodniu przychodzi Pani do ogrodu, która również sprząta w domu.  Raz w tygodniu przychodzi fizjoterapeuta. Podopieczna jest bardzo gościnna, sympatyczna, uwielbia oglądać TV, czytać gazety i rozwiązywać krzyżówki. Mieszka sama w pięknym dużym domu. Do dyspozycji opiekunki pokój z dostępem do internetu i TV. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.06.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71364 Winnenden (C/May)

 

Do opieki kobieta, lat 92, waga 70 kg, wzrost 170 cm. Ma artrozę i nietrzymanie moczu. Porusza się z pomocą balkonika. Czasami potrzebuje wsparcia przy wstawaniu z łóżka- podopieczna pomaga przy tym. Jest osobą niewymagającą. Seniorka mieszka sama. Do dyspozycji opiekunki oddzielne mieszkanie, internet i TV. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 19.06.2020 na 2 m-ce; 1450 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Nie)

 

Do opieki kobieta, lat 96, waga 72 kg. Ma demencję i epilepsję. Porusza się z pomocą balkonika. Seniorka bardzo lubi chodzić na spacery. Należy ją wozić na masaż i do lekarza. Dwa razy w tygodniu przychodzi pani do sprzątania. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobny prysznic. Do dyspozycji opiekunki samochód- Volkswagen. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl