Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów o naszej Polityce cookies. | Polityka prywatności

Biuro Usług Finansowych ADJO Sikorski Adam

Biuro usług opiekuńczych i finansowych

 

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry+ prawo jazdy) od 25-31.01.2021 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 92364 Kleinalfalterbach (S/Fin)

Oferta dla mężczyzny lub kobiety.

Do opieki kobieta 83 lata, 158 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, cukrzycę i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluch). Porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się- sama aktywnie przy tym pomaga. Seniorka mieszka na wsi, w dużym domu wielorodzinnym wraz z mężem. Mąż jest samodzielny i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy konieczne do robienia zakupów.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 31.01.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c; 71106 Magstadt (Pr/Rot)

 

Do opieki mężczyzna 95 lat, 162 cm wzrostu, 55 kg wagi. Pan choruje na demencję (problemy z pamięcią i orientacją), artrozę i nietrzymanie moczu (w ciągu dnia nosi wkładki, na noc pieluchomajtki), troszkę słabo słyszy. Porusza się przy balkoniku lub o lasce/pod rękę z opiekunką. Senior jest osobą grzeczną, czystą i kulturalną. Lubi czytać książki i oglądać TV. Dwa razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa, która wykonuje większe porządki np. mycie okien. Senior mieszka samotnie w mieszkaniu domu wielorodzinnego, z trasem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 06.02.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 71409 Schweikheim (C/Kur)

 

Do opieki kobieta 82 lata, 165 cm wzrostu, 63 kg wagi. Seniorka choruje na zespół krótkiego jelita, jest odżywiana pozajelitowo (dwa razy dziennie przychodzi w tym celu Pflegedienst), je również normalne posiłki ale w bardzo niewielkich ilościach. Seniorka jest umysłowo sprawna. Pani porusza się przy balkoniku, ale robi to nie za często w ciągu dnia, ponieważ większość czasu spędza w łóżku.  Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne, w którym również wykonuje się czynności pielęgnacyjne- np. mycie. Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Do obowiązków opiekunki należy dbanie o podopieczną, prowadzenie domu, robienie zakupów, towarzyszenie przy wizytach lekarskich. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz toaleta dla gości. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 08.02.2021 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 71576 Burgstetten (C/Hil)

 

Do opieki kobieta 50 lat, 69 kg wagi, 174 cm wzrostu. Pani jest po udarze mózgu, nie może mówić, ma cewnik. Trzeba pomóc jej wstać z łóżka - podopieczna pomaga przy tym. Potrafi przejść parę kroków przy pomocy balkonika, ale raczej porusza się na wózku. Do domu przychodzą fizjoterapeuci i rehabilitanci. Raz w tygodniu Pani zabierana jest do Tagespflege. Podopieczna mieszka z mężem, który pracuje, ale jest też pomocny- robi zakupy, zabiera żonę na spacer w niedzielę. Podopieczna jest sympatyczna, lubi się śmiać. Jest pogodną osobą mimo swojej choroby. Bardzo chętnie ćwiczy, żeby jak najszybciej wrócić do częściowej sprawności fizycznej. Do dyspozycji opiekunki pokój z dostępem do internetu i oddzielny prysznic. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 14.02.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 73450 Neresheim (C/Grö)

 

Do opieki kobieta 90 lat, 64 kg wagi, 153 cm wzrostu. Pani choruje na serce, ma też słabą krzepliwość krwi. Porusza się przy balkoniku. Podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawianiu, aktywnie pomaga przy tym. Samodzielnie się myje i chodzi do WC. Seniorka jest miłą, kontaktową i sympatyczną osobą. Codziennie przychodzi do niej Pflegedienst, do zakładania rajstop uciskowych. Duże zakupy robi rodzina. Seniorka mieszka w cichej i spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Możliwość rozmowy  z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 15.02.2021 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 73447 Oberkochen (C/Tri)

Do opieki małżeństwo.

Pan 84 lata, 165 cm wzrostu, 70 kg wagi. Choruje na reumatyzm, serce, nadciśnienie i prostatę. Nosi aparat słuchowy i okulary. Umysłowo jest zdrowy, fizycznie w miarę samodzielny. Podopieczny porusza się przy balkoniku. Lubi rozwiązywać krzyżówki i czytać.

Pani 80 lat, 54 kg wagi, 153 cm wzrostu. Choruje reumatyzm, artrozę i osteoporozę. Jest umysłowo zdrowa ale fizycznie słaba. Porusza się częściowo przy balkoniku, a trochę na wózku. Nie ma tutaj dźwigania, podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka i asekuracji podczas chodzenia. Pani lubi czytać i śpiewać.

Seniorzy mają sympatyczne usposobienie, są ludźmi wierzącymi. Mieszkają w domu jednorodzinnym w mieście. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, mile widziana osoba z prawem jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 17.02.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 38114 Braunschweig (Pr/Buc)

 

Do opieki kobieta 87 lat, 52 kg wagi. Pani choruje na Parkinsona, artrozę, nietrzymanie moczu, jest po operacji bioder. Porusza się przy balkoniku. Samodzielnie korzysta z WC, nosi wkładki dla bezpieczeństwa. Potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu. Jest bardzo cichą i spokojną kobietą, umie zorganizować sobie czas, nie jest absorbująca. Pani mieszka samotnie w mieście, w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Spokojne i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego, oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 20.02.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 79189 Bad Krozingen (C/Mor)

 

Do opieki kobieta 88 lat, 150 cm wzrostu, 54 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, artrozę, osteoporozę, nadciśnienie i miewa czasem nastroje depresyjne. Nosi aparat słuchowy i okulary. Porusza się z pomocą laski lub przy balkoniku. Potrzebuje pomocy/asekuracji przy wstawaniu rano z łóżka. Seniorka mieszka samotnie w domu na wsi. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 22.02.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 71364 Winnenden (C/Kru)

 

Do opieki kobieta 86 lat, 145 cm wzrostu, 43 kg wagi. Pani jest po wylewie, choruje na artrozę, ma lekką demencję i bóle stawów. Porusza się przy balkoniku lub pod rękę, a na długie spacery na wózku inwalidzkim. Nosi okulary i aparat słuchowy. Pani samodzielnie się myje i ubiera, nie jest absorbująca. Seniorka mieszka samotnie. Do dyspozycji opiekunki oddzielne mieszkanie (dwa pokoje z dostępem do internetu, aneks kuchenny i łazienka). Bardzo dobre miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.02.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 71364 Winnenden (C/Web)

 

Do opieki kobieta 90 lat, 50 kg wagi, 158 cm wzrostu. Pani jest prawie niewidoma, umysłowo sprawna. Porusza się na wózku inwalidzkim, konieczny jest transfer. Czasem jest w stanie zrobić kilka kroków przy balkoniku, ale nie lubi tego ćwiczyć. Jest w stanie po złamaniu biodra. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Lubi rozmowy z opiekunem i słuchanie muzyki klasycznej. Do dyspozycji opiekuna osobny pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunem, który jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.02.2021 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 71522 Backnang (C/Tre)

 

Do opieki kobieta 83 lata, 50 kg wagi, 160 cm wzrostu. Pani choruje na zaawansowaną demencję (nie przejawia agresji ani tendencji do uciekania), artrozę i nietrzymanie moczu. Porusza się samodzielnie, potrzebuje tylko pomocy przy wstawaniu rano z łóżka, jest w miarę mobilna. Pani ma przyjemne usposobienie, jest sympatyczną osobą. Seniorka dwa razy w tygodniu przez cały dzień jest pod opieką Tagespflege. Mieszka wraz z mężem w domu jednorodzinnym. Mąż jest zdrowy, nie wymaga opieki, jest całkowicie samodzielny. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest n miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.02.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 76646 Bruchsal (SL/Law)

 

Do opieki kobieta 91 lat, 160 cm wzrostu, 60 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, osteoporozę, nadciśnienie i nietrzymanie moczu. Porusza się całkowicie samodzielnie. Sama również myje się i ubiera, jest bardzo mobilna i w dużej mierze samodzielna w wykonywaniu codziennych czynności. Potrzebuje pomocy głównie w prowadzeniu domu. Seniorka ma przyjemne usposobienie, mieszka w niedużym mieście. Do dyspozycji opiekunki osobne mieszkanie (dwa pokoje z TV i dostępem do internetu, kuchnia, łazienka). Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego. Oferta dla osoby niepalącej.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.02.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 30926 Seelze (PS/Wil)

 

Do opieki kobieta 89 lat, 62 kg wagi. Pani jest po udarze, ma protezę uda, korzysta z wkładek dla bezpieczeństwa. Umysłowo jest zdrowa, fizycznie w miarę mobilna. Porusza się przy balkoniku. Podopieczna samodzielnie korzysta z WC oraz samodzielnie wykonuje poranną toaletę. Seniorka mieszka samotnie w dużym domu z ogrodem. Lubi czytać gazety, słuchać muzyki, uwielbia przesiadywać w ogrodzie. Jest osobą zadbaną i kulturalną. Jest łóżko pielęgnacyjne do dyspozycji. Trzy razy w tygodniu przychodzi do pomocy pani do sprzątania w domu i ogrodzie. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z dostępem do internetu i osobna toaleta. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.02.2021 na 2 m-ce; 1700 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 46119 Oberhausen (PS/Kuh)

Do opieki małżeństwo:

Kobieta 83 lata, 60 kg wagi. Pani choruje na parkinsona, demencję (ma kłopoty z pamięcią). Chodzi przy balkoniku, czasem trzeba ją asekurować jak ma gorszy dzień.

Mężczyzna 90 lat, 90 kg wagi. Pan choruje na lekką demencję oraz nietrzymanie moczu. Porusza się przy balkoniku, ale mimo to jest w miarę samodzielny.

Codziennie przychodzi do małżeństwa Pflegedienst, aby seniorów umyć, ubrać oraz podać im leki. Miła i sympatyczna rodzina. Dobre i sprawdzone miejsce. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j. niem. dobry) od 28.02.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 73560 Böbingen (C/Pör)

 

Do opieki mężczyzna 93 lata, 55 kg wagi. Pan choruje na demencję i niewydolność serca. Porusza się samodzielnie i samodzielnie również korzysta z WC, ale jest fizycznie bardzo słaby. Dużo śpi w ciągu dnia, ma słaby apetyt. Potrzebuje pomocy w kąpieli raz w tygodniu. Podopieczny jest bardzo miły, grzeczny i kulturalny. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielne mieszkanie, internet i TV. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z osobą, która jest na miejscu. Wymagana jest dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.02.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 92361 Berngau (S/Hab)

 

Do opieki mężczyzna 85 lat, 170 cm wzrostu, 75 kg wagi. Pan choruje na demencję- ma problemy z pamięcią i orientacją (nie przejawia agresji). Porusza się całkowicie samodzielnie. Samodzielnie również się myje, ubiera i korzysta z toalety. Należy przypominać mu o częstym piciu, ponieważ za rzadko przyjmuje płyny. Senior mieszka na piętrze domu z pięknym ogrodem, ma kury i kota, którymi sam się zajmuje, należy mu tylko czasem przypominać o ich karmieniu. Lubi spędzać czas grając np. w domino. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu i osobna łazienka. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.02.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 71560 Sulzbach (C/Anh)

 

Do opieki kobieta 83 lata, 48 kg wagi. Pani choruje na demencję, osteoporozę, nosi pampersa dla bezpieczeństwa - woli chodzić do toalety, chodząca (po operacji biodra). Raz w tygodniu zabierana jest na cały dzień do Tagespflege i wtedy opiekunka ma dodatkowe wolne. Ciężkie zakupy robi rodzina. Podopieczna mieszka sama w domu z ogrodem, ma łagodne usposobienie. Do dyspozycji opiekunki pokój z oddzielną łazienką, internetem i TV. Dobre i sprawdzone miejsce. Możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.02.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 74597 Stimpfach (C/Schm)

 

Do opieki kobieta 89 lat, waga 63 kg, wzrost 160 cm. Pani choruje na osteoporozę, jest umysłowo sprawna. Porusza się przy balkoniku. Jest bardzo komunikatywną i niewymagającą osobą. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne oraz podnośnik kąpielowy. Seniorka mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki pokój z TV i dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Bardzo dobre i sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

 

Praca dla opiekunki (j.niem dobry+ prawo jazdy) od 28.02.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 30655 Hannover (Pr/Lül)

 

Do opieki mężczyzna 76 lat, 184 cm wzrostu, 73 kg wagi. Pan jest po wylewie, choruje na demencję, nietrzymanie moczu (nosi wkładki), nadciśnienie i jest osłabiony ze względu na wiek. Porusza się przy balkoniku lub o lasce. Potrzebuje pomocy/asekuracji przy czynnościach takich jak np. korzystanie z WC. Codziennie przychodzi Pflegedienst aby podopiecznego umyć i ubrać, a dwa razy w tygodniu terapeuta aby ćwiczyć sprawność fizyczną. Senior mieszka samotnie w domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z dostępem do internetu oraz osobna toaleta. Sprawdzone miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j.niemieckiego oraz prawo jazdy, konieczne do robienia zakupów.

 

Praca dla opiekunki (j.niem. dobry) od 28.02.2021 na 2 m-ce; 1500 EUR/m-c+ 100 EUR bonus świąteczny; 71397 Leutenbach (C/Har)

 

Do opieki kobieta, lat 91, waga 69 kg, wzrost 163 cm. Jest w miarę samodzielna. Sama się myje i ubiera, ale należy jej przy tym pomóc, ponieważ robi to trochę niedbale. Podopieczna gra na pianinie, maluje obrazy, lubi grać w chińczyka i przesiadywać w ogrodzie. Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z balkonem, z dostępem do internetu i TV oraz oddzielna łazienka. Bardzo fajne miejsce, możliwość rozmowy z opiekunką, która jest na miejscu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponieważ gwarantujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Kartę ubezpieczenia zdrowotnego EKUZ i formularz A1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie do każdej umowy uwarunkowane znajomością języka niemieckiego
  • Zwrot kosztów podróży
  • Stały kontakt z koordynatorem w okresie trwania umowy
  • Możliwość wyjazdu na miesiąc, dwa lub trzy miesiące
  • Pracę od zaraz

 

Praca dla opiekuna/ki (j.niem. dobry+ prawo jazdy) od 25-31.01.2021 na 2 m-ce; 1600 EUR/m-c; 92364 Kleinalfalterbach (S/Fin)

Oferta dla mężczyzny lub kobiety.

Do opieki kobieta 83 lata, 158 cm wzrostu, 80 kg wagi. Pani choruje na lekką demencję, cukrzycę i nietrzymanie moczu (korzysta z pieluch). Porusza się na wózku inwalidzkim, potrzebuje pomocy przy przesiadaniu się- sama aktywnie przy tym pomaga. Seniorka mieszka na wsi, w dużym domu wielorodzinnym wraz z mężem. Mąż jest samodzielny i nie wymaga opieki. Do dyspozycji opiekuna/ki osobny pokój z dostępem do internetu. Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy konieczne do robienia zakupów.

Masz pytania? zadzwoń do nas:

+48 82 569 84 79

lub napisz e-mail:

biuro@adjo.pl