Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

Biuro Usług Finansowych ADJO Sikorski Adam

Biuro usług opiekuńczych i finansowych

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 30.09.2020 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 71686 Remseck (C/Bur)

Oferta dla mężczyzny !!!

Do opieki mężczyzna 78 lat, 75 kg wagi, 170 cm wzrostu. Senior choruje na Parkinsona, demencję i nadciśnienie. Porusza się na wózku inwalidzkim. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne oraz krzesło toaletowe. Pan potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się na wózek- pomaga przy tym. Z pampersów korzysta tylko w nocy, na wszelki wypadek. Senior mieszka wraz z żoną w domu z ogrodem w pięknej okolicy. Żona jest zdrowa i nie wymaga opieki. Oboje są bardzo mili i kulturalni oraz wdzięczni za pomoc. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny) od 02.10.2020 na 2 m-ce; 1300 EUR/m-c; 73529 Schwäbisch Gmünd (C/Wäl)

 

Do opieki kobieta 68 lat, 160 cm wzrostu, 45 kg wagi. Pani choruje na artrozę, nosi okulary, jest umysłowo zdrowa,  fizycznie osłabiona po pobycie w szpitalu. Porusza się przy balkoniku i/lub na wózku. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka, asekuracji podczas chodzenia. Nie ma tutaj dźwigania, podopieczna pomaga. Noce są przespane. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i z dostępem do internetu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 02.10.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 73614 Schorndorf (C/Schr)

 

Do opieki kobieta, lat 85, waga 80 kg, wzrost 165 cm. Pani choruje na artrozę, depresję, nietrzymanie moczu i demencję- dużo zapomina. Seniorka porusza się samodzielnie, chodzi sama do toalety (w nocy korzysta z pampersów).  Ma spokojne i pogodne usposobienie. Dwa razy dziennie przychodzi Pflegedinst do podawania leków. Seniorka mieszka samotnie na obrzeżach miasta. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość  rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 04.10.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 79189 Bad Krozingen (C/Mor)

 

Do opieki kobieta 88 lat, 150 cm wzrostu, 54 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, artrozę, osteoporozę, nadciśnienie i miewa czasem nastroje depresyjne. Nosi aparat słuchowy i okulary. Porusza się z pomocą laski i przy balkoniku. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu rano z łóżka. Seniorka mieszka samotnie w domu na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry) od 07.10.2020 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 76547 Sinzheim (SL/Schä)

Oferta dla mężczyzny lub kobiety. Do opieki małżeństwo:

Pani 87 lat, 160 cm wzrostu, 50 kg wagi. Seniorka lekko demencyjna, choruje na artrozę, jest po operacji jelita, porusza się przy balkoniku. Jest do dyspozycji łózko pielęgnacyjne.

Pan 91 lat, 175 cm wzrostu, 70 kg wagi. Senior porusza się troszkę przy balkoniku ale w większości na wózku, ma łóżko pielęgnacyjne. Pan dużo śpi w ciągu dnia. Należy pomóc mu wstać z łóżka (trudno mu złapać równowagę) i zaprowadzić go np. do stołu.

Seniorzy mieszkają w mieszkaniu w małej miejscowości, oboje są mili i mają spokojne usposobienie. Do dyspozycji opiekunki osobne małe mieszkanie: pokój z TV i dostępem do internetu, łazienka, aneks kuchenny z lodówką. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 12.10.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 92318 Neumarkt (S/Sei)

 

Do opieki kobieta 81 lat, 168 cm wzrostu, 72 kg wagi. Pani jest bardzo słaba fizycznie- głównie leżąca (jest łóżko pielęgnacyjne do dyspozycji), wszelkie czynności pielęgnacyjne wykonuje się w łóżku. Pani choruje na cukrzycę, demencję (zapomina) i nietrzymanie moczu (korzysta z pampersów), nosi też okulary. Pani jest mobilizowana do ruchu, jest w stanie wykonać krótki spacer po domu przy pomocy chodzika, lub przejść do stołu na posiłek (nie ma tu dźwigania). Seniorka mieszka w domu z ogrodem wraz z mężem, który nie wymaga żadnej opieki, a jedynie pomocy w prowadzeniu domu. Mąż podaje seniorce lekarstwa, insulinę i jest pomocny. Bardzo mili i sympatyczni ludzie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i z balkonem oraz osobna łazienka. Sprawdzone i bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. komunikatywny) od 14.10.2020 na 2 m-ce; 1300 EUR/m-c; 71397 Leutenbach (C/Sau)

 

Do opieki mężczyzna, lat 90, waga 65 kg, wzrost 173 cm. Ma lekkie nietrzymanie moczu i zaburzenia słuchu. Chodzi o lasce lub przy balkoniku, jest w miarę samodzielny. Noce są przespane. Senior lubi szyć na maszynie. Podopieczny mieszka samotnie. Na zakupy jeździ się autem, można wspólnie z nim. Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie z dostępem do internetu i łazienką. Sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna znajomość j. niemieckiego oraz prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. komunikatywny lub dobry) od 15.10.2020 na 2 m-ce; 1300/1500 EUR/m-c; 89551 Königsbronn (C/Hol)

 

Do opieki kobieta 84 lata, 155 cm wzrostu, 55 kg wagi. Pani choruje na demencję, nietrzymanie moczu, nadciśnienie i depresję. Nosi aparat słuchowy. Porusza się samodzielnie, pomalutku stopa za stopą. Jest bardzo miłą osobą. Seniorka mieszka na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana komunikatywna lub dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 17.10.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71106 Magstadt (Pr/Rot)

 

Do opieki mężczyzna 95 lat, 162 cm wzrostu, 55 kg wagi. Pan choruje na demencję (problemy z pamięcią i orientacją), artrozę i nietrzymanie moczu (w ciągu dnia nosi wkładki, na noc pieluchomajtki), troszkę słabo słyszy. Porusza się przy balkoniku lub o lasce/pod rękę z opiekunką. Senior jest osobą grzeczną, czystą i kulturalną. Lubi czytać książki i oglądać TV. Dwa razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa, która wykonuje większe porządki np. mycie okien. Senior mieszka samotnie w mieszkaniu domu wielorodzinnego, z trasem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 20.10.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71522 Backnang (C/Tre)

 

Do opieki kobieta 83 lata, 50 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na zaawansowaną demencję (nie przejawia agresji ani tendencji do uciekania), artrozę i nietrzymanie moczu. Porusza się samodzielnie, potrzebuje tylko pomocy przy wstawaniu rano z łóżka, jest w miarę mobilna. Pani ma przyjemne usposobienie, jest sympatyczną osobą. Seniorka dwa razy w tygodniu przez cały dzień jest pod opieką Tagespflege. Mieszka wraz z mężem w domu jednorodzinnym. Mąż jest zdrowy, nie wymaga opieki, jest całkowicie samodzielny. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 22.10.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71364 Winnenden (C/Nac)

 

Do opieki kobieta 88 lat, 163 cm wzrostu, 58 kg wagi. Pani choruje na nadciśnienie, jest umysłowo zdrowa. Nosi okulary i aparat słuchowy. Porusza się przy balkoniku lub o lasce. Seniorka mieszka samotnie w mieszkaniu domu wielorodzinnego na obrzeżach miasta. Lubi spędzać czas w ogrodzie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego. Oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 23.10.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 73435 Abtsgmünd (C/Schm)

 

Do opieki kobieta 92 lata, 58 kg wagi, 158 cm wzrostu. Pani jest umysłowo zdrowa, fizycznie osłabiona ze względu na wiek. Porusza się po domu przy balkoniku, na spacery na wózku. Seniorka ma przyjemne usposobienie. Mieszka samotnie w domu jednorodzinnym w niedużym miasteczku. W łazience zamontowany jest podnośnik w wannie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 24.10.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 76149 Karlsruhe (SL/Wal)

 

Do opieki mężczyzna 90 lat, waga 78 kg, wzrost 170 cm. Pan choruje na demencję, bardzo dużo zapomina, ma Parkinsona. Porusza się przy balkoniku. Senior potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach takich jak np. ubieranie. W ciągu dnia korzysta z toalety. Podopieczny jest bardzo miły, towarzyski i dowcipny, lubi grać w różne gry. Mieszka samotnie w  domu jednorodzinnym. Do obowiązków opiekunki należy dbanie o podopiecznego, prowadzenie domu i robienie zakupów. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 25.10.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71364 Winnenden (C/Kru)

 

Do opieki kobieta 86 lat, 145 cm wzrostu, 43 kg wagi. Pani jest po wylewie, choruje na artrozę, ma lekką demencję i bóle stawów. Porusza się przy balkoniku lub pod rękę, a na długie spacery na wózku inwalidzkim. Nosi okulary i aparat słuchowy. Pani samodzielnie się myje i ubiera, nie jest absorbująca. Seniorka mieszka samotnie. Do dyspozycji opiekunki oddzielne mieszkanie (dwa pokoje z dostępem do internetu, aneks kuchenny i łazienka). Bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 30.10.2020 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 71404 Korb (C/Schaf)

 

Do opieki mężczyzna 75 lat, 175 cm wzrostu, 95 kg wagi. Pan choruje na cukrzycę i guza mózgu- jest po operacji. Ma problemy z orientacją. Porusza się przy balkoniku. Potrzebuje pomocy/ asekuracji przy codziennych czynnościach jak np. mycie, przejście do toalety. Jest osobą o przyjaznym usposobieniu, lubi słuchać muzyki. Senior mieszka wraz z żoną w domu jednorodzinnym. Żona jest zdrowa i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.10.2020 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 65558 Cramberg (S/Ger)

 

Do opieki kobieta 84 lata. Pani choruje na parkinsona i cukrzycę, ma lekką demencję (problemy z pamięcią).  Porusza się samodzielnie lub przed domem pod rękę (tylko czasem przy balkoniku np. na spacery). Samodzielnie korzysta również z toalety, nie potrzebuje wkładek. Seniorce należy pomóc przy myciu i ubieraniu, dużo robi sama. Jest komunikatywną osobą, lubi wychodzić do ogrodu i na spacery. Noce są przespane. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekuna (j.niem. dobry) od 30.09.2020 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c; 71686 Remseck (C/Bur)

Oferta dla mężczyzny !!!

Do opieki mężczyzna 78 lat, 75 kg wagi, 170 cm wzrostu. Senior choruje na Parkinsona, demencję i nadciśnienie. Porusza się na wózku inwalidzkim. Jest do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne oraz krzesło toaletowe. Pan potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się na wózek- pomaga przy tym. Z pampersów korzysta tylko w nocy, na wszelki wypadek. Senior mieszka wraz z żoną w domu z ogrodem w pięknej okolicy. Żona jest zdrowa i nie wymaga opieki. Oboje są bardzo mili i kulturalni oraz wdzięczni za pomoc. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, bardzo dobre warunki mieszkaniowe. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl