Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

Biuro Usług Finansowych ADJO Sikorski Adam

Biuro usług opiekuńczych i finansowych

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 14.03.2020 na 2 m-ce; 1400 EUR/m-c+ 100 EUR premii świąt.; 46236 Bottrop (S/Hae)

 

Do opieki kobieta 42 lata, 162 wzrostu, 70 kg wagi. Pani ma częściowy paraliż, porusza się na wózku. Podopiecznej należy pomóc przesiąść się np. z jednego wózka na drugi, lub wstać lub położyć się spać/ z wózka na toaletę- podopieczna pomaga przy tym (nie korzysta z pampersów). Pięć razy w tygodniu przychodzi Pflegedinst (w tym 2 razy kąpiel podopiecznej) aby odciążyć opiekunkę. Czasem przychodzi nauczyciel i prowadzi lekcję muzyki z panią. Pani ma alergię pokarmową- nie może jeść niektórych produktów. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Paca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 09.03.2020 na 2 m-ce;1600 EUR/m-c+100 EUR premii świąt.; 83714 Miesbach (B/Bra)

Do opieki małżeństwo:

Kobieta, lat 92, waga 60 kg, wzrost 168 cm. Ma osteoporozę, nietrzymanie moczu i problemy z sercem. Porusza się przy balkoniku. Dużo przesiaduje w  fotelu. Potrzebuje nieco pomocy przy porannej toalecie i ubieraniu się, ale jest w miarę samodzielna.

Mężczyzna, lat 92, waga 81kg, wzrost 183cm. Ma nietrzymanie moczu. Jest po operacji serca i z tego powodu jest osłabiony. Porusza się pomalutku przy balkoniku. Seniorowi trzeba pomóc np. wstać z łóżka/fotela. Dwa razy dziennie przychodzi do opieki nad seniorem Pflegedinst (poranne i wieczorne mycie i ubieranie).

Raz w tygodniu przychodzi pani do sprzątania. Rodzina seniorów jest bardzo miła, pomocna i dba o opiekuna/kę. Do dyspozycji jest pokój z balkonem, internetem i TV. Dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest teraz na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 08.03.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR premii świąt.; 64653 Lorsch (Pr/Sto)

 

Do opieki kobieta 85 lat, 60 kg wagi, chodząca przy balkoniku. Pani choruje na demencję (czasami brak orientacji), ma nietrzymanie moczu, chodzi do toalety ale też korzysta z pampersów. Seniorka potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka. Jest osobą spokojną i małomówną. Pani mieszka sama w domu z ogrodem. Codziennie przychodzi Pflegedienst. Jest sporo czasu wolnego. Do obowiązków opiekunki należy dbanie o podopieczną, prowadzenie domu i robienie zakupów. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Dobre i spokojne miejsce. Możliwość  rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. dobry) od 29.02.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+100 EUR premii świąt.- 30926 Seelze (PS/Wil)

 

Do opieki kobieta, lat 88, waga 62 kg. Jest po udarze, ma protezę uda. Porusza się przy balkoniku. Jest łóżko pielęgnacyjne. Podopieczna samodzielnie korzysta z toalety, w nocy używa pampersów. Seniorka mieszka samotnie w dużym domu, lubi czytać gazety, słuchać muzyki, uwielbia przesiadywać w ogrodzie. Podopieczna jest osobą zadbaną i kulturalną. Trzy razy w tygodniu przychodzi pani do sprzątania. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z dostępem do internetu i osobna toaleta. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. dobry) od 04.03.2020 do 22.04.2020; 1600 EUR/m-c+ 100 EUR premii świąt.- 46119 Oberhausen (PS/Kuh)

Do opieki małżeństwo:

Kobieta, lat 83, waga 60 kg. Choruje na parkinsona, demencję (ma kłopoty z pamięcią). Chodzi przy balkoniku, czasem trzeba ją asekurować.

Mężczyzna, lat 90, waga 90 kg. Ma początkową demencję oraz nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku, ale mimo to jest w miarę samodzielny.

Codziennie przychodzi do małżeństwa Pflegedinst, aby seniorów umyć oraz podać im leki. Miła i sympatyczna rodzina. Dobre i sprawdzone miejsce. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki ( j.niemiecki dobry) od 07.03.2020 na 2 miesiące- 1600 EUR/m-c-+100Eur premii świąt.;83209 Prien (B/Wie)

 

Do opieki rodzeństwo:

Kobieta: 86 lat, waga 71 kg, wzrost 160 cm. Umysłowo sprawna, ma niewydolność serca, wysokie ciśnienie, niedosłyszy, bardzo słabo widzi, ale mimo to jest w miarę samodzielna. Potrzebuje pomocy przy myciu co drugi dzień. Sama chodzi do toalety, nie potrzebuje wkładek. Przy pomocy balkonika porusza się tylko na spacerach. Należy prowadzić jej dom, gotować dla niej i jej brata.

Mężczyzna: 90 lat, wzrost 185 cm. Jest osłabiony, po lekkim udarze. Podopieczny potrzebuje lekkiej pomocy dwa razy w tygodniu gdy bierze prysznic. Porusza się samodzielnie, tylko na spacery zabiera balkonik. Senior mieszka w oddzielnym mieszkaniu obok, przychodzi do niego sprzątaczka co dwa tygodnie. Należy przypominać mu o lekach, asekurować gdy chodzi po schodach (na górę do siostry).

Większe zakupy robi rodzina, sklep oddalony 10 min drogi. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

 

Praca dla opiekunki (j.niem.dobry) od 31.03.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c+ 100 EUR premii świąt.; 70374 Stuttgart (C/Ebn)

 

Do opieki kobieta 86 lat, 160 cm wzrostu, 80 kg wagi. Choruje na cukrzycę, nadciśnienie, ma lekką osteoporozę i nietrzymanie moczu. Nosi aparat słuchowy. Seniorka porusza się na wózku, należy pomóc jej przy przesiadaniu się z łóżka. Nosi pampersy dla bezpieczeństwa- woli korzystać z toalety: wstaje wtedy z wózka i z pomocą/asekuracją przechodzi do łazienki. Pani mieszka samotnie w mieszkaniu w centrum miasta. Zarówno podopieczna jak i jej rodzina są bardzo sympatyczni. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i TV. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem.dobry) od 31.03.2020 na 2 m-ce; 1450 EUR/m-c+ 100 EUR premii świąt.; 56626 Andernach (PS/Schr)

 

Do opieki kobieta, lat 87, waga 80 kg. Pani jest umysłowo sprawna,  ma nietrzymanie moczu (nosi pampersy), porusza się przy balkoniku, ma problemy ze słuchem i mówi czasami niewyraźnie, dlatego trzeba się wsłuchiwać, w to co mówi. Cztery razy w tygodniu przychodzi Pani do ogrodu, która również sprząta w domu.  Raz w tygodniu przychodzi fizjoterapeuta. Podopieczna jest bardzo gościnna, sympatyczna, uwielbia oglądać TV, czytać gazety i rozwiązywać krzyżówki. Mieszka sama w pięknym dużym domu. Do dyspozycji opiekunki pokój z dostępem do internetu i TV. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.03.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR premii świąt.; 70439 Stuttgart (C/Kam)

 

Do opieki kobieta 89 lat, 65 kg wagi, 165 cm wzrostu. Pani ma początkową demencję, porusza się całkowicie samodzielnie. Jest osobą komunikatywną i pozytywnie nastawioną do życia. Mieszka samotnie w mieszkaniu w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i TV. Dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. dobry) od 30.03.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR premii świąt.-71397 Leutenbach (C/Gol)

 

Do opieki mężczyzna, lat 85, waga 70 kg, wzrost 186 cm. Ma reumatyzm, niewydolność oddechową, artrozę i problemy z sercem. Porusza się przy balkoniku, ma cewnik. Jest w miarę samodzielny. Podopiecznemu trzeba pomóc wejść po schodach. Senior jest spokojny, cierpliwy i bardzo wdzięczny za okazywaną mu pomoc. Do dyspozycji opiekunki samochód- Opel Astra. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 29.03.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR premii świąt.; 70736 Fellbach (C/Bay)

 

Do opieki kobieta 85 lat, 165cm wzrostu, 50 kg wagi. Pani jest po udarze, choruje na demencję, nietrzymanie moczu i nadciśnienie. Seniorka porusza się samodzielnie, potrzebuje tylko pomocy przy wstawaniu z łóżka. Nosi wkładki. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.03.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR premii świąt.; 27574 Bremenhaven (H/Red)

 

Do opieki kobieta, lat 88, waga 75 kg, wzrost 165 cm. Choruje na demencję (bez skłonności do agresji), ma problemy z sercem, niedowidzi i niedosłyszy. Ma lekkie nietrzymanie moczu- nosi wkładki. Porusza się samodzielnie. Jest osobą małomówną. Seniorka mieszka samotnie w domu w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. dobry) od 27.03.2020 na 2 m-ce; 1400 EUR/m-c+ 100 EUR premii świąt.- 74597 Stimpfach (C/Schm)

 

Do opieki kobieta, lat 89, waga 63 kg, wzrost 160 cm. Ma osteoporozę, umysłowo sprawna. Porusza się przy pomocy balkonika. Jest bardzo komunikatywną i niewymagającą osobą. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne oraz podnośnik kąpielowy. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 27.03.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; +100 EUR premii świąt.; 76187 Karlsruhe (SL/Fur)

 

Do opieki kobieta 83 lata, 160 cm wzrostu, 100 kg wagi. Seniorka jest po udarze, choruje na serce, demencję, nietrzymanie moczu. Pani porusza się przy pomocy balkonika, jest łóżko pielęgnacyjne. Należy pomóc jej wstać z łóżka, ale nie ma tutaj dźwigania. Podopieczna jest uprzejma. Mieszka samotnie w mieszkaniu, w centrum miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i TV. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 26.03.2020 na 2 m-ce; 1600Eur/m-c +100Eur premii świąt.; 47446 Moers (S/Kal)

 

Do opieki kobieta 72 lata, 160 cm wzrostu, 85 kg wagi. Pani jest po udarze (ma paraliż lewostronny), porusza się na wózku inwalidzkim. Należy pomóc jej przy przesiadaniu się z/i na wózek. Ma też nietrzymanie moczu, ale korzysta z cewnika. Seniorka mieszka w domu z ogrodem wraz z mężem, który nie wymaga opieki, pan pomaga dużo przy żonie. Bardzo przyjemni i ciepli ludzie. Do obowiązków opiekunki należy dbanie o podopieczną, robienie zakupów, prowadzenie domu oraz towarzyszenie podopiecznej wraz z jej mężem w trakcie wizyt lekarskich. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i TV. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego. Oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. dobry) od 21.03.2020 na 2 m-ce; 1400 EUR/m-c+100 EUR premii świąt.- 71397 Leutenbach (C/Kap)

 

Do opieki kobieta, lat 89, waga 46 kg, wzrost 140 cm. Ma demencję, osteoporozę i alzheimera. Seniorka porusza się samodzielnie. Raz  w tygodniu przychodzi Pflegedienst, aby rozdzielić leki. Podopieczna jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą, lubi malować i układać puzzle. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 21.03.2020 na 2 m-ce; 1200 EUR/m-c+ 100EUR premii świąt.- 71397 Leutenbach (C/Sau)

 

Do opieki mężczyzna, lat 90, waga 65 kg, wzrost 173 cm. Ma lekkie nietrzymanie moczu i zaburzenia słuchu. Chodzi o lasce lub przy pomocy balkonika, jest w miarę samodzielny. Noce są przespane. Senior lubi szyć na maszynie. Podopieczny mieszka samotnie. Na zakupy jeździ się autem wspólnie z nim. Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie z dostępem do internetu i łazienką. Sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. dobry) od 31.03.2020 na 2 m-ce- 1500 EUR/m-c+100 EUR premii świąt.: 71397 Leutenbach (C/Har)

 

Do opieki kobieta, lat 91, waga 69 kg, wzrost 163 cm. Jest w miarę samodzielna. Sama się myje i ubiera, ale należy jej przy tym pomóc, ponieważ robi to trochę niedbale. Podopieczna gra na pianinie, maluje obrazy, lubi grać w chińczyka i przesiadywać w ogrodzie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem, z dostępem do internetu i TV oraz oddzielna łazienka. Bardzo fajne miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego.

 

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 15.03.2020 na 2 m-ce; 1450EUR/m-c+100EUR premii świątecznej; 83684 Tegernsee (P/Wal)

 

Do opieki kobieta, lat 89, waga 62 kg, wzrost 156 cm. Ma zaawansowaną demencję, cukrzycę, nietrzymanie moczu. Podopieczna porusza się na wózku, ale też potrafi przejść parę kroków z łóżka do łazienki. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu i myciu się. Seniorka jest bardzo spokojną, miłą i rozmowną osobą, lubi żartować. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z oddzielną łazienką, internetem i TV. Dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 07.03.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+100EUR premii świąt.; 94419 Reisbach (C/Nic)

 

Do opieki kobieta 73 lata, 60 kg wagi, 170 cm wzrostu. Choruje na alzheimera (ma krótką pamięć) i depresję. Nie przejawia agresji. Porusza się samodzielnie, potrzebuje tylko pomocy przy wstaniu z łóżka. Do tej pory sama o siebie dbała i chce być samodzielna tak długo jak będzie to możliwe. Lubi przebywać w ogrodzie i oglądać zdjęcia. Seniorka mieszka sama w mieszkaniu, w małej miejscowości. Spokojna okolica, bliskość natury. Do obowiązków opiekunki należy dbanie o podopieczną, prowadzenie domu,  a także robienie zakupów (dojazd autem). Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. dobry) od 01.04.2020- na 2 m-ce- 1500 EUR/m-c-+100EUR premii świąt.; 71336 Waiblingen- Bittenfeld- (C/Dud) 

 

Do opieki kobieta, lat 91, waga 71 kg, wzrost 167 cm. Pani choruje na artrozę, jest po udarze. Porusza się przy pomocy balkonika. Seniorce trzeba pomóc wstać rano z łóżka, ona aktywnie przy tym pomaga. Noce są przespane. Podopieczna mieszka samotnie. Zakupy robi rodzina podopiecznej, lub jeździ się z synową. Sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 14.03.2020 na 2 m-ce; 1400 EUR/m-c+ 100 EUR premii świąt.; 46236 Bottrop (S/Hae)

 

Do opieki kobieta 42 lata, 162 wzrostu, 70 kg wagi. Pani ma częściowy paraliż, porusza się na wózku. Podopiecznej należy pomóc przesiąść się np. z jednego wózka na drugi, lub wstać lub położyć się spać/ z wózka na toaletę- podopieczna pomaga przy tym (nie korzysta z pampersów). Pięć razy w tygodniu przychodzi Pflegedinst (w tym 2 razy kąpiel podopiecznej) aby odciążyć opiekunkę. Czasem przychodzi nauczyciel i prowadzi lekcję muzyki z panią. Pani ma alergię pokarmową- nie może jeść niektórych produktów. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl